Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Aktualizacja oferty Netflix Polska – kolejne dodane tytuły i zaplanowane usunięcia z katalogu 27 sie 2022

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułOcenaRok
Delusions in Love [+ napisy]Delirios de amor [+ napisy]1986
Desde que el mundo es mundo [+ napisy]Desde que el mundo es mundo [+ napisy]2015
East of Sweden [+ napisy]East of Sweden [+ napisy]2018
El Señor Manolo [+ napisy]El Señor Manolo [+ napisy]2014
Elvira [+ napisy]Elvira [+ napisy]2013
Estigmas [+ napisy]Stigmata [+ napisy]2009
Europe's Largest Desert [+ napisy]Europe's Largest Desert [+ napisy]2016
Hienas [+ napisy]Hyenas [+ napisy]2009
I Love Venice [+ napisy]I Love Venice [+ napisy]2013
Iberia's Natural Border [+ napisy]Iberia's Natural Border [+ napisy]2015
Ibiza Occidente [+ napisy]Ibiza Occidente [+ napisy]2011
Killer IQ: Lion vs. Hyena [+ napisy]Killer IQ: Lion vs. Hyena [+ napisy]2014
No Mad [+ napisy]No Mad [+ napisy]2019
On the Trails of Glaciers: Mission to Alaska [+ napisy]On the Trails of Glaciers: Mission to Alaska [+ napisy]2015
Oni uciekli [+ napisy]They Have Escaped [+ napisy]6.32014
Our Last Weekend [+ napisy]Our Last Weekend [+ napisy]2011
Spoiled Children [+ napisy]Hijos de papá [+ napisy]1980
Zaginiona [+ napisy]Gone [+ napisy]5.12011

Nowe odcinki:

TytułTytułRok
Alchemia dusz [2 odcinki] [+ napisy]Alchemy of Souls [2 odcinki] [+ napisy]2022
S02E07 od 11 lut 2023
Alchemia dusz / Alchemy of Souls
8.6

Alchemia dusz

Serial2022

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
Dawno temu w AmeryceOnce Upon a Time in America2022-08-318.31984
Kong: Wyspa CzaszkiKong: Skull Island2022-08-316.62017
MoneyballMoneyball2022-08-317.62011
Monte CarloMonte Carlo2022-08-316.02011
Noe: Wybrany przez BogaNoah2022-08-315.82014
TatuażIn the Cut2022-08-315.32003
Wojna o prądThe Current War2022-09-026.52017
Wyścig z czasemIn Time2022-08-316.82011
Wyścig z czasem / In Time
6.8
Monte Carlo / Monte Carlo
6.0

Monte Carlo

Film2011
Tatuaż / In the Cut
5.4

Tatuaż

Film2003
Moneyball / Moneyball
7.6

Moneyball

Film2011
Wojna o prąd / The Current War
6.5

Usunięto:

Gejsza / Gejsza
2.1

Gejsza

Film2016
Mr. Robot / Mr. Robot
8.6

Mr. Robot

Serial2015
Tomb Raider / Tomb Raider
6.3

Tomb Raider

Film2018
Sąsiady / Sąsiady
4.2

Sąsiady

Film2014