Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Duże zmiany w SkyShowtime. Widzowie stracą dostęp do tych tytułów

Opublikowano · Zaktualizowano

Upflix.pl

Jeśli planowaliście nadrobić Juliusza, Mayday albo filmy z serii Planeta singli, warto sprawdzić ich dostępność w SkyShowtime przed końcem września. Platforma zapowiedziała również usunięcie całych seriali The Affair i Kłamstwa na sprzedaż, a część tytułów zniknęła z katalogu już 1 września. To nie wszystkie zmiany w ofercie – szczegóły znajdziecie w naszym zestawieniu.


Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
Barwy ganguBlue Story2026-09-306.32019
Dziewczyna z szafyThe Girl from the Wardrobe2026-09-306.72013
Forced OutForced Out2026-10-032023
Jak bossLike a Boss2026-09-304.82020
JuliuszJuliusz2026-09-306.52018
Kochanie, chyba cię zabiłemKochanie, chyba cię zabiłem2026-09-302014
MaydayMayday2026-09-305.32020
Na cały głosThe Loudest Voice2026-09-227.92019
NieulotneLasting2026-10-015.12013
Panie DulskiePanie Dulskie2026-09-302015
Planeta singli 2Planeta singli 22026-09-306.82018
Planeta singli 3Planeta singli 32026-09-306.62019
Planeta singliPlaneta singli2026-09-306.82016
Porady na zdradyPorady na zdrady2026-09-304.02017
Razem i oddzielnieNext Stop Wonderland2026-09-306.51998
ShadowhunterShadowhunter2026-09-304.91993
The Good Fight ClubThe Good Fight Club2026-09-232023
TwarzTwarz2026-09-306.12018
Barwy gangu / Blue Story

Barwy gangu

Film · 2019 · 6.3
Dziewczyna z szafy / The Girl from the Wardrobe

Dziewczyna z szafy

Film · 2013 · 6.7
Forced Out / Forced Out

Forced Out

Film · 2023 · 6.8
Jak boss / Like a Boss

Jak boss

Film · 2020 · 4.8
Juliusz / Juliusz

Juliusz

Film · 2018 · 6.5
Mayday / Mayday

Mayday

Film · 2020 · 5.3
Na cały głos / The Loudest Voice

Na cały głos

Serial · 2019 · 7.9
Nieulotne / Lasting

Nieulotne

Film · 2013 · 5.1
Panie Dulskie / Panie Dulskie

Panie Dulskie

Film · 2015 · 5.4
Planeta singli 2 / Planeta singli 2

Planeta singli 2

Film · 2018 · 6.8
Planeta singli 3 / Planeta singli 3

Planeta singli 3

Film · 2019 · 6.6
Planeta singli / Planeta singli

Planeta singli

Film · 2016 · 6.8
Porady na zdrady / Porady na zdrady

Porady na zdrady

Film · 2017 · 4.0
Razem i oddzielnie / Next Stop Wonderland

Razem i oddzielnie

Film · 1998 · 6.5
Shadowhunter / Shadowhunter

Shadowhunter

Film · 1993 · 4.9
The Good Fight Club / The Good Fight Club

The Good Fight Club

Serial · 2023 · -
Twarz / Twarz

Twarz

Film · 2018 · 6.1
A.I. Sztuczna inteligencja / A.I. Artificial Intelligence

A.I. Sztuczna inteligencja

Film · 2001 · 7.2
Area 51 / Area 51

Area 51

Film · 2015 · 4.3
Biały Kieł / Croc-Blanc

Biały Kieł

Film · 2018 · 6.9
Bliźniak / Gemini Man

Bliźniak

Film · 2019 · 5.7
Brutalista / The Brutalist

Brutalista

Film · 2024 · 7.2
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane

Cloverfield Lane 10

Film · 2016 · 7.2
Czekolada / Chocolat

Czekolada

Film · 2000 · 7.2
Flashdance / Flashdance

Flashdance

Film · 1983 · 6.2
Godziny / The Hours

Godziny

Film · 2002 · 7.5
Kłamstwa na sprzedaż / House of Lies

Kłamstwa na sprzedaż

Serial · 2012 · 7.4
Liverpool Narcos / Liverpool Narcos

Liverpool Narcos

Serial · 2021 · 6.8
Marzyciel / Finding Neverland

Marzyciel

Film · 2004 · 7.6
Plan B / The Back-up Plan

Plan B

Film · 2010 · 5.8
Rocketman / Rocketman

Rocketman

Film · 2019 · 7.3
Shaft / Shaft

Shaft

Film · 2000 · 6.0
Strzelec / Shooter

Strzelec

Film · 2007 · 7.3
Tata kontra tata / Daddy's Home

Tata kontra tata

Film · 2015 · 6.2
Terminal / The Terminal

Terminal

Film · 2004 · 7.4
The Affair / The Affair

The Affair

Serial · 2014 · 7.8
Trener / Coach Carter

Trener

Film · 2005 · 7.5
Układ idealny / Georgetown

Układ idealny

Film · 2019 · 6.2
Watchmen. Strażnicy / Watchmen

Watchmen. Strażnicy

Film · 2009 · 7.6
Wszyscy mają się dobrze / Everybody's Fine

Wszyscy mają się dobrze

Film · 2009 · 7.1
Wyprawa Magellana / Elcano & Magellan: The First Voyage Around the World

Wyprawa Magellana

Film · 2019 · 5.7
Zapłata / Paycheck

Zapłata

Film · 2003 · 6.3

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania