Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 6167
Jak stracić chłopaka w 10 dni
Jak stracić chłopaka w 10 dni

Kobieciarz Benjamin zakłada się z kolegami o to, że w 10 dni rozkocha w sobie dowolną kobietę. Trafia jednak na dziennikarkę, która ma wobec niego własny plan.

Więcej
DODAJ

Terminal

film (2004)
7.30/10
Terminal
Terminal

Viktor Navorski zostaje uwięziony na nowojorskim lotnisku, po tym jak na skutek zamachu stanu w jego rodzinnym kraju jego paszport traci ważność.

Więcej
DODAJ

Ludzie honoru

film (1992)
7.70/10
Ludzie honoru
Ludzie honoru

Błyskotliwy prawnik Danny Kaffee (Tom Cruise) zostaje przydzielony do sprawy dwóch żołnierzy oskarżonych o zabicie kolegi z jednostki. Oni sami twierdzą, że był to nieszczęśliwy wypadek. Na początku Kaffee nie zdaje sobie sprawy, że udowodnienie tego nie będzie łatwym zadaniem. Jego pełna ideałów koleżanka Joanne Galloway (Demi Moore) zmusza go jednak do dokładnego zbadania sprawy. (…) Pokaż więcejBłyskotliwy prawnik Danny Kaffee (Tom Cruise) zostaje przydzielony do sprawy dwóch żołnierzy oskarżonych o zabicie kolegi z jednostki. Oni sami twierdzą, że był to nieszczęśliwy wypadek. Na początku Kaffee nie zdaje sobie sprawy, że udowodnienie tego nie będzie łatwym zadaniem. Jego pełna ideałów koleżanka Joanne Galloway (Demi Moore) zmusza go jednak do dokładnego zbadania sprawy. Przesłuchanie dowódcy żołnierzy (Jack Nicholson) pokazuje, że czuje się on całkowicie bezkarny. Mężczyzna twierdzi, że za obietnicę przeniesienia do innej jednostki ofiara chciała złożyć meldunek obciążający jednego z kolegów. Zapewnia jednak, że zabronił żołnierzom stosowania wobec niego jakichkolwiek represji. Instynkt bystrego prawnika każe jednak Kaffeemu nie wierzyć słowom wojskowego.Nominowana do czterech Oscarów – w tym kategorii „najlepszy film” – produkcja w reżyserii dziewięciokrotnie nominowanego do Złotego Globu Roba Reinera (Kiedy Harry poznał Sally) odsłania kulisy funkcjonowania amerykańskiej marynarki wojennej i zjawiska fali w wojsku. Znakomicie zrealizowany i świetnie zagrany obraz zapewnia rozrywkę na najwyższym hollywoodzkim poziomie. W głównych rolach występuje plejada amerykańskich gwiazd z trzykrotnym zdobywcą Złotego Globu Tomem Cruise’em (Jerry Maguire), trzykrotnym laureatem Nagrody Akademii Jackiem Nicholsonem (Lot nad kukułczym gniazdem) oraz nominowaną do nagrody Emmy Demi Moore (Uwierz w ducha) na czele. Obok nich pojawiają się rewelacyjni: wyróżniony statuetką Złotego Globu Kevin Bacon (Dzika rzeka) oraz wielokrotnie nagradzany za rolę w serialu 24 godziny Kiefer Sutherland.

