Hunters | Amazon zamawia drugą serię 04 sie 2020

Mateusz

Platforma Prime Video poinformowała o zamówieniu drugiego sezonu dramatu Hunters, w którym w głównych rolach pojawili się m.in. Al Pacino, Logan Lerman oraz Jerrika Hinton. Produkcja cieszyła się dobrymi ocenami (choć zdarzały się sytuacje mocno skrajne), jednak na oficjalne ogłoszenie kontynuacji musieliśmy czekać niemal pół roku, pierwszy 10 odcinkowy sezon zadebiutował bowiem 21 lutego na Amazon.

Fabuła skupia się na grupie łowców nazistów działających w Nowym Jorku w 1977 roku, która odkrywa, że setki wysokiej rangi hitlerowców planuje stworzenie IV Rzeszy w Stanach Zjednoczonych. Różnorodny zespół rozpoczyna krwawą misję, która ma na celu wymierzyć im sprawiedliwość.

David Weil, twórca serialu:

"Jestem niezmiernie wdzięczy Jen oraz rodzinie Amazona, za ich nieustające wsparcie Hunters. Wraz z naszą wspaniałą obsadą, niesamowitą ekipą oraz genialnymi scenarzystami i producentami, bardziej niż kiedykolwiek pragnę podzielić się ze światem kolejnym rozdziałem sagi Hunters."

Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios

"Śmiała wizja Davida Weila w Hunters i jego wyobraźnia napędzały ten ekscytujący, pełen zwrotów akcji pierwszy sezon, który przyciągnął widzów Prime Video na całym świecie. Cieszymy się, że David, Jordan i Hunters powrócą."

Data premiery drugiego sezonu nie jest aktualnie znana.


źródło: Deadline

Hunters / Hunters
7.2

Hunters

Serial2019

Zobacz także

pokaż więcej