Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

20 tytułów na liście usuwanych w Netflix Polska – aktualizacja oferty 24 wrz 2023

Upflix.pl

Nowe odcinki:

TytułTytułRok
Goryle w zoo okiem kamery [S01E03]Baby Gorilla Cam [S01E03]2023
Namacalne dowody [S01E13] [+ napisy]Behind Your Touch [S01E13] [+ napisy]2023
Namacalne dowody / Behind Your Touch
7.4
S01E04 -

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
183 metry strachuThe Shallows2023-09-306.32016
AlfieAlfie2023-09-306.22004
AudreyAudrey2023-09-307.12020
Bal czarownicA Witches' Ball2023-09-302017
BocianyStorks2023-09-306.82016
ChwałaGlory2023-09-307.81989
Ciche Miejsce 2A Quiet Place Part II2023-09-297.22021
Ghostbusters - Pogromcy duchówGhostbusters2023-09-306.82016
HushHush2023-09-305.41998
IncepcjaInception2023-09-308.72010
Jądro ZiemiThe Core2023-09-305.52003
Kochanice królaThe Other Boleyn Girl2023-09-306.72008
Kroniki SpiderwickThe Spiderwick Chronicles2023-09-306.52008
LektorThe Reader2023-09-307.62008
OMG: Oh My God!OMG: Oh My God!2023-09-278.12012
Odlotowa przygodaCapture the Flag2023-09-305.82015
PrzekrętSnatch2023-09-308.22000
SprzymierzeniAllied2023-09-307.12016
ZakonnicaThe Nun2023-09-305.32018
Złap mnie, jeśli potrafiszCatch Me If You Can2023-09-308.12002
Incepcja / Inception
8.7

Incepcja

Film2010
Przekręt / Snatch
8.2

Przekręt

Film2000
Kochanice króla / The Other Boleyn Girl
6.7
Lektor / The Reader
7.6

Lektor

Film2008
2024-03-01 01:00
Kroniki Spiderwick / The Spiderwick Chronicles
6.5
Odlotowa przygoda / Capture the Flag
5.8
183 metry strachu / The Shallows
6.3
OMG: Oh My God! / OMG: Oh My God!
8.1
Sprzymierzeni / Allied
7.1
Hush / Hush
5.4

Hush

Film1998
Bociany / Storks
6.8

Bociany

Film2016
Alfie / Alfie
6.2

Alfie

Film2004
2024-03-01 01:00
Jądro Ziemi / The Core
5.5

Jądro Ziemi

Film2003
wkrótce
Zakonnica / The Nun
5.3

Zakonnica

Film2018
Chwała / Glory
7.8

Chwała

Film1989
Bal czarownic / A Witches' Ball
5.0
Ciche Miejsce 2 / A Quiet Place Part II
7.2
Audrey / Audrey
7.1

Audrey

Film2020

Usunięto:

TytułTytułOcenaRok
OjciecThe Father8.22020
Ojciec / The Father
8.2

Ojciec

Film2020