Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

E-Kino Pod Baranami - już w naszej wyszukiwarce! 26 lis 2020

Upflix.pl

Nowa platforma!

Mamy kolejną platformę w naszej wyszukiwarce! I to nie byle jaką - prawdziwe e-kino :) E-Kino Pod Baranami! Oferta do sprawdzenia pod adresem https://upflix.pl/ekinopodbaranami/

https://www.e-kinopodbaranami.pl/page/about-us/.

To nie jest zwykła platforma VOD, to raczej kino internetowe. W E-Kinie Pod Baranami prezentujemy filmy, które jeszcze nie tak dawno można było zobaczyć na ekranie kinowym. Wracamy też do starszych tytułów, które warto przypomnieć.W internecie odbywają się wydarzenia specjalne: filmy z prelekcją, rozmowy z twórcami, a zwłaszcza spotkania dyskusyjne, z których słynie Kino Pod Baranami. Kontynuujemy wirtualne odsłony naszych klubów filmowych (Spotkania Młodych Amatorów Kina, Studencki Nocny Klub Filmowy) oraz rozmów inspirowanych filmami i moderowanych przez specjalistów (np. Premiery Psychologiczne).

Jak oglądać filmy w E-Kinie Pod Baranami


Wirtualny pokaz przedpremierowy

Platformę od innych odróżnia również to, że dostępne są pokazy filmów dostępne tylko w określonych godzinach - już dziś przed nami taka premiera! Film Undine będzie dostępny od 20:30 do 23:59, po tym czasie oglądanie filmu nie będzie możliwe! Sprzedaż biletów zostanie zamknięta o 21:05. Więcej informacji tutaj.

Undine / Undine
6.5

Undine

Film2020
pokaż więcej