Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Alias oraz Alex Schwazer: W pogoni za prawdą na zwiastunach od Netflixa 01 kwi 2023

Mateusz Szczepański

Netflix pokazał materiały zapowiadające dwie nadchodzące produkcje: dokument Alex Schwazer: W pogoni za prawdą oraz thriller Alias. Zapraszamy do oglądania!


Zapowiedź dokumentu Alex Schwazer: W pogoni za prawdą

AAAABfaFuBKwOXmlmfjYhAMv9--34blgkD3HedQG-_er_9EmfftJMJ0ksN_JZ1I1qmam8tvWTvivctStZ75PqsCUTEFZpyij5mHM0OpL

Alex Schwazer: W pogoni za prawdą to brutalnie szczera historia sukcesu, upadku i drogi do odkupienia znanego sportowca na tle skomplikowanej sprawy sądowej. Z okazji ogłoszenia daty premiery (ta już 13 kwietnia) czteroodcinkowej produkcji, Netflix pokazał zwiastun, który na chwilę obecną dostępny jest jedynie w oryginalnej wersji językowej.

Zdyskwalifikowany za doping medalista olimpijski, chodziarz Alex Schwazer, chce wrócić do sportu z pomocą jednego ze swoich oskarżycieli.

Alex Schwazer: Running for my Truth | Official Trailer | Netflix


Zwiastun filmu Alias

Alias to trzymający w napięciu thriller akcji o specjalnym agencie wysłanym z misją infiltracji organizacji przestępczej, który przypadkiem zaprzyjaźnia się z synem bossa. Za jego reżyserię odpowiada Morgan S. Dalibert, a w obsadzie znaleźli się m.in. Alban Lenoir, Eric Cantona, Thibault de Montalembert, Thibault de Montalembert, Saïdou Camara, Noé Chabbat oraz Hugo Dillon. Na miesiąc przed zaplanowaną na 28 kwietnia premierą, Netflix pokazał zwiastun, który w polskiej wersji językowej znajdziecie tutaj.

Zatwardziały agent wywiadu przechodzi trudny test moralności, gdy przenika do grupy przestępczej i nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z synkiem jej szefa.

AKA | Official Trailer | Netflix


źródło: Netflix