Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Dzisiejsze nowości i lista ponad 50 tytułów oznaczonych do usunięcia z HBO Max Polska na koniec maja!

Opublikowano

Upflix.pl

Dodane tytuły:

TytułTytułRok
1000% mnie: Wymieszane dorastanie [+ audio, + napisy]1000% Me: Growing Up Mixed [+ audio, + napisy]2023

Nowe odcinki:

TytułTytułOcenaRok
All American [S05E18] [+ audio, + napisy]All American [S05E18] [+ audio, + napisy]7.62018
Dave [S03E03] [+ audio, + napisy]Dave [S03E03] [+ audio, + napisy]8.22020
All American / All American

All American

Serial · 2018 · 7.6
Dave / Dave

Dave

Serial · 2020 · 8.2

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
AdoracjaAdoration2023-05-316.22019
AkademikThe Dorm2023-05-312021
Amen.Amen.2023-05-317.22002
AsiaAsia2023-05-316.72021
Blade Runner 2049Blade Runner 20492023-05-317.92017
Co każdy skaut wiedzieć powinienThe Scouting Book for Boys2023-05-316.62010
Czarna skrzynkaBlack Box2023-05-317.22021
Czarowna bransoletkaA Little Christmas Charm2023-05-316.82020
Dlaczego nie płaczesz?Why Won't You Cry?2023-05-312020
Doll i EmDoll & Em2023-05-316.62014
Drużba nie żyjeBest Man Down2023-05-316.32012
DunkierkaDunkirk2023-05-317.82017
DyktatorThe Dictator2023-05-316.42012
DzieckoBaby2023-05-315.02020
Godzilla vs. KongGodzilla vs. Kong2023-05-316.42021
Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra PalaceIdiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace2023-05-312020
Judasz i Czarny MesjaszJudas and the Black Messiah2023-06-037.42021
KarnawałKarnawal2023-05-312020
KomunaKollektivet2023-05-306.42016
KrawiecTailor2023-05-316.42020
KsiężnaDuchess2023-05-316.92008
LOLLOL (Laughing Out Loud)2023-05-316.22009
Lewy sercowyPunch-Drunk Love2023-05-317.32002
Lodowy szlakThe Ice Road2023-05-315.62021
Miłość, nienawiśćHateship Loveship2023-05-316.12014
Mortal KombatMortal Kombat2023-05-316.02021
Nie oddychaj 2Don't Breathe 22023-05-316.02021
Niebiańska plażaThe Beach2023-05-316.62000
NiemoralnośćMo2023-05-315.92019
Noc bestiiThe Night of the Beast2023-05-312020
Nowy porządekNew Order2023-05-316.52020
Ostatni układOne Last Deal2023-05-317.22018
Papierowe miastaPaper Towns2023-05-316.22015
Pingu w mieściePingu in the City2023-05-302017
Pod prądHustle & Flow2023-05-317.32005
Pod tym samym niebemNon odiare2023-05-316.22020
PorachunkiLock, Stock and Two Smoking Barrels2023-05-318.21998
Przed wschodem słońcaBefore Sunrise2023-05-318.01995
Przed zachodem słońcaBefore Sunset2023-05-318.12004
Przejęcie sygnałuBroadcast Signal Intrusion2023-05-315.42021
Przygoda po włoskuAdventures Italian Style2023-05-316.82020
Rodzina Addamsów 2The Addams Family 22023-05-315.52021
Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej WioskiSmurfs: The Lost Village2023-05-316.02017
SpongeBob KanciastoportyThe SpongeBob SquarePants Movie2023-05-317.12004
Spongebob: Na suchym lądzieThe SpongeBob Movie: Sponge Out of Water2023-05-316.02015
Śniadanie na PlutonieBreakfast on Pluto2023-05-317.22005
Taniec rzeczywistościLa danza de la realidad2023-05-317.52013
Toni ErdmannToni Erdmann2023-05-317.32016
W co grają ludzieGames People Play2023-05-317.02020
Wszystkie psy idą do nieba 2All Dogs Go to Heaven 22023-05-316.71996
Z podniesionym czołemWalking Tall2023-05-316.32004
ZerwaliśmyWe Broke Up2023-05-315.12021
Złe baśnieBad Tales2023-05-316.42020
Adoracja / Adoration

Adoracja

Film · 2019 · 6.3
Akademik / The Dorm

Akademik

Film · 2021 · 6.1
Amen. / Amen.

Amen.

