Coffee i Kareem | Zwiastun nowego filmu Netflixa 24 mar 2020

Mateusz

Polski oddział Netflixa opublikował dzisiaj pierwszy zwiastun nowej komedii akcji zatytułowanej Coffee i Kareem. Za reżyserię odpowiada twórca Stuber i Zabijaki, Michael Dowse, a w obsadzie znaleźli się Ed Helms, Taraji P. Henson, Betty Gilpin, RonReaco Lee, Andrew Bachelor oraz David Alan Grier.

Premiera została zaplanowana na 3 kwietnia, tylko na Netflixie.

„Coffee i Kareem” to niepokorna komedia o kumplach-gliniarzach, w której dwunastoletni Kareem Manning opłaca kryminalistę, aby ten zastraszył nowego chłopaka jego mamy, policjanta Jamesa Coffee. Jednak wszystko idzie nie tak, przez co Coffee i Kareem muszą współpracować, by nie wpaść w łapy najbardziej bezwzględnego barona narkotykowego w całym Detroit.

Coffee i Kareem — w rolach głównych Ed Helms i Taraji P Henson | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz także

Obsesja zbrodni | Serial dokumentalny HBO na podstawie książki Michelle McNamary

Obsesja zbrodni | Serial dokumentalny HBO na podstawie książki Michelle McNamary

Serial dokumentalny Obsesja zbrodni w reżyserii dwukrotnie nominowanej do Oscara i nagrodzonej Emmy Liz Garbus jest ekranizacją bestsellerowej książki Michelle McNamary o tym samym tytule. Jest to zapis śledztwa dziennikarskiego prowadzonego w sprawie brutalnego seryjnego gwałciciela i mordercy. Premiera produkcji zaplanowana została w HBO GO na koniec czerwca. #ObsesjaZbrodni #IllBeGoneInTheDark #Dokument

28 maj 2020