Avenue 5 | HBO zamawia drugi sezon 14 lut 2020

Mateusz

Jeszcze przed zakończeniem emisji pierwszego sezonu, stacja HBO postanowiła zamówić kolejne odcinki komedii Avenue 5. Produkcja, mimo całkiem pozytywnych recenzji wśród krytyków (64 punkty na 100 na Metacriticu oraz 65 % świeżości na RottenTomatoes), nie zyskała większej sympatii u widzów. Przeważają u nich raczej mieszane i negatywne opinie, a średnia ocen na agregatorach ocen i portalach filmowych jest daleka od ideału (5.9/10 na portalu IMDB, 4.8/10 na Filmwebie, 3.3/10 na Metacriticu oraz 41% ze średnią 2.66/5 na RottenTomatoes).

Z serialu zadowolona jest jednak wiceprezes HBO Programming, Amy Gravitt, która w wydanym w czwartek oświadczeniu powiedziała:"Kochamy każdą minutę dziewiczego rejsu Avenue 5. Armando Iannucci i jego zespół są mistrzami inteligentnej i ciętej komedii, a zebrana obsada z Hugh Lauriem na czele nie ma sobie równych. Nie możemy się doczekać co czeka naszych nieszczęsnych bohaterów w drugim sezonie"

W obsadzie Avenue 5 oprócz Hugh Lauriego znaleźli się m.in Josh Gad, Zach Woods, Rebecca Front oraz Suzy Nakamura. Serial możecie oglądać w Polsce na platformie HBO GO w każdy poniedziałek. Do tej pory pojawiły się 3 epizody, z zaplanowanych 9. Jeśli jeszcze nie oglądaliście produkcji, a chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to zachęcamy do zapoznania się z ze zwiastunem, opisem oraz zdjęciami promocyjnymi w naszym serwisie.

źródło: Deadline

Zobacz także

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. W głębi lasu. Poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w Poradach Różowej Brygady: Sezon 5. Na Netflix pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy, Zimna wojna czy Złodziejaszki. Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera Córki Boga. #Dark #Flash #NarodzinyGwiazdy #Zlodziejaszki #zimnaWojna #WGlebiLasu #PoradyRozowejBrygady #upflixtrailers

27 maj 2020
Co nowego w Netflix Polska

Co nowego w Netflix Polska

3 tytuły dodane, 1 tytuł zostanie usunięty

27 maj 2020