Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Amazon za darmo w ramach świątecznej promocji Play 06 lis 2020

Mateusz Szczepański

play_moc_swiatecznych_prezentow_1_

Wszystkich Świętych oraz Halloween już za nami, rozpoczął się więc sezon na propozycje i oferty Bożonarodzeniowe. Jedną z pierwszych takich promocji jest świąteczna oferta od operatora Play.


10289_xmass_amazon_linia_1_master_750x300_v3

Moc prezentów od Play czeka nie tylko na nowych, ale i obecnych klientów spragnionych filmowych wrażeń. Otrzymają oni aż pół roku darmowego dostępu do platformy Amazon Prime Video, dzięki której będą mogli obejrzeć takie hity jak: seriale The Boys czy Star Trek Picard, motoryzacyjne show The Grand Tour a także takie filmy jak Bohemian Rhapsody oraz Kolejny film o Boracie.

10243_xmass_internet_tv_750x300_1

To nie koniec świątecznych propozycji. Już teraz, po połączeniu usług Internetu i PLAY NOW TV, klient nie zapłaci za nie przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dostępna jest po wybraniu jednej z dwóch ofert PLAY NOW TV oraz dowolnego pakietu internetu w usłudze stacjonarnej, bezprzewodowej z routerem lub NET BOX. Najtańszy zestaw telewizji i internetu jest dostępny już od 45 zł miesięcznie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie tylko potrzebują stabilnego dostępu do sieci, ale również cenią sobie wysokiej jakości rozrywkę, a to wszystko w przystępnych cenach.

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa z dostępem do najlepszej rozrywki, kluczowych kanałów informacyjnych i wartościowych treści popularnonaukowych. Klient ma do wyboru dwie oferty PLAY NOW z urządzeniem TV BOX – prawdziwym centrum domowej rozrywki oferującym treści w jakości 4K. Pierwsza z nich, za 10 zł miesięcznie umożliwia dostęp do kanałów z pakietu podstawowego. Kolejna kosztuje 35 zł miesięcznie i została powiększona o cztery pakiety tematyczne – Extra, Sport, News i Kids. W obu tych opcjach klienci mogą skorzystać z dostępu do HBO GO na miesiąc oraz Amazon Prime Video na 6 miesięcy.


play_moc_swiatecznych_prezentow_2_

Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy jeśli włączyliście ofertę Prime Video na 6 miesięcy w poprzedniej promocji, to czy będziecie się kwalifikowali do obecnego rozdawnictwa. W najczęściej zadawanych pytaniach widnieje bowiem taka informacja:

"Z promocji możesz skorzystać tylko raz i zrezygnować w dowolnym momencie."

Jeśli uda Wam się aktywować ponownie darmowego Amazona, koniecznie dajcie znać w komentarzach!


źródło: informacja prasowa

The Grand Tour / The Grand Tour
8.7

The Grand Tour

Serial2016
30 czerwca
Bohemian Rhapsody / Bohemian Rhapsody
8.0
The Boys / The Boys
8.7

The Boys

Serial2019
Star Trek: Picard / Star Trek: Picard
7.4