Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 5922

NEXT GEN THE STORY SO FAR

film (2017)
5.00/10
NEXT GEN THE STORY SO FAR
NEXT GEN THE STORY SO FAR

Więcej
Zobacz "NEXT GEN THE STORY SO FAR" na Amazon Prime Video
DODAJ

Made in America

film (1993)
5.00/10
Made in America
Made in America

Młoda Afroamerykanka odkrywa, że matka korzystała w przeszłości z banku spermy, a jej ojciec jest białym sprzedawcą samochodów. Nastolatka postanawia go poznać.

Więcej
Zobacz "Made in America" na Amazon Prime Video
DODAJ

Mission: Impossible 2

film (2000)
6.10/10
Mission: Impossible 2
Mission: Impossible 2

Agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) musi przerwać swój urlop i ruszyć do Sydney z misją powstrzymania groźnego wroga. Mężczyzna zbiera zespół, aby stawić czoła Seanowi Ambrose’owi (Dougray Scott), który wykradł groźnego wirusa i teraz zamierza wzbogacić się kosztem milionów niewinnych ludzi, wywołując epidemię na całym świecie. Czy Huntowi uda się uratować… Pokaż więcej...Agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) musi przerwać swój urlop i ruszyć do Sydney z misją powstrzymania groźnego wroga. Mężczyzna zbiera zespół, aby stawić czoła Seanowi Ambrose’owi (Dougray Scott), który wykradł groźnego wirusa i teraz zamierza wzbogacić się kosztem milionów niewinnych ludzi, wywołując epidemię na całym świecie. Czy Huntowi uda się uratować ludzkość przed zagładą?Ethan Hunt powraca z przytupem na duży ekran. Trzykrotnie wyróżniony nominacją do Oscara Tom Cruise (Jerry Maguire) po raz drugi wciela się w postać nieustraszonego bohatera, który musi dokonać niemożliwego. Doskonałe efekty specjalne oraz bezbłędnie uknuta intryga zapewniają widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Twórcą filmu jest wyróżniony nagrodą Saturna John Woo (Bez twarzy), a w obsadzie znaleźli się Dougray Scott (Długo i szczęśliwie), Thandie Newton (serial HBO Westworld), laureat Złotego Globu Ving Rhames (Pulp Fiction) oraz Richard Roxburgh (Moulin Rouge!). Produkcja zarobiła 550 mln dolarów na całym świecie.

Więcej
Zobacz "Mission: Impossible 2" na HBOGO
DODAJ

Mission: Impossible

film (1996)
7.10/10
Mission: Impossible
Mission: Impossible

CIA dociera do informacji o podwójnym agencie, który zamierza sprzedać listę z nazwiskami wszystkich szpiegów amerykańskiego wywiadu. Władze agencji zrobią wszystko, żeby go powstrzymać. Do Pragi wysłana zostaje grupa operacyjna dowodzona przez Jima Phelpsa (Jon Voight), której zadaniem jest zdemaskowanie zdrajcy. Niestety akcja kończy się ogromnym niepowodzeniem. O zdradę… Pokaż więcej...CIA dociera do informacji o podwójnym agencie, który zamierza sprzedać listę z nazwiskami wszystkich szpiegów amerykańskiego wywiadu. Władze agencji zrobią wszystko, żeby go powstrzymać. Do Pragi wysłana zostaje grupa operacyjna dowodzona przez Jima Phelpsa (Jon Voight), której zadaniem jest zdemaskowanie zdrajcy. Niestety akcja kończy się ogromnym niepowodzeniem. O zdradę zostaje oskarżony tajny agent Ethan Hunt (Tom Cruise). Niewinny mężczyzna musi teraz zrobić wszystko, żeby oczyścić się z zarzutów i powstrzymać wroga zanim będzie za późno.Mission: Impossible to widowiskowy film szpiegowski, który zdobył miliony fanów na całym świecie i wylansował trzykrotnie nominowanego do Oscara Toma Cruise’a (Jerry Maguire) na gwiazdę kina akcji. Wysokobudżetowa produkcja porywa doskonałymi efektami specjalnymi oraz zapierającymi dech w piersiach scenami pościgów. Odpowiedzialny za reżyserię, wyróżniony Srebrnymi Lwami w Wenecji Brian De Palma (Na gorąco) zadbał o najmniejsze szczegóły, co przyczyniło się do ogromnego sukcesu obrazu. W obsadzie, poza Cruise’em, znaleźli m.in. laureat Nagrody Akademii Jon Voight (Powrót do domu), wyróżniona Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale Emmanuelle Béart (Serce jak lód), Henry Czerny (Egzorcyzmy Emily Rose) oraz zdobywca Europejskiej Nagrody Filmowej Jean Reno (Leon zawodowiec).

Więcej
Zobacz "Mission: Impossible" na HBOGO
DODAJ

Wall Street

film (1987)
7.40/10
Wall Street
Wall Street

Bud Fox (Charlie Sheen) jest młodym, zmotywowanym maklerem giełdowym, który pragnie odnieść wielki sukces. Chłopak trafia pod skrzydła wyrachowanego rekina finansjery – Gordona Gekko (Michael Douglas). Dojrzały biznesmen bezlitośnie manipuluje rynkiem i robi wszystko, żeby osiągać swoje cele. Fox chłonie wiedzę od nowego mentora. Jak długo będzie jednak w stanie dokonywać… Pokaż więcej...Bud Fox (Charlie Sheen) jest młodym, zmotywowanym maklerem giełdowym, który pragnie odnieść wielki sukces. Chłopak trafia pod skrzydła wyrachowanego rekina finansjery – Gordona Gekko (Michael Douglas). Dojrzały biznesmen bezlitośnie manipuluje rynkiem i robi wszystko, żeby osiągać swoje cele. Fox chłonie wiedzę od nowego mentora. Jak długo będzie jednak w stanie dokonywać wyborów niezgodnych ze swoim sumieniem?Porywające dzieło filmowe w reżyserii trzykrotnego zdobywcy Nagrody Akademii Olivera Stone’a (Urodzony 4 lipca) ukazujące wstrząsające kulisy wielkiego biznesu w Ameryce w latach osiemdziesiątych. Obraz wszedł do klasyki kina i uważany jest za jedno z największych osiągnięć gatunku. Niezapomnianą rolę w filmie stworzył Michael Douglas (Nagi instynkt), który otrzymał za nią Oscara i Złoty Glob. W filmie występują również laureat Złotego Globu Charlie Sheen (serial Dwóch i pół), Daryl Hannah (Kill Bill 2), dwukrotnie nominowany do BAFTY Martin Sheen (Czas Apokalipsy) oraz laureat Złotej Palmy w Cannes Terence Stamp (Kolekcjoner).

Więcej
Zobacz "Wall Street" na HBOGO
DODAJ

Mężczyźni nie płaczą

film (2017)
7.60/10
Mężczyźni nie płaczą
Mężczyźni nie płaczą

Rozpad Jugosławii i poprzedzająca go bratobójcza wojna wywarły ogromne piętno na ludziach. Po niespełna dwudziestu latach od zakończenia krwawego konfliktu grupa weteranów wojennych zbiera się w małym hotelu w górach. Mają wziąć udział w terapii zorganizowanej przez międzynarodową organizację pozarządową. Uczestnicy warsztatów od początku są niezwykle podejrzliwi i wrogo… Pokaż więcej...Rozpad Jugosławii i poprzedzająca go bratobójcza wojna wywarły ogromne piętno na ludziach. Po niespełna dwudziestu latach od zakończenia krwawego konfliktu grupa weteranów wojennych zbiera się w małym hotelu w górach. Mają wziąć udział w terapii zorganizowanej przez międzynarodową organizację pozarządową. Uczestnicy warsztatów od początku są niezwykle podejrzliwi i wrogo do siebie nastawieni. Uparcie nie chcą zmierzyć się z traumą i dramatem wydarzeń, które rozegrały się przed dwoma dekadami.Kameralny dramat psychologiczny w reżyserii utalentowanego, nominowanego do Europejskiej Nagrody Filmowej Alena Drljevica (Grbavica) mówi o niezabliźnionych ranach oraz trudnych do przezwyciężenia podziałach wśród mieszkańców Byłej Jugosławii. Pokazuje społeczności międzynarodowej, że konflikt, który rozegrał się w latach dziewięćdziesiątych w dalszym ciągu odciska ogromne piętno na Bałkanach. Ogromnymi atutami obrazu są scenariusz oraz aktorstwo. Ciekawe role tworzą Boris Isakovic (Biały, biały świat), Leon Lucev (Kraina miodu i krwi), Emir Hadžihafizbegovic (Posterunek graniczny), Sebastian Cavazza (Winnetou. Ostatnia bitwa) oraz Ermin Bravo (Cyrk Columbia). Produkcja została wyróżniona na festiwalach filmowych w Bratysławie, Karlowych Warach, Lublanie i Zagrzebiu.

