Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Chirurdzy: mniej występów Ellen Pompeo w 19. sezonie serialu 07 sie 2022

Sara Karmańska

Ellen Pompeo od lat wciela się w Meredith Grey, główną bohaterkę serialu Chirurdzy. Po 18. sezonach produkcji jest jednym z nielicznych członków oryginalnej obsady, którzy nie pożegnali się z serialem.

edmk8xjGBsYVIf4QtLY9WMaMcXZ

Jak poinformował portal Entertainment Weekly, Ellen Pompeo pojawi się zaledwie w ośmiu odcinkach nadchodzącego 19. sezonu Chirurgów. Ten ma skupić się na nowej grupie stażystów, w których wcielą się Harry Shum Jr., Alexis Floyd, Niko Terho, Midori Francis i Adelaide Kane. Pompeo nadal będzie jednak pełnić funkcję producentki wykonawczej.

Wiadomość wypłynęła krótko po tym, jak w sieci pojawiła się informacja o roli Pompeo w nowym serialu Hulu, w którym wystąpi jako kobieta, która adoptuje sierotę cierpiącą na rzadką odmianę niskorosłości, ale zaczyna sądzić, że jej nowa córka wcale nie ma ośmiu lat, jak twierdzi. Udział w nowej produkcji będzie pierwszą dużą rolą aktorki odkąd zaczęła grać Meredith Grey w 2005 roku.

Amerykańska premiera 19. sezonu serialu Chirurdzy jest zaplanowana na 6 października na antenie ABC. Obecnie nie wiadomo, kiedy odcinki trafią na platformę Disney+, gdzie dostępne są wszystkie dotychczasowe sezony.


źródło: collider.com

Chirurdzy / Grey's Anatomy
7.7

Chirurdzy

Serial2005
pokaż więcej