Kierunek: Noc | Netflix zamawia kontynuację 30 cze 2020

Mateusz

Pamiętacie jeszcze o serialu Kierunek: Noc, produkcji inspirowanej powieścią Jacka Dukaja? Jak nie, to Netflix Wam o nim delikatnie przypomina. Polski oddział, na swoich mediach społecznościowych, opublikował krótki klip, w którym poinformowano, że seria powróci z drugim sezonem.

Twórca i scenarzysta Jason George powiedział:

"Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji Kierunek: Noc. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów."

Póki co platforma nie podała żadnych dodatkowych szczegółów, w tym liczby odcinków oraz daty premiery. Na chwilę obecną można jedynie spekulować, że premiera drugiej serii będzie miała miejsce najwcześniej w 2021 roku. Wszystkie dotychczasowe odcinki możecie oglądać na Netflix.

O serialu: Kierunek: Noc opowiada historię lotu z Brukseli, który zamienia się w misję przetrwania ludzkości w obliczu kosmicznej katastrofy.

Kierunek: Noc / Into the Night
7.1

Kierunek: Noc

Serial2020

Zobacz także

pokaż więcej