Bosch | Amazon zamawia 7 sezon 14 lut 2020

Mateusz

6 sezon serialu Bosch dopiero przed nami. Według nieoficjalnych informacji nowe odcinki mają zadebiutować na platformie Prime Video jeszcze wiosną 2020 roku. Tymczasem Amazon postanowił zamówić kolejny, 7 już sezon serialu, który jednocześnie będzie finałem całej produkcji.

O to co o całej sytuacji mówi Michael Connelly, autor bestsellerowego cyklu o Boschu:

Jestem dumny z tego co osiągnęliśmy z Boschem i nie mogę się doczekać zakończenia historii w 7 sezonie. Jest to słodko-gorzkie uczucie, ale wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć i jestem zadowolony, że będziemy mogli odejść tak, jak planowaliśmy.

Wszystko zaczęło się 7 lat temu, kiedy to showrunner Eric Overmyer i ja napisaliśmy scenariusz pilota. Planujemy również napisać razem finałowy epizod. Pozostawiamy za sobą najdłużej kręcony serial Amazona, który będzie dostępny dla nowych widzów tak długo, jak ludzie będą korzystać ze streamingu. Jest to wspaniałe uczucie. To wszystko nie udałoby się bez Titusa Wellivera. Nie mogło być lepszego aktora do zagrania tej roli ani lepszego gracza zespołowego do zbudowania tego show. Pozostanie Harrym Boschem na lata.

Swoje zdanie na temat serialu i pracy przy nim przedstawił również Albert Cheng, Dyrektor Operacyjny i współprzewodniczący Amazon Studios:

Bosch był jednym z naszych pierwszych produkcji Amazon Originals i pomógł nam zdefiniować dom dla inteligentnych i wciągających seriali. Praca z Erikiem, Henrikiem, Michaelem, Pieterem Janem, Danem, Titusem i całym zespołem była niezwykle przyjemna. Jesteśmy zachwyceni że możemy spędzić jeszcze trochę czasu z Harrym Boschem i odpowiednio zakończyć tą wspaniałą opowieść dla klientów Prime Video.

źródło: Deadline

Zobacz także

pokaż więcej