Więcej
DODAJ

Wszystko nas dzieli

film (2017)
4.80/10
Wszystko nas dzieli
Wszystko nas dzieli

Louise (Catherine Deneuve) pochodzi z wyższej klasy społecznej, jest dzielną kobietą, która zarządza biznesem zmarłego męża i opiekuje się niepełnosprawną córką Julią (Diane Kruger). Jej życie zdaje się być uporządkowane. Wszystko do czasu, kiedy Julia popełnia poważny błąd, w wyniku którego jej chłopak traci życie. Matka za wszelką cenę stara się ochronić córkę. Przyjaciel zmarłego – Ben (…) Pokaż więcejLouise (Catherine Deneuve) pochodzi z wyższej klasy społecznej, jest dzielną kobietą, która zarządza biznesem zmarłego męża i opiekuje się niepełnosprawną córką Julią (Diane Kruger). Jej życie zdaje się być uporządkowane. Wszystko do czasu, kiedy Julia popełnia poważny błąd, w wyniku którego jej chłopak traci życie. Matka za wszelką cenę stara się ochronić córkę. Przyjaciel zmarłego – Ben (Nekfeu) – postanawia jednak zaszantażować kobiety. Między bohaterami rozpoczyna się gra w kotka i myszkę.Mroczny thriller z dwoma wielkimi gwiazdami europejskiego kina – nominowaną do Oscara Catherine Deneuve (Indochiny) oraz laureatką Złotej Palmy w Cannes Diane Kruger (W ułamku sekundy) – w rolach głównych. Produkcja pokazuje skomplikowaną relację, jaka rodzi się pomiędzy głównymi bohaterkami a chłopakiem domagającym się pieniędzy w zamian za milczenie (w jego postać wciela się rewelacyjny Nekfeu). W pozostałych rolach występują dwukrotnie nominowany do Cezara Nicolas Duvauchelle (Miłość aż po ślub) oraz Sébastien Houbani (Zmiana). Silne emocje i nieoczywiste rozwiązania są wizytówką filmu w reżyserii Thierry’ego Klifa (Tak długo czekałem). Produkcja brała udział w konkursie głównym RomeFilmFest.

Więcej
DODAJ

Marzyłam o Afryce

film (2000)
5.60/10
Marzyłam o Afryce
Marzyłam o Afryce

Nieszczęśliwy wypadek samochodowy powoduje duże zmiany w życiu zamożnej rozwódki Kuki Gallmann (Kim Basinger). Kobieta postanawia przyjąć oświadczyny mężczyzny (Vincent Perez), którego dobrze nie zna, i przeprowadzić się z nim do Kenii. Realizuje w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa. Rzeczywistość okazuje się jednak daleka od jej wyobrażeń. Mąż Kuki zostaje zastrzelony. Dramat jest tym (…) Pokaż więcejNieszczęśliwy wypadek samochodowy powoduje duże zmiany w życiu zamożnej rozwódki Kuki Gallmann (Kim Basinger). Kobieta postanawia przyjąć oświadczyny mężczyzny (Vincent Perez), którego dobrze nie zna, i przeprowadzić się z nim do Kenii. Realizuje w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa. Rzeczywistość okazuje się jednak daleka od jej wyobrażeń. Mąż Kuki zostaje zastrzelony. Dramat jest tym większy, że kobieta spodziewa się dziecka. Teraz nie tylko sama musi zająć się ranczem, ale także zmierzyć się z kataklizmami i dzikimi zwierzętami.Zrealizowana z rozmachem ekranizacja tak samo zatytułowanej autobiograficznej powieści Kuki Gallmann. Reżyserii filmu podjął się nominowany do Oscara za Rydwany ognia Hugh Hudson (także: Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp). Gwiazdą produkcji jest zdobywczyni Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Kim Basinger (9 1/2 tygodnia, Tajemnice Los Angeles). Obok niej w filmie wystąpili, m.in.: wyróżniony nominacjami do Cezara i Europejskiej Nagrody Filmowej Vincent Perez (Fanfan Tulipan), laureatka Oscara Eva Marie Saint (Na nabrzeżach) oraz Daniel Craig (Skyfall). Autorem nastrojowej muzyki jest utytułowany Maurice Jarre (Doktor Żywago). Za niekwestionowany atut filmu krytyka uznała epickie zdjęcia autorstwa tragicznie zmarłego Bernarda Lutica (Makrokosmos). Powstały one w pięknych plenerach Afryki Południowej i Kenii.

Więcej
DODAJ

Najlepsze Polskie Kabarety

serial (2018)
5.00/10
Najlepsze Polskie Kabarety
Najlepsze Polskie Kabarety

Selekcja najlepszych występów największych grup kabaretowych w Polsce. Rozśmieszają Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Grupa MoCarta i inni.

Więcej
DODAJ

How It Ends

film (2018)
5.10/10
How It Ends
How It Ends

Gdy tajemnicza katastrofa zmienia kraj w strefę wojny, młody prawnik wyrusza z przyszłym teściem na zachód, by znaleźć swoją ciężarną narzeczoną.

Więcej
DODAJ
Wielkie przygody Kapitana Majtasa
Wielkie przygody Kapitana Majtasa

Czwartoklasiści George i Harold uwielbiają robić kawały, tworzyć komiksy i zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

Więcej
DODAJ

Słodkie szaleństwo

serial (2018)
7.40/10
Słodkie szaleństwo
Słodkie szaleństwo

Czas to najważniejszy składnik, gdy rywalizujące ze sobą drużyny ścigają się w przyrządzaniu pysznych słodkości.

