Doom Patrol z trzecim sezonem! 13 wrz 2020

Mateusz

Platforma HBO Max, która przejęła prawa do serialu Doom Patrol od innej usługi należącej do Warnera, DC Universe, w trakcie trwającej właśni drugiej części DC Fandom ogłosiła, że uwielbiany przez widzów serial powróci z trzecim sezonem. Póki co nie ujawniano żadnych dodatkowych szczegółów odnośnie fabuły, liczby odcinków czy daty premiery.

Jeremy Carver, producentka wykonawcza:

"W imieniu wspaniałej obsady, scenarzystów i ekipy jesteśmy zachwyceni i wdzięczni za możliwość powrotu do Doom Manor. Jesteśmy szczególnie wdzięczni naszym partnerom z Berlanti Productions, Warner Bros. Television, DC Universe i oczywiście HBO Max."

Sarah Aubrey, szefowa ds treści oryginalnych w HBO Max:

"Doom Patrol pojawił się w HBO Max z oddaną i pełną pasji bazą fanów i z miejsca stał się jednym z najczęściej oglądalnych produkcji Max Originals na platformie. (...) Serial dobrze wpisuje się w nasze portfolio i cieszymy się mogąc dać zielone światło trzeciej serii, aby kontynuowała opowiadaną w ten charakterystyczny sposób historię, która tak dobrze współgra z krytykami i fanami."

W obsadzie Doom Patrol znajdują się Brendan Fraser, Matt Bomer, Diane Guerrero, April Bowlby oraz Joivan Wade. Dotychczas powstały łącznie 24 odcinki podzielone na 2 sezony: 15 odcinkowa seria pierwsza oraz 9 odcinkowa druga odsłona. W Polsce serial dostępny jest na platformie HBO GO.


źródło: Variety

Doom Patrol / Doom Patrol
8.0

Doom Patrol

Serial2019

Zobacz także

pokaż więcej