Data premiery 3 sezonu Westworld ogłoszona! 13 sty 2020

Mateusz

Amerykański oddział HBO zaprezentował na YouTube materiał wideo z serialu Westworld, w którym została ogłoszona data premiery najnowszego sezonu. 3 seria oczekiwanej przez widzów produkcji zadebiutuje w USA w niedzielę, 15 marca 2020. W naszym kraju emisji możemy się spodziewać najprawdopodobniej w poniedziałek, 16 marca, ale wciąż trzeba poczekać na oficjalne potwierdzenie z polskiego oddziału HBO.

Westworld | Season 3 – Date Announce | 2020 (HBO)

Do tej pory zadebiutowało 20 odcinków podzielonych na 2 sezony, z czego ostatni epizod mogliśmy oglądać w połowie czerwca 2018 roku. W lipcu 2019 na Comic-Con w San Diego pokazano zwiastun najnowszego sezonu, który dla przypomnienia został umieszczony poniżej.

Westworld, sezon 3 - trailer

Zobacz także

Zwiastuny i grafiki promocyjne z produkcji Netflixa

Zwiastuny i grafiki promocyjne z produkcji Netflixa

Dzisiaj zebraliśmy dla Was materiały promocyjne z produkcji Netflixa, które pojawiły się w ostatnich dniach. Na początek zwiastuny francuskiego Lost Bullet i drugiego sezonu Alienisty od stacji TNT. W dalszej części plakaty i zdjęcia z 13 powodów, Ostatniego skoku w historii USA, stand-upu Jo Koy: In His Elements oraz filmu Nobody Knows I'm Here. Zapraszamy do czytania i oglądania! #LostBullet #Alienista #13Powodow #OstatniSkokWHistoriiUSA #JoKoy #NobodyKnowsI'mHere #upflixtrailers

24 maj 2020
Od dziś w Netflix - nowe tytuł i odcinki

Od dziś w Netflix - nowe tytuł i odcinki

2 tytuły dodane, nowe odcinki, 6 tytułów usunięto #supergirl #hasanminhaj #jstyletrip

24 maj 2020