Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Co zniknie z Canal+ z końcem stycznia? 03 sty 2021

Upflix.pl
Pianista / The Pianist
8.5

Pianista

Film2002
Pornografia / Pornografia
6.4

Pornografia

Film2003
Złoto dezerterów / Złoto dezerterów
4.9
Oni / Loro
6.5

Oni

Film2019
Z odzysku / Z odzysku
6.7

Z odzysku

Film2006
Jasminum / Jasminum
7.2

Jasminum

Film2006
Serce Jamajki / Inna de Yard
7.0
Ida / Ida
7.4

Ida

Film2013
Nowi mutanci / The New Mutants
5.3

Nowi mutanci

Film2020
Pokonani / Shadowplay
6.5

Pokonani

Serial2020
Sami bez mamy / 10 giorni senza mamma
6.1
Banksterzy / Banksterzy
5.5

Banksterzy

Film2020

Zaplanowano usunięcie:

Z końcem lipca wygasają licencje prawie 70 filmów i seriali. Zerknijcie co warto obejrzeć zanim zostanie usunięte!

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
120 uderzeń serca120 battements par minute2021-01-317.32017
2012: Supernova2012: Supernova2021-01-312.22009
Abraham Lincoln kontra zombieAbraham Lincoln vs. Zombies2021-01-313.12012
Atlantic RimAtlantic Rim2021-01-311.72013
Bez szansUnderdogs2021-01-315.82013
BezlitosnyThe Merciless2021-01-316.72017
Cena sukcesuThe Price of Success2021-02-015.52017
Chłopiec i kawkaKauwboy2021-01-317.22012
DominoDomino2021-01-314.42019
Dwugłowy rekin atakuje2 Headed Shark Attack2021-01-312.42012
Dzień, w którym Ziemia zamarłaThe Day the Earth Stopped2021-01-313.12008
GejszaGejsza2021-01-312.22016
Hipersztorm500 MPH Storm2021-01-312.22013
Hokey moje życiePour toujours, les Canadiens!2021-01-315.72009
Jack Ryan: Teoria chaosuJack Ryan: Shadow Recruit2021-01-316.22014
Klara i tajemnica niedźwiedziClara and the Secret of the Bears2021-01-315.92012
Korpus weteranówThe Hard Corps2021-01-315.22006
Krew na betonieDragged Across Concrete2021-01-316.92018
Kłopoty rodzinne wydryThe Otter Islands2021-01-312019
Lodowy smokIsdraken2021-01-316.02012
Manu. Bądź sobą!Manou - flieg' flink!2021-01-316.22019
Martwe poleMartwe pole2021-01-314.62011
Megapyton kontra gatoroidMega Python vs. Gatoroid2021-01-313.02011
Megaszczęki kontra megamackiMega Shark vs. Giant Octopus2021-01-312.52009
MenasheMenashe2021-01-316.52017
Miłość na żądanieJeux d'enfants2021-01-317.62003
Nie ten człowiekNie ten człowiek2021-01-315.62010
Niebezpieczny pokerGutshot Straight2021-01-313.92014
Niegrzeczne dzieciaki trafiają do piekłaBad Kids Go to Hell2021-01-314.32012
NieposłuszniThe Public2021-01-316.62018
NiewidzialneNiewidzialne2021-01-314.82018
Niezwykła bandaThe Outlaw League2021-01-316.22014
Niezwykła maszynaT.I.M.2021-01-317.02014
Nigdy Cię tu nie byłoYou Were Never Really Here2021-01-316.72017
Nigdy nie będę twojaI Could Never Be Your Woman2021-01-316.12007
Obcy - PoczątekAlien Origin2021-01-312.02012
Pim i PomPim & Pom: The Big Adventure2021-01-317.22014
PinokioPinocchio2021-01-315.32013
PionekPawn2021-01-315.82013
Piękna i bestieBeauty and the Dogs2021-01-317.02017
Piękny horyzontHorizon Beautiful2021-01-315.92013
Pogromcy smokówDragon Crusaders2021-01-312.72011
Prywatna wojnaPrivate War, A2021-01-316.72018
Przetrwać ColdwaterColdwater2021-01-316.62013
Przygody FinnaFinn2021-01-316.72013
S.W.A.T. – Mordercza graSwat: Unit 8872021-01-312.92015
Seks dla opornychMy Awkward Sexual Adventure2021-01-316.12012
Straszny hiszpański filmSpanish Movie2021-01-314.22009
Sunday school musicalSunday School Musical2021-01-312.32008
Szalona mamuśkaMad Mom2021-01-315.32018
Trzy dniTres días2021-01-315.82008
Van Gogh. U bram wiecznościAt Eternity's Gate2021-01-316.92018
Wilcze echaThe Wolf's Call2021-01-317.02019
Współcześni muszkieterowie3 Musketeers2021-01-312.42011
Wszyscy wiedząEverybody Knows2021-01-316.82018
Wyręczony zaręczonyWyręczony zaręczony2021-01-314.62013
Wyścig śmierciDeath Racers2021-01-312.52008
XX WIEKThe 20th Century2021-02-012014
Zagrożenie w przestworzachAir Collision2021-01-312.82012
Zagłada z kosmosuMeteor Apocalypse2021-01-313.02010
Zlodowacenie2012: Ice Age2021-01-312.42011
Zona - teren prywatnyThe Zone2021-01-317.02007
Złote świętaGolden Winter2021-01-314.52012
[REC] 3: Geneza[REC]³ Genesis2021-01-315.02012
[REC][REC]2021-01-317.42007
ŁowcaThe Hunter2021-01-316.72011
Śniegi WojnyInto the White2021-01-317.22012
Świat z góryThe World from Above2021-01-319.22012
Seks dla opornych / My Awkward Sexual Adventure
6.1
Gejsza / Gejsza
2.2