Więcej
Zobacz "Mężczyźni nie płaczą" na HBOGO
DODAJ
Wall Street: Pieniądz nie śpi
Wall Street: Pieniądz nie śpi

Gordon Gekko (Michael Douglas) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu 8-letniego wyroku za przestępstwa finansowe. Na nowo musi odnaleźć się w rzeczywistości. Mężczyzna chciałby naprawić swoją relacje z córką Winnie (Carey Mulligan), która od wielu lat nie utrzymuje z nim kontaktu. Gekko podejmuje współpracę z jej narzeczonym, obiecującym młodym maklerem Jake’em (Shia… Pokaż więcej...Gordon Gekko (Michael Douglas) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu 8-letniego wyroku za przestępstwa finansowe. Na nowo musi odnaleźć się w rzeczywistości. Mężczyzna chciałby naprawić swoją relacje z córką Winnie (Carey Mulligan), która od wielu lat nie utrzymuje z nim kontaktu. Gekko podejmuje współpracę z jej narzeczonym, obiecującym młodym maklerem Jake’em (Shia LaBeouf). Firma chłopaka boryka się z ogromnymi problemami, a on sam wierzy, że marzący o powrocie na szczyt stary wyga pomoże mu znaleźć sposób na wyjście z patowej sytuacji.Kontynuacja hitu z lat osiemdziesiątych z dwukrotnym laureatem Oscara Michaelem Douglasem (film HBO Wielki Liberace) w roli wyrachowanego finansisty. Jako reżyser po raz kolejny sprawdza się wielki amerykański twórca kina – Oliver Stone (Urodzony 4 lipca). Artysta opowiada o drapieżnym świecie finansów w przededniu wybuchu międzynarodowego kryzysu. Ciekawe kreacje w filmie tworzą Shia LaBeouf (Transformers), nominowany do Oscara Josh Brolin (Obywatel Milk), laureatka BAFTY Carey Mulligan (Była sobie dziewczyna) oraz dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Frank Langella (Pamiętnik szalonej gospodyni).

Więcej
Zobacz "Wall Street: Pieniądz nie śpi" na HBOGO
DODAJ

Day of the Departed

film (2016)
5.00/10
Day of the Departed
Day of the Departed

Więcej
Zobacz "Day of the Departed" na Amazon Prime Video
DODAJ
LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa
LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa

Więcej
Zobacz "LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa" na Amazon Prime Video
DODAJ
Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa
Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa

Więcej
Zobacz "Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa" na Amazon Prime Video
DODAJ

Z życia wzięte

serial (1994)
7.50/10
Z życia wzięte
Z życia wzięte

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Cykl produkcji HBO zatytułowanych Lifestories: Families in Crisis przedstawia szereg ważnych i traumatycznych wydarzeń, jakie każdego roku stają się udziałem nastolatków. Someone Had To Be Benny to historia Benny’ego Agrelo, nieuleczalnie chorego 15-latka, który toczył walkę, aby resztę swojego życia przeżyć na swoich warunkach. Benny postanowił odstawić leki, dzięki którym jego organizm nie odrzucał przeszczepionej wątroby, bo ich działaniem ubocznym był dojmujący ból oraz szereg innych skutków, które uniemożliwiały mu prowadzenie normalnego życia. Chłopiec przekonał matkę, aby pozwoliła mu przeżyć kilka ostatnich miesięcy życia „bez bólu", a potem, wyrokiem sądu został zabrany z rodzinnego domu. Benny walczył w sądzie o prawo do samodecydowania o sobie. W rolach głównych występują Michael Shulman i Reiko Aylesworth.

Więcej
Zobacz "Z życia wzięte" na HBOGO
DODAJ

Psychopata

film (1995)
6.60/10
Psychopata
Psychopata

Specjalistka zajmująca się psychiką seryjnych morderców pomaga policjantce w śledztwie.

Więcej
Zobacz "Psychopata" na Amazon Prime Video
DODAJ

Gorączka

film (1995)
8.20/10
Gorączka
Gorączka

Zawodowy przestępca Neil McCauley organizuje zbrojny napad na opancerzoną furgonetkę. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Vincent Hanna.

Więcej
Zobacz "Gorączka" na Amazon Prime Video
DODAJ

NEXT GEN THE FINAL 8

film (2017)
5.00/10
NEXT GEN THE FINAL 8
NEXT GEN THE FINAL 8

Więcej
Zobacz "NEXT GEN THE FINAL 8" na Amazon Prime Video
DODAJ

Hap i Leonard

serial (2016)
7.60/10
Hap i Leonard
Hap i Leonard

Więcej
Zobacz "Hap i Leonard" na Amazon Prime Video
DODAJ

Family Blood

film (2018)
4.40/10
Family Blood
Family Blood

Kobieta, która uwolniła się od nałogu, przeprowadza się z dziećmi do nowego miasta, by zacząć życie od nowa. Nie spodziewa się jednak, jak paranormalne to życie będzie.