Więcej
DODAJ
Jim Jefferies: This Is Me Now
Jim Jefferies: This Is Me Now

Podczas pokazu stand-upu Jim Jefferies bierze pod lupę „zachłannych” celebrytów, hipokryzję polityków i swoje kiepskie decyzje zawodowe.

Więcej
DODAJ

102 Not Out

film (2018)
7.60/10
102 Not Out
102 Not Out

Więcej
DODAJ
Bill Maher: Na żywo z Oklahomy
Bill Maher: Na żywo z Oklahomy

"Bill Maher: Na żywo z Oklahomy" jest zapisem przezabawnego występu Mahera przed publicznością zgromadzoną w teatrze w Tulsie. Jest to jedenasty program amerykańskiego satyryka emitowany na antenie HBO. - Paradoksalnie, im straszniejszy staje się nasz kraj pod rządami Trumpa, tym zabawniejsze są moje występy. Być może daję w ten sposób upust swoim emocjom, robię dobrą minę do złej (…) Pokaż więcej"Bill Maher: Na żywo z Oklahomy" jest zapisem przezabawnego występu Mahera przed publicznością zgromadzoną w teatrze w Tulsie. Jest to jedenasty program amerykańskiego satyryka emitowany na antenie HBO. - Paradoksalnie, im straszniejszy staje się nasz kraj pod rządami Trumpa, tym zabawniejsze są moje występy. Być może daję w ten sposób upust swoim emocjom, robię dobrą minę do złej gry albo śmieję się przez łzy zamiast krzyczeć - mówi Maher. - Chcą, żebym był wredny? Nie ma sprawy. Połowa mojego występu jest poświęcona Trumpowi, ale druga połowa skupia się wyłącznie na mnie. W ten sposób mówię mu: „Trump, nie wygrasz ze mną!”

Więcej
DODAJ
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa

Scamp, niesforny syn Lady i Trampa zawsze wpada w tarapaty. Tym razem szczeniak, któremu marzy się prawdziwa wolność, wyrusza na przygodę swojego życia. Scamp dołącza do sfory psów żyjących na wysypisku, której nieformalnymi przywódcami są cwaniak Buster oraz śliczna i pragmatyczna suczka Angel. We wzruszającej kontynuacji słynnej bajki pojawia się cała galeria czworonożnych bohaterów (…) Pokaż więcejScamp, niesforny syn Lady i Trampa zawsze wpada w tarapaty. Tym razem szczeniak, któremu marzy się prawdziwa wolność, wyrusza na przygodę swojego życia. Scamp dołącza do sfory psów żyjących na wysypisku, której nieformalnymi przywódcami są cwaniak Buster oraz śliczna i pragmatyczna suczka Angel. We wzruszającej kontynuacji słynnej bajki pojawia się cała galeria czworonożnych bohaterów najmłodszego pokolenia oraz Jock, Trusty i pozostałe ulubione postacie. Czy Scamp porzuci dawne, wygodne życie w willi i wybierze wolność w towarzystwie nowych kumpli?

Więcej
DODAJ

Robin Hood

film (1973)
7.60/10
Robin Hood
Robin Hood

Retelling of the Robin Hood legend with animals for the characters. Robin Hood is an outlaw who starts to form a gang in Sherwood Forest to fight the injustices of the Sheriff of Nottingham, who levies unpayable taxes upon the people. Pokaż więcejRetelling of the Robin Hood legend with animals for the characters. Robin Hood is an outlaw who starts to form a gang in Sherwood Forest to fight the injustices of the Sheriff of Nottingham, who levies unpayable taxes upon the people.

Więcej
DODAJ

Wataha u drzwi

film (2016)
4.50/10
Wataha u drzwi
Wataha u drzwi

1969 rok, schyłek lata miłości w USA. Czwórka przyjaciół spotyka się wieczorem w eleganckim domu na wzgórzach Los Angeles. Żadne z nich nie wie jednak, że na zewnątrz czai się na nich śmiertelnie niebezpieczeństwo. Kiedy członkowie radykalnej sekty wpadają do środka, przyjęcie szybko zamienia się w prawdziwy koszmar.Mrożący krew w żyłach thriller zainspirowany historią sekty Charlesa (…) Pokaż więcej1969 rok, schyłek lata miłości w USA. Czwórka przyjaciół spotyka się wieczorem w eleganckim domu na wzgórzach Los Angeles. Żadne z nich nie wie jednak, że na zewnątrz czai się na nich śmiertelnie niebezpieczeństwo. Kiedy członkowie radykalnej sekty wpadają do środka, przyjęcie szybko zamienia się w prawdziwy koszmar.Mrożący krew w żyłach thriller zainspirowany historią sekty Charlesa Mansona. Reżyser John R. Leonetti (Obecność) nawiązuje do wydarzeń sprzed blisko pół wieku, w których straciła życie żona Romana Polańskiego – Sharon Tate. Pokazuje brutalną zbrodnię, której dopuszczają się szaleńcy. Ciekawe i nieoczywiste kreacje aktorskie w filmie tworzą Katie Cassidy (Uprowadzona), Elizabeth Henstridge (serial Agenci T.A.R.C.Z.Y.), Adam Campbell (serial Wyspa Harpera), Miles Fisher (J. Edgar) oraz Spencer Daniels (Ciekawy przypadek Benjamina).

Więcej
DODAJ

Mossie

film (2016)
5.00/10
Mossie
Mossie

Mignon "Mossie" Van Wyk (Tanika Fourie) i Adriaan Prinsloo (Deànré Reiners) od dziecka byli najlepszymi przyjaciółmi i zawsze się wspierali. Chłopak pomógł dziewczynie przetrwać trudne chwile po śmierci matki. Kiedy zaczęli dorastać, wszystkim wydawało się, że ich relacja płynnie przejdzie od przyjaźni do miłości. Tymczasem Mossie zakochała się, podobnie jak inne dziewczyny w jej (…) Pokaż więcejMignon "Mossie" Van Wyk (Tanika Fourie) i Adriaan Prinsloo (Deànré Reiners) od dziecka byli najlepszymi przyjaciółmi i zawsze się wspierali. Chłopak pomógł dziewczynie przetrwać trudne chwile po śmierci matki. Kiedy zaczęli dorastać, wszystkim wydawało się, że ich relacja płynnie przejdzie od przyjaźni do miłości. Tymczasem Mossie zakochała się, podobnie jak inne dziewczyny w jej wieku, w starszym chłopaku o imieniu Leon (Devon Hofmeyr). Szybko jednak okazało się, że jej związek daleki jest od ideału.Niezależne kino z RPA pokazujące trudny okres dojrzewania i przeżywania pierwszych miłości. Obraz uświadamia widzom z jakimi decyzjami muszą zmagać się na co dzień młodzi ludzie. Produkcja wyróżnia się od strony realizacyjnej - narratorką jest tu młodsza siostra głównej bohaterki. W głównych rolach występują w dużej mierze debiutanci: Tanika Fourie, Deànré Reiners (Dis Koue Kos, Skat), Devon Hofmeyr, Kiara Fourie oraz Paul du Toit (Więzień labiryntu: Lek na śmierć), a za reżyserię odpowiedzialny był Darrell Roodt (Yesterday). Produkcja wzbudziła pozytywne emocje wśród krytyków. Została wyróżniona nagrodą m.in. na The Richard Harris International Film Festival.

Więcej
DODAJ

Amerykańska baśń

film (2016)
6.50/10
Amerykańska baśń
Amerykańska baśń

Jedenastoletnia Gitty (Peyton Kennedy) żyje w świecie swojej wyobraźni. Ze wszystkich sił stara się nie myśleć o problemach finansowych swojej żyjącej na farmie rodziny. Pewnego dnia odkrywa, że jej ojciec (Kip Pardue) i starszy brat (Gavin MacIntosh) porwali bogatego mężczyznę (Richard Schiff) i liczą, że uda im się za niego otrzymać okup. Nastolatka jest w rozpaczliwej sytuacji. Musi (…) Pokaż więcejJedenastoletnia Gitty (Peyton Kennedy) żyje w świecie swojej wyobraźni. Ze wszystkich sił stara się nie myśleć o problemach finansowych swojej żyjącej na farmie rodziny. Pewnego dnia odkrywa, że jej ojciec (Kip Pardue) i starszy brat (Gavin MacIntosh) porwali bogatego mężczyznę (Richard Schiff) i liczą, że uda im się za niego otrzymać okup. Nastolatka jest w rozpaczliwej sytuacji. Musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze – ludzkie życie czy wierności rodzinie.Mocny thriller, który zabiera widzów do mrocznego świata dziecięcej wyobraźni. Stawiająca swoje pierwsze kroki jako reżyserka Anne Hamilton (The Woman at the Bar) podejmuje udaną próbę ukazania widzom skomplikowanej psychiki nastolatki i opowiedzenia historii z jej perspektywy. Bohaterka musi dokonać wyboru, który raz na zawsze zmieni jej życie. W jej roli pojawia się utalentowana Peyton Kennedy (Miasteczko Cut Bank). W filmie występują także laureat nagrody Emmy Richard Schiff (serial Prezydencki poker), Kip Pardue (Wyścig), Marci Miller (XOXO) oraz Gavin MacIntosh (Sanctioned to Die). Klimat produkcji budują przepiękne zdjęcia Wyatta Garfielda (Beatriz na kolacji).

Więcej
DODAJ

Romina

film (2018)
2.60/10
Romina
Romina

Szokujący napad wywołuje lawinę przemocy, gdy grupa nastolatków spotyka na odludnym kempingu dziewczynę ze swojej szkoły.

Więcej
DODAJ

Color Me Barbra

film (1966)
7.90/10
Color Me Barbra
Color Me Barbra

Pierwszy muzyczny program Barbry w kolorze. Oglądamy jej występy — i wspaniałą choreografię — w Philadelphia Museum of Art oraz namiocie cyrkowym.

Więcej
DODAJ

Drop Kick on my Devil!

serial (2018)
5.00/10
Drop Kick on my Devil!
Drop Kick on my Devil!

Więcej
DODAJ

HBO Stand-up Comedy Club

serial (2010)
5.00/10
HBO Stand-up Comedy Club
HBO Stand-up Comedy Club

HBO, nawiązując do długoletniej tradycji swojej sceny komediowej, prezentuje najlepszych komików w kraju uprawiających stand-up comedy. HBO Stand-up Comedy Club to połączenie młodych talentów z doświadczeniem znanych polskich komików. W bezpośredniej konfrontacji z publicznością zmierzą się również gwiazdy kina i telewizji, próbując swoich sił w stand-up comedy po raz pierwszy. Wszyscy w bezkompromisowy sposób komentują wydarzenia z życia społecznego, politycznego i obyczajowego.

Więcej
DODAJ

Nie ma ideałów

film (2017)
5.10/10
Nie ma ideałów
Nie ma ideałów

Zmęczony swoim życiem rodzinnym i mieszkaniem w dużym mieście mechanik samochodowy Gérard (Gérard Depardieu) decyduje się na odważny krok. Zdesperowany ucieka w tajemnicy przed najbliższymi na francuską prowincję, żeby tam zacząć wszystko od nowa. Mężczyzna wynajmuje pokój w małym pensjonacie prowadzonym przez ekscentryczną Barbarę (Catherine Deneuve). Między parą szybko pojawia się chemia. (…) Pokaż więcejZmęczony swoim życiem rodzinnym i mieszkaniem w dużym mieście mechanik samochodowy Gérard (Gérard Depardieu) decyduje się na odważny krok. Zdesperowany ucieka w tajemnicy przed najbliższymi na francuską prowincję, żeby tam zacząć wszystko od nowa. Mężczyzna wynajmuje pokój w małym pensjonacie prowadzonym przez ekscentryczną Barbarę (Catherine Deneuve). Między parą szybko pojawia się chemia.Przeurocza francuska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która pokazuje, że w życiu nigdy na nic nie jest za późno. Odtwórcami głównych ról są dwie wielkie kinowe osobowości – laureat Złotego Globu Gérard Depardieu (Zielona karta) oraz zdobywczyni nominacji do Oscara Catherine Deneuve (Indochiny). Produkcja w reżyserii Florence Quentin (Zostaję!) udowadnia, że zawsze można pozwolić sobie na odważny krok i zacząć wszystko od nowa. Jej wyróżnikiem są inteligentne dialogi oraz popisowa gra aktorska.

Więcej
DODAJ
Barbra Streisand: A Happening in Central Park
Barbra Streisand: A Happening in Central Park

Podczas tego wyjątkowego koncertu z 1968 r. Barbra wykonuje swoje największe przeboje dla 150 tysięcy fanów zgromadzonych w nowojorskim Central Parku.

Więcej
DODAJ

Odlotowa dziewczyna

film (1995)
5.30/10
Odlotowa dziewczyna
Odlotowa dziewczyna

W roku 2033 susza i zanieczyszczenia zmieniły planetę w pustynię. Zapasami wody zarządza zły do szpiku gości geniusz. Odlotowa Dziewczyna musi stawić mu czoło.

Więcej
DODAJ