Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

"Astronauta" oraz "Wielkodomscy – film" na materiałach od Netflixa 26 lut 2024

Mateusz Szczepański

Pojawiły się nowe materiały zapowiadające dwa nadchodzące marcowe filmu: Astronauta oraz Wielkodomscy – film. Zapraszamy do oglądania!


Astronauta na nowych fotkach promocyjnych

SPMN_20210611_09164_R2

Tuż przed zaplanowaną na 1 marca premierą, Netflix pokazał nowe fotki zapowiadające dramat science fiction Astronauta (ang. Spaceman), który wyreżyserował Johan Renck. W obsadzie znaleźli się m.in. Adam Sandler, Carey Mulligan, Paul Dano, Kunal Nayyar, Isabella Rossellini oraz Sinéad Phelps.

Spaceman_n_00_16_45_09_R

Opis: Astronauta Jakub rusza w samotną misję badawczą na krańcu układu słonecznego. Po sześciu miesiącach zdaje sobie sprawę, że kiedy wróci na Ziemię, jego małżeństwo z Lenką może już nie istnieć. Za wszelką cenę chce naprawić swój związek, w czym pomaga mu ukrywające się wewnątrz jego statku tajemnicze stworzenie istniejące od zarania czasu. Hanuš razem z Jakubem próbują zrozumieć, co poszło nie tak, zanim będzie już za późno.


Zwiastun animacji Wielkodomscy – film

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu animowanego Wielkodomscy – film (ang. The Casagrandes Movie), którego premierę zaplanowano na 22 marca. Za reżyserię produkcji odpowiadał Miguel Puga, a w obsadzie głosowej znaleźli się m.in. Izabella Alvarez, Sumalee Montano, Paulina Chávez, Angélica Aragón, Sonia Manzano oraz Kate del Castillo.

Klip w polskiej wersji językowej znajdziecie tutaj.

Po tym, jak niespodziewana rodzinna wycieczka do Meksyku pokrzyżowała jej urodzinowe plany, Rozalka za wszelką cenę chce udowodnić, że jest gotowa na samodzielność — nawet jeśli oznacza to konfrontację ze starożytnym półbożkiem, którego bunt grozi apokalipsą.

The Casagrandes Movie Official Trailer | Netflix After School


źródło: Netflix

Astronauta / Spaceman
5.7

Astronauta

Film2024