Gejsza

Film2016
[REC] 3: Geneza / [REC]³ Genesis
5.0
Pinokio / Pinocchio
5.3

Pinokio

Film2013
[REC] / [REC]
7.4

[REC]

Film2007
Śniegi Wojny / Into the White
7.2
Menashe / Menashe
6.5

Menashe

Film2017
Piękna i bestie / Beauty and the Dogs
7.0
Łowca / The Hunter
6.7

Łowca

Film2011
120 uderzeń serca / 120 battements par minute
7.3
Bezlitosny / The Merciless
6.7

Bezlitosny

Film2017
Cena sukcesu / The Price of Success
5.5

Cena sukcesu

Film2017
Niewidzialne / Niewidzialne
4.8

Niewidzialne

Film2018
Prywatna wojna / Private War, A
6.7
Atlantic Rim / Atlantic Rim
1.7

Atlantic Rim

Film2013
Bez szans / Underdogs
5.8

Bez szans

Film2013
Zlodowacenie / 2012: Ice Age
2.4

Zlodowacenie

Film2011
Martwe pole / Martwe pole
4.6

Martwe pole

Film2011
Nie ten człowiek / Nie ten człowiek
5.6
Obcy - Początek / Alien Origin
2.0
Pionek / Pawn
5.8

Pionek

Film2013
Trzy dni / Tres días
5.8

Trzy dni

Film2008
Wszyscy wiedzą / Everybody Knows
6.8
Krew na betonie / Dragged Across Concrete
6.9
Domino / Domino
4.4

Domino

Film2019
Wilcze echa / The Wolf's Call
7.0

Wilcze echa

Film2019
Nieposłuszni / The Public
6.6
Złote święta / Golden Winter
4.5
Chłopiec i kawka / Kauwboy
7.2
XX WIEK / The 20th Century
-

XX WIEK

Serial2014
Niezwykła banda / The Outlaw League
6.2
Piękny horyzont / Horizon Beautiful
5.9
Pogromcy smoków / Dragon Crusaders
2.7
Wyścig śmierci / Death Racers
2.5
2012: Supernova / 2012: Supernova
2.2
Zagłada z kosmosu / Meteor Apocalypse
3.0
Lodowy smok / Isdraken
5.9

Lodowy smok

Film2012
Pim i Pom / Pim & Pom: The Big Adventure
7.2

Pim i Pom

Film2014
Hokey moje życie / Pour toujours, les Canadiens!
5.7
Hipersztorm / 500 MPH Storm
2.2

Hipersztorm

Film2013
Niezwykła maszyna / T.I.M.
7.0
Szalona mamuśka / Mad Mom
5.3
Świat z góry / The World from Above
9.2

Świat z góry

Serial2012
Przygody Finna / Finn
6.7
Korpus weteranów / The Hard Corps
5.2
pokaż więcej