Film · 2002 · 7.2
Asia / Asia

Asia

Film · 2021 · 6.7
Blade Runner 2049 / Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Film · 2017 · 7.9
Czarna skrzynka / Black Box

Czarna skrzynka

Film · 2021 · 7.2
Czarowna bransoletka / A Little Christmas Charm

Czarowna bransoletka

Film · 2020 · 6.8
Dlaczego nie płaczesz? / Why Won't You Cry?

Dlaczego nie płaczesz?

Film · 2020 · 6.1
Doll i Em / Doll & Em

Doll i Em

Serial · 2014 · 6.6
Drużba nie żyje / Best Man Down

Drużba nie żyje

Film · 2012 · 6.3
Dunkierka / Dunkirk

Dunkierka

Film · 2017 · 7.8
Dyktator / The Dictator

Dyktator

Film · 2012 · 6.5
Dziecko / Baby

Dziecko

Film · 2020 · 5.0
Godzilla vs. Kong / Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

Film · 2021 · 6.3
Judasz i Czarny Mesjasz / Judas and the Black Messiah

Judasz i Czarny Mesjasz

Film · 2021 · 7.4
Karnawał / Karnawal

Karnawał

Film · 2020 · 6.4
Komuna / Kollektivet

Komuna

Film · 2016 · 6.4
Krawiec / Tailor

Krawiec

Film · 2020 · 6.5
Księżna / Duchess

Księżna

Film · 2008 · 6.9
LOL / LOL (Laughing Out Loud)

LOL

Film · 2009 · 6.3
Lewy sercowy / Punch-Drunk Love

Lewy sercowy

Film · 2002 · 7.3
Lodowy szlak / The Ice Road

Lodowy szlak

Film · 2021 · 5.7
Miłość, nienawiść / Hateship Loveship

Miłość, nienawiść

Film · 2014 · 6.2
Mortal Kombat / Mortal Kombat

Mortal Kombat

Film · 2021 · 6.1
Nie oddychaj 2 / Don't Breathe 2

Nie oddychaj 2

Film · 2021 · 6.0
Niebiańska plaża / The Beach

Niebiańska plaża

Film · 2000 · 6.6
Niemoralność / Mo

Niemoralność

Film · 2019 · 5.8
Noc bestii / The Night of the Beast

Noc bestii

Film · 2020 · 6.0
Nowy porządek / New Order

Nowy porządek

Film · 2020 · 6.5
Ostatni układ / One Last Deal

Ostatni układ

Film · 2018 · 7.2
Papierowe miasta / Paper Towns

Papierowe miasta

Film · 2015 · 6.2
Pingu w mieście / Pingu in the City

Pingu w mieście

Serial · 2017 · 7.3
Pod prąd / Hustle & Flow

Pod prąd

Film · 2005 · 7.3
Pod tym samym niebem / Non odiare

Pod tym samym niebem

Film · 2020 · 6.2
Porachunki / Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Porachunki

Film · 1998 · 8.1
Przed wschodem słońca / Before Sunrise

Przed wschodem słońca

Film · 1995 · 8.1
Przed zachodem słońca / Before Sunset

Przed zachodem słońca

Film · 2004 · 8.1
Przejęcie sygnału / Broadcast Signal Intrusion

Przejęcie sygnału

Film · 2021 · 5.4
Przygoda po włosku / Adventures Italian Style

Przygoda po włosku

Film · 2020 · 6.8
Rodzina Addamsów 2 / The Addams Family 2

Rodzina Addamsów 2

Film · 2021 · 5.5
SpongeBob Kanciastoporty / The SpongeBob SquarePants Movie

SpongeBob Kanciastoporty

Film · 2004 · 7.2
Spongebob: Na suchym lądzie / The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Spongebob: Na suchym lądzie

Film · 2015 · 6.0
Taniec rzeczywistości / La danza de la realidad

Taniec rzeczywistości

Film · 2013 · 7.4
Toni Erdmann / Toni Erdmann

Toni Erdmann

Film · 2016 · 7.3
W co grają ludzie / Games People Play

W co grają ludzie

Film · 2020 · 6.9
Z podniesionym czołem / Walking Tall

Z podniesionym czołem

Film · 2004 · 6.3
Zerwaliśmy / We Broke Up

Zerwaliśmy

Film · 2021 · 5.2
Złe baśnie / Bad Tales

Złe baśnie

Film · 2020 · 6.4
Śniadanie na Plutonie / Breakfast on Pluto

Śniadanie na Plutonie

Film · 2005 · 7.2

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania