Już nie żyjesz | Netflix zamawia trzeci sezon 06 lip 2020

Mateusz

Jak podaje portal Deadline, Netflix postanowił zamówić 3 sezon komediodramatu Już nie żyjesz (ang. Dead To Me). Niestety poinformowano również, że będzie to seria finałowa (sytuacja analogiczna jak w niedawnym newsie odnośnie The Kominsky Method). Twórczyni seriali Liz Feldman powróci jako showrunner w nadchoddzących odcinkach, zaś w głównych rolach ponownie zobaczymy Christinę Applegate, Lindę Cardellini oraz Jamesa Marsdena.

Liz Feldman:

"Od początku do końca, Już nie żyjesz to serial dokładnie taki, jaki chciałam stworzyć. To był niesamowity prezent. Opowiadanie historii zrodzonej ze smutku i straty rozciągnęło mnie jako artystkę i uzdrowiło jako człowieka. Będę zawsze wdzięczna moim partnerkom w zbrodni oraz przyjaciółkom na całe życie, Christinie i Lindzie, a także naszym scenarzystom, obsadzie i twórcom. Jestem niezmiernie wdzięczna Netflixowi za wsparcie serialu od pierwszego dnia i cieszę się, że mogę kontynuować naszą współpracę."

Jane Wiseman z Netflixa:

"Liz Feldman jest siłą komediową, która przenosi swój świeży i wyrazisty punkt widzenia na każdy element procesu twórczego: od pomysłu, poprzez scenariusz, aż do produkcji. Nie możemy być bardziej szczęśliwi mogąc rozszerzyć naszą relację z Liz i kontynuować pracę nad Już nie żyjesz i jej kolejnymi projektami."


źródło: Deadline

Już nie żyjesz / Dead to Me
8.0
pokaż więcej