Kolejne premiery października w HBO GO 28 wrz 2020

Mateusz

premieryPazdziernikaHBO-2

W połowie miesiąca prezentowaliśmy pierwszą listę premier, które przygotowało HBO GO dla polskich widzów w październiku. Dzisiaj, na dzień lub dwa przed oficjalną listą tytułów jakie zadebiutują w nadchodzących tygodniach na platformie, uzupełniamy nasz wcześniejszy wpis o kolejne produkcje o których już teraz wiadomo, że zostaną opublikowane w pierwszej połowie nowego miesiąca.

Kilka dni przez premierą na Netflix (więcej o tym pisaliśmy tutaj) w polskiej ofercie platformy HBO GO pojawi się 10 sezon uwielbianego przez widzów The Walking Dead. Datę premiery wszystkich 15 odcinków zaplanowano na 1 października. Również tego dnia w serwisie zostanie opublikowany niemiecki serial komediowy Inni rodzice. Twórcą produkcji jest Lutz Heineking, a w obsadzie znaleźli się m.in. Lavinia Wilson, Jasin Challah, Johanna Gastdorf, Nadja Becker, Sebastian Schwarz, Henny Reents, Daniel Zillmann, Rebecca Lina oraz Serkan Kaya. W HBO GO zadebiutują od razu dwa pierwsze sezony.

Na 3 października HBO przygotowało premierę nowego brytyjskiego komediodramatu Trygonometria oraz pierwszy odcinek drugiego sezonu Wojownika. Druga seria, podobnie jak pierwsze będzie liczyła 10 odcinków, a kolejne epizody będą publikowane w serwisie w tygodniowych odstępach. W roli głównej ponownie Andrew Koji. Cinemax opublikował zapowiedź nowej serii, którą możecie zobaczyć poniżej.

Warrior | Season 2 Official Trailer | Cinemax

Co jeszcze się pojawi w październiku? Constantine, dokument Lekcja miłości czy Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia. Więcej tytułów znajdziecie w tabelce poniżej. Jeśli interesują Was zapowiedzi nadchodzących produkcji, to o części z nich pisaliśmy w niedawnym wpisie.

TytułyData premieryRokOcena
Powrót do Epipo01.102020
The Walking Dead: sezon 1001.1020108.1
Inni rodzice: Sezon 1-201.1020197.4
Trygonometria: Sezon 103.1020206.7
Ojciec03.1020196.5
Wojownik: sezon 2 od 03.1020198.2
Lekcja miłości04.102019
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia05.1020035.9
Dawka szczęścia08.1020197.6
Constantine09.1020057.0
Wyrok11.1020195.7
Złote rybki12.102019
Powrót to Epipo / Return To Epipo
6.5
The Walking Dead / The Walking Dead
8.1
Inni rodzice / Other Parents
7.4

Inni rodzice

Serial2019
Trygonometria / Trigonometry
6.8

Trygonometria

Serial2020
Ojciec / Bashtata
6.5

Ojciec

Film2019
S02E10 od 05 gru 2020
Wojownik / Warrior
8.2

Wojownik

Serial2019
Lekcja miłości / Lekcja miłości
6.2
Tylko do 30 lis 2020
Dawka szczęścia / A Dose of Happiness
7.5
Constantine / Constantine
7.0

Constantine

Film2005
Wyrok / Verdict
5.7

Wyrok

Film2019
Złote rybki / The Goldfish
6.6

Złote rybki

Film2019
pokaż więcej