Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Canal+ za miesiąc usunie ponad 40 tytułów z katalogu! Zaplanuj listę filmów do obejrzenia!

Opublikowano

Upflix.pl

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
Airbus Atlas. Latająca bestiaAirbus Atlas. Latająca bestia2021-06-292018
Anioł stróżGuardian Angel2021-06-305.42018
Bakterie odporne na wszystkoResistance Fighters - The Global Antibiotics Crisis2021-06-307.92019
Boskie DiwyDivinas Divas2021-06-307.92016
ChaosChaos2021-06-307.02001
Charlie mówiCharlie Says2021-06-305.82019
Dead Trigger - Oddział śmierciDead Trigger2021-06-303.32017
Dziewczyny chcą się bawićMädchenabend2021-06-307.52012
Egzorcysta IIIThe Exorcist III2021-06-306.41990
Fuks, szczęśliwa zebraLucky Zebra2021-06-302019
Gang zwierzakówPets United2021-06-303.92019
GretaGreta2021-06-306.02018
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!Serial (Bad) Weddings 22021-06-306.52019
Kolej - 200 lat innowacjiTrains: 2 Centuries of Innovation2021-06-292017
LifeLife2021-06-306.12015
Mali pogromcy duchówGhost Squad2021-06-304.82015
Miasto bezprawiaBeyond the Law2021-06-304.02019
Mustangi. Dzikie konie AmerykiThe Adventures of America's Horses2021-06-302018
Na koniec świataTo the Ends of the World2021-06-306.32018
Nie marnuj jedzeniaFood Fighter2021-06-307.12018
O człowieku, który śmiechem pokonał apartheidLaughing at the dark2021-06-302018
OśmiorniczkaLe poulpe2021-06-306.61998
Pewnego dniaEgy nap2021-06-307.02018
Pierwszy rokThe Freshmen2021-06-306.62018
Pomówmy o miłościParlez-moi d'amour2021-06-305.32002
Portret kobiety w ogniuPortrait of a Lady on Fire2021-06-308.12019
Przyjaźń bez granicRoads2021-06-306.42019
Puma. Śladem nieuchwytnego drapieżnikaPuma, le fantôme du Gévaudan2021-06-302019
Rabini na bezdrożachOutback Rabbis2021-06-307.62017
Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzyOne, Two, Three, Sun2021-06-306.41993
SkorumpowanyCorrupted2021-06-305.62019
Tarantino: bękart kina21 years: Quentin Tarantino2021-06-307.32019
The ForeignerThe Foreigner2021-06-307.12012
Transatlantyk "France" - powrót legendySS France: A Cruise Legend Returns2021-06-292018
UrwisTrouble2021-06-306.02019
Utoya, 22 lipcaUtøya: July 222021-06-307.12018
W imię dzieckaThe Children Act2021-06-306.72017
W środku burzyGrand Isle2021-06-304.82019
Ważniejsza od królówThe Kingmaker2021-06-307.62019
Ziemia ŚwiętaHoly Lands2021-06-305.92018
ŁaskotkiLittle Tickles2021-06-307.22018
Święta JudySaint Judy2021-06-306.42018
Anioł stróż / Guardian Angel

Anioł stróż

Film · 2018 · 5.4
Boskie Diwy / Divinas Divas

Boskie Diwy

Film · 2016 · 7.8
Chaos / Chaos

Chaos

Film · 2001 · 7.0
Charlie mówi / Charlie Says

Charlie mówi

Film · 2019 · 5.9
Egzorcysta III / The Exorcist III

Egzorcysta III

Film · 1990 · 6.5
Fuks, szczęśliwa zebra / Lucky Zebra

Fuks, szczęśliwa zebra

Film · 2019 · -
Gang zwierzaków / Pets United

Gang zwierzaków

Film · 2019 · 3.8
Greta / Greta

Greta

Film · 2018 · 6.1
Kolej - 200 lat innowacji / Trains: 2 Centuries of Innovation

Kolej - 200 lat innowacji

Serial · 2017 · -
Life / Life

Life

Film · 2015 · 6.1
Mali pogromcy duchów / Ghost Squad

Mali pogromcy duchów

Film · 2015 · 4.7
Miasto bezprawia / Beyond the Law

Miasto bezprawia

Film · 2019 · 3.6
Na koniec świata / To the Ends of the World

Na koniec świata

Film · 2018 · 6.2
Nie marnuj jedzenia / Food Fighter

Nie marnuj jedzenia

Film · 2018 · -
Ośmiorniczka / Le poulpe

Ośmiorniczka

Film · 1998 · 6.4
Pewnego dnia / Egy nap

Pewnego dnia

Film · 2018 · 6.9
Pierwszy rok / The Freshmen

Pierwszy rok

Film · 2018 · 6.6
Pomówmy o miłości / Parlez-moi d'amour

Pomówmy o miłości

Film · 2002 · 5.3
Portret kobiety w ogniu / Portrait de la jeune fille en feu

Portret kobiety w ogniu

Film · 2019 · 8.0
Przyjaźń bez granic / Roads

Przyjaźń bez granic

Film · 2019 · 6.4
Rabini na bezdrożach / Outback Rabbis

Rabini na bezdrożach

Film · 2017 · -
Skorumpowany / Corrupted

Skorumpowany

Film · 2019 · 5.7
Tarantino: bękart kina / 21 years: Quentin Tarantino

Tarantino: bękart kina

Film · 2019 · 7.3
The Foreigner / The Foreigner

The Foreigner

Film · 2012 · -
Urwis / Trouble

Urwis

Film · 2019 · 5.8
Utoya, 22 lipca / Utøya: July 22

Utoya, 22 lipca

Film · 2018 · 7.1
W imię dziecka / The Children Act

W imię dziecka

Film · 2017 · 6.7
W środku burzy / Grand Isle

W środku burzy

Film · 2019 · 4.7
Ważniejsza od królów / The Kingmaker

Ważniejsza od królów

Film · 2019 · 7.6
Ziemia Święta / Holy Lands

Ziemia Święta

Film · 2018 · 5.8
Łaskotki / Little Tickles

Łaskotki

Film · 2018 · 7.2
Święta Judy / Saint Judy

Święta Judy

Film · 2018 · 6.6

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania