Kierunek: Noc | Tigertail | Wiedźmin | Zwiastuny i materiały dodatkowe 26 mar 2020

Mateusz

Netflix przygotował dzisiaj dla swoich widzów 2 zwiastuny nadchodzących produkcji, a także jeden materiał zakulisowy. Możecie zapoznać się z pierwszym teaserem serialu Kierunek: Noc, na podstawie powieści Jacka Dukaja, zobaczyć zapowiedź filmu Tigertail od Alana Yanga, a także ponownie zajrzeć za kulisy Wiedźmina, a dokładniej sceny walki z kikimorą. Zapraszamy do oglądania.


Teaser serialu Kierunek: Noc

Polski oddział Netflixa opublikował pierwszy teaser belgijskiego serialu Kierunek: Noc, opartego na polskiej książce Jacka Dukaja. Producentami wykonawczymi zostali Tomasz Bagiński i wspomniany Jacek Dukaj, zaś obsada jest mocno międzynarodowa, znajdziemy w niej aktorów z Polski, Belgii, Niemiec czy Włoch. Całość będzie liczyła 6 odcinków. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jeśli nic się nieprzewidzianego nie stanie, ma mieć miejsce jeszcze w 2020 roku.

Akcję serialu rozpoczyna nagłe niewyjaśnione zdarzenie: promienie słońca zaczynają zabijać wszystko, co pojawi się na ich drodze. Pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kierunek na zachód, aby pozostać w bezpiecznych objęciach nocy. Teraz ich wszystkich łączy jedno: pragnienie przetrwania za wszelką cenę. Jednak konflikty na pokładzie mogą okazać się równie zabójcze, co promienie słoneczne.

Kierunek: Noc | Oficjalny teaser | Netflix


Zwiastun filmu Tigertail

Netflix opublikował zwiastun filmu Tigertail, w którym za scenariusz i reżyserię odpowiada Alan Yang. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Christine Ko, Fiona Fu oraz Tzi Ma, zaś premiera została zaplanowana na 10 kwietnia.

Pracownik fabryki z Tajwanu opuszcza ojczyznę w poszukiwaniu lepszego życia w Ameryce, gdzie mierzy się z wyzwaniami życia zawodowego i rodzinnego, jednocześnie poszukując swojego miejsca w nowej rzeczywistości.

Tigertail — Film Alana Yanga | Oficjalny zwiastun | Netflix


Walka z kikimorą - materiał z Wiedźmina

Od premiery Wiedźmina minęło już kilka miesięcy. Netflix jednak co jakiś czas dostarcza nowych materiałów bonusowych promujących produkcję. Tym razem platforma postanowiła zaprezentować wideo, w którym pokazano kulisy powstania walki z kikimorą.

Pierwszy sezon możecie oglądać na Netflixie, zdjęcia do drugiego sezonu zostały wstrzymane przez rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Premiery nowych odcinków powinniśmy się spodziewać dopiero w 2021 roku, pod warunkiem że przestój na planie nie będzie zbyt długi.

Koordynator kaskaderów, Vladimir Furdik, pokazuje nam jak skonstruował scenę walki z kikimorą w pierwszym sezonie Wiedźmina.

Building the Kikimora Battle with Vladimir Furdik | The Witcher | Netflix

Zobacz także

Aktualizacja oferty HBO GO Polska

Aktualizacja oferty HBO GO Polska

3 tytuły dodane, nowy odcinek, 1 tytuł usunięty #modernfamily #siren

05 kwi 2020
Aktualizacja oferty Netflix Polska

Aktualizacja oferty Netflix Polska

nowe odcinki, 1 tytuł zostanie usunięty, 11 tytułów usunięto #bcs #blacklist #supergirl

05 kwi 2020