Avenue 5 | HBO zamawia drugi sezon 14 lut 2020

Mateusz

Jeszcze przed zakończeniem emisji pierwszego sezonu, stacja HBO postanowiła zamówić kolejne odcinki komedii Avenue 5. Produkcja, mimo całkiem pozytywnych recenzji wśród krytyków (64 punkty na 100 na Metacriticu oraz 65 % świeżości na RottenTomatoes), nie zyskała większej sympatii u widzów. Przeważają u nich raczej mieszane i negatywne opinie, a średnia ocen na agregatorach ocen i portalach filmowych jest daleka od ideału (5.9/10 na portalu IMDB, 4.8/10 na Filmwebie, 3.3/10 na Metacriticu oraz 41% ze średnią 2.66/5 na RottenTomatoes).

Z serialu zadowolona jest jednak wiceprezes HBO Programming, Amy Gravitt, która w wydanym w czwartek oświadczeniu powiedziała:"Kochamy każdą minutę dziewiczego rejsu Avenue 5. Armando Iannucci i jego zespół są mistrzami inteligentnej i ciętej komedii, a zebrana obsada z Hugh Lauriem na czele nie ma sobie równych. Nie możemy się doczekać co czeka naszych nieszczęsnych bohaterów w drugim sezonie"

W obsadzie Avenue 5 oprócz Hugh Lauriego znaleźli się m.in Josh Gad, Zach Woods, Rebecca Front oraz Suzy Nakamura. Serial możecie oglądać w Polsce na platformie HBO GO w każdy poniedziałek. Do tej pory pojawiły się 3 epizody, z zaplanowanych 9. Jeśli jeszcze nie oglądaliście produkcji, a chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to zachęcamy do zapoznania się z ze zwiastunem, opisem oraz zdjęciami promocyjnymi w naszym serwisie.

źródło: Deadline

Zobacz także

The Umbrella Academy: sezon 2 | Plakaty promocyjne

The Umbrella Academy: sezon 2 | Plakaty promocyjne

Pierwsze materiały promujące drugi sezon serialu superbohaterskiego Umbrella Academy #UmbrellaAcademy

19 lut 2020
Aktualizacja oferty Netflix Polska

Aktualizacja oferty Netflix Polska

1 tytuł dodany, nowy odcinek, 1 tytuł zostanie usunięty, 4 tytuły usunięto

19 lut 2020