Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Aktualizacja oferty Netflix Polska 24 mar 2021

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułOcenaRok
Ciemne strony rybołówstwa [+ napisy]Seaspiracy [+ napisy]2021
Kto zabił Sarę? [10 odcinków] [+ audio, + napisy]Who Killed Sara? [10 odcinków] [+ audio, + napisy]2021
Ma [+ audio, + napisy]Ma [+ audio, + napisy]5.62019
Ma / Ma
5.6

Ma

Film2019
Kto zabił Sarę? / Who Killed Sara?
6.6

Zaplanowano usunięcie:

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
Bez litościThe Equalizer2021-03-307.22014
Bottom of the WorldBottom of the World2021-03-305.32017
Bękarty wojnyInglourious Basterds2021-04-228.32009
Death Race: Wyścig śmierciDeath Race2021-04-226.42008
DjangoDjango Unchained2021-03-308.42012
HopHop2021-04-225.42011
Jack i JillJack and Jill2021-03-303.32011
Mocne uderzenieHere Comes the Boom2021-03-306.42012
Mr. Deeds – Milioner z przypadkuMr. Deeds2021-03-305.82002
NiepamięćOblivion2021-04-227.02013
Notting HillNotting Hill2021-04-227.11999
Parasol bezpieczeństwaNational Security2021-03-305.72003
Potępiony 2The Condemned 22021-03-304.22015
Raj dla parCouples Retreat2021-04-225.52009
Shazam!Shazam!2021-04-217.02019
SzczękiJaws2021-04-228.01975
To skomplikowaneIt's Complicated2021-04-226.52009
Wybór ZofiiSophie's Choice2021-04-227.61982
Świat w płomieniachWhite House Down2021-03-306.42013
Bękarty wojny / Inglourious Basterds
8.3
Raj dla par / Couples Retreat
5.5

Raj dla par

Film2009
To skomplikowane / It's Complicated
6.5
Notting Hill / Notting Hill
7.1

Notting Hill

Film1999
Szczęki / Jaws
8.0

Szczęki

Film1975
Bez litości / The Equalizer
7.2

Bez litości

Film2014
Hop / Hop
5.4

Hop

Film2011
Mocne uderzenie / Here Comes the Boom
6.4
Django / Django Unchained
8.4

Django

Film2012
Jack i Jill / Jack and Jill
3.3

Jack i Jill

Film2011
Wybór Zofii / Sophie's Choice
7.6

Wybór Zofii

Film1982
Niepamięć / Oblivion
7.0

Niepamięć

Film2013
Shazam! / Shazam!
7.0

Shazam!

Film2019
Potępiony 2 / The Condemned 2
4.2

Potępiony 2

Film2015
pokaż więcej