Więcej
Zobacz "Family Blood" na Netflix.com
DODAJ

Last Flag Flying

film (2017)
6.90/10
Last Flag Flying
Last Flag Flying

A Vietnam veteran visits two of his fellow Marines to ask them with help in bringing the body of his son, a fallen soldier in Iraq, to Arlington. As they learn the truth about his death, they bond over the sore memories of their own troubled pasts.

Więcej
Zobacz "Last Flag Flying" na Amazon Prime Video
DODAJ
Lego Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled
Lego Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled

Więcej
Zobacz "Lego Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled" na Amazon Prime Video
DODAJ

Dowodem jestem ja

film (2017)
7.60/10
Dowodem jestem ja
Dowodem jestem ja

W ostatnim czasie wyszło na jaw, że amerykański system sprawiedliwości nie radzi sobie z badaniem próbek pobranych od ofiar gwałtów. W rezultacie sprawcy przestępstw nie są ścigani i mogą spać spokojnie. Problem nie dotyczy pojedynczych stanów, ale całego USA. Obraz bada temat z punktu widzenia pełnych bezradności ofiar, którym państwo odmawia walki o sprawiedliwość i… Pokaż więcej...W ostatnim czasie wyszło na jaw, że amerykański system sprawiedliwości nie radzi sobie z badaniem próbek pobranych od ofiar gwałtów. W rezultacie sprawcy przestępstw nie są ścigani i mogą spać spokojnie. Problem nie dotyczy pojedynczych stanów, ale całego USA. Obraz bada temat z punktu widzenia pełnych bezradności ofiar, którym państwo odmawia walki o sprawiedliwość i ukarania więzieniem ich oprawców. Twórcy dokumentu starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak uzdrowić system i przywrócić ofiarom napaści seksualnych wiarę w jego skuteczność.Reżyserki – nominowana do Oscara Trish Adlesic (GasLand) oraz trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Geeta Gandbhir (Mordercze lato) – biorą na warsztat palący temat niewydolności amerykańskiego systemu ścigania sprawców gwałtów. Artystki przedstawiają szokujące dane zestawione ze zwierzeniami ofiar przemocy, pragnącymi sprawiedliwości za cierpienie, które im wyrządzono. Chcą w ten sposób wywołać dyskusję społeczną i znaleźć osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy. Pragną też pokazać kobietom, które przeżyły gwałt, że nie zostały zapomniane i upomnieć się o ich prawa. Producentką obrazu była zdobywczyni Złotego Globu, gwiazda serialu Prawo i porządek: sekcja specjalna – Mariska Hargitay.

Więcej
Zobacz "Dowodem jestem ja" na HBOGO
DODAJ

Koniec gry

film (2018)
7.50/10
Koniec gry
Koniec gry

Śmiertelnie chorzy pacjenci spotykają pod koniec swych dni niezwykłych opiekunów, którzy swoją pracą potrafią zmienić ludzkie spojrzenie na życie i śmierć.

Więcej
Zobacz "Koniec gry" na Netflix.com
DODAJ

Mali pomocnicy i Carol Burnett

serial (2018)
6.50/10
Mali pomocnicy i Carol Burnett
Mali pomocnicy i Carol Burnett

Legenda komedii, Carol Burnett, wraca do telewizji w towarzystwie błyskotliwych dzieciaków, które w brutalnie szczery sposób pomagają dorosłym rozwiązać ich problemy.

Więcej
Zobacz "Mali pomocnicy i Carol Burnett" na Netflix.com
DODAJ

Busted!

serial (2018)
7.80/10
Busted!
Busted!

W każdym z odcinków tego programu siedmioro detektywów mierzy się z kolejnymi zagadkami i zbliża do odkrycia największej tajemnicy — co się stało z Projektem D?

Więcej
Zobacz "Busted!" na Netflix.com
DODAJ

The Rain

serial (2018)
6.20/10
The Rain
The Rain

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

Więcej
Zobacz "The Rain" na Netflix.com
DODAJ

Dany Boon: Hauts-de-France

film (2018)
5.00/10
Dany Boon: Hauts-de-France
Dany Boon: Hauts-de-France

Eklektyczny występ francuskiego komika. Dany Boon snuje rozważania na temat swojej ojczyzny, debiutu na scenie i trudów wychowania zbuntowanych nastolatków.

Więcej
Zobacz "Dany Boon: Hauts-de-France" na Netflix.com
DODAJ