Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Lipiec w Prime Video | "Ballard", "Sojusznicy" oraz "Horyzont: Rozdział 1" nadchodzą!

Opublikowano

Mateusz Szczepański

Lipiec w Prime Video | "Ballard", "Sojusznicy" oraz "Horyzont: Rozdział 1" nadchodzą!

Prime Video zaprezentowało listę filmów i seriali, które pojawią się w lipcu na platformie. Waszą uwagę może przykuć Ballard, Sojusznicy, Tego lata stałam się piękna, Horyzont: Rozdział 1 czy F*** Marry Kill. Z pełną lista obecnie znanych tytułów zapoznacie się poniżej!


Ballard

Ballard to nowy serial kryminalny Prime Video i kolejny spin-off cenionego Boscha. Showrunnerami produkcji są Michael Alaimo oraz Kendall Sherwood. W obsadzie występują m.in. Maggie Q, Courtney Taylor, John Carroll Lynch, Michael Mosley, Rebecca Field, Victoria Moroles i Amy Hill. Produkcja będzie liczyć 10 odcinków, a ich premiera zaplanowana jest na 9 lipca.


Tego lata stałam się piękna

Belly właśnie kończy trzeci rok studiów i z niecierpliwością czeka na kolejne lato w Cousins u boku swojej bratniej duszy, Jeremiaha. Wszystko wydaje się układać – aż do chwili, gdy do jej życia niespodziewanie wraca Conrad, jej pierwsza miłość. Przed Belly najważniejszy wybór w życiu – który z braci naprawdę skradł jej serce? Lato nigdy nie będzie już takie samo... Tak rysuje się fabuła ostatniego sezonu dramatu młodzieżowego Tego lata stałam się piękna. W obsadzie znaleźli się m.in. Lola Tung, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman, Rain Spencer, David Iacono, Elsie Fisher, Jackie Chung, Rachel Blanchard oraz Kyra Sedgwick.


Sojusznicy

Sojusznicy, nowy film Prime Video to pełna akcji komedia, w której prezydent USA i premier Wielkiej Brytanii muszą odłożyć na bok swoje animozje, by wspólnie udaremnić globalny spisek i uratować świat… pod warunkiem, że uda im się porozumieć. Za reżyserię odpowiada Ilya Naishuller, twórca takich filmów jak Hardcore Henry (2015) i Nikt (2021). Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd, w tym Idrisa Elbę, Johna Cenę, Priyankę Choprę Jonas, Carlę Gugino, Jacka Quaida, Stephena Roota, Sarah Niles, Richarda Coyle'a i Paddy'ego Considine'a.


Tytuły oryginalne

TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
SojusznicyHeads of State02.072025
Simple Plan: The Kids In The CrowdSimple Plan: The Kids In The Crowd08.072025
Ballard: sezon 1Ballardod 09.072025
Menem: sezon 1Menemod 09.072025
One Night in Idaho: The College Murders: sezon 1One Night in Idaho: The College Murdersod 11.072025
Tego lata stałam się piękna: sezon 3The Summer I Turned Prettyod 16.0720217.3
Justice on Trial: sezon 1Justice on Trialod 21.072025

Synchronic

Denis żyje w wymęczonym i wypalonym związku z żoną, która jest całkowicie pochłonięta opieką nad nowo narodzonym dzieckiem oraz trudnym dojrzewaniem osiemnastoletniej córki. Steve jest natomiast wiecznym singlem. Obu mężczyzn łączy nie tylko ciężka praca w nowoorleańskiej karetce, ale solidna męska przyjaźń. Podczas jednej ze zmian są oni świadkami serii nietypowych i niepokojących zgonów - natrafiają na rany zadane mieczem, zwęglone zwłoki czy ukąszenia węży. Początkowo trudno dostrzec jakiekolwiek powiązanie pomiędzy denatami. Z czasem jednak okazuje się, że za niecodziennymi wydarzeniami stoi nowy tajemniczy środek zwany Synchronic. Tak w skrócie prezentuje się fabuła thrillera science fiction, który wyreżyserował Justin Benson. W obsadzie znaleźli się m.in. Anthony Mackie, Jamie Dornan, Katie Aselton, Alexia Ioannides, Ramiz Monsef oraz Bill Oberst Jr..


F*** Marry Kill

*F*** Marry Kill *to horror z elementami komedii, który wyreżyserowała Laura Murphy. W obsadzie znaleźli się m.in. Lucy Hale, Virginia Gardner, Brooke Nevin, Jedidiah Goodacre, Brendan Morgan oraz Samer Salem. Gdy seryjny morderca poluje na kobiety za pomocą aplikacji randkowych, miłośniczka true-crime musi odkryć, który z jej trzech randkowiczów to flirciarz, materiał na męża lub... ten, który próbuje ją zabić.


Horyzont: Rozdział 1

Horyzont: Rozdział 1 to początek wielkiej westernowej sagi, której reżyserem i odtwórcą głównej roli jest Kevin Costner. W obsadzie znaleźli się także Sienna Miller, Sam Worthington, Jena Malone, Abbey Lee, Michael Rooker, Danny Huston, Luke Wilson oraz Ella Hunt. Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własnymi słabościami i gniewem natury w drodze ku wymarzonemu celowi. W kraju rozdartym krwawą wojną secesyjną krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy. Tylko nieliczni z nich dotrą do szczęśliwego kresu tej wielkiej wędrówki.


3000 metrów nad ziemią

Na pokładzie małego samolotu agentka eskortuje świadka na proces bossa mafii. Gdzieś nad górami Alaski okazuje się, że nie wszyscy obecni na pokładzie są tymi, za których się podają. Zainteresowani? 3000 metrów nad ziemią to nowy thriller akcji, który wyreżyserował Mel Gibson. W obsadzie znaleźli się m.in. Mark Wahlberg, Michelle Dockery, Topher Grace, Leah Remini oraz Maaz Ali.


Tytuły na licencji

TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
Ostatnia walka ApaczaApache01.0719546.4
Król Staten IslandThe King of Staten Island01.0720207.1
MilczenieThe Silencing01.0720206.3
Rocky BalboaRocky Balboa01.0720067.1
SynchronicSynchronic01.0720206.2
Creed: Narodziny legendyCreed01.0720157.6
Creed IICreed II01.0720187.1
RockyRocky01.0719768.1
Rocky 2Rocky II01.0719797.3
Rocky 3Rocky III01.0719826.9
Rocky 4Rocky IV01.0719856.9
Rocky 5Rocky V01.0719905.4
Rybka zwana WandąA Fish Called Wanda01.0719887.5
Ben-HurBen-Hur01.0720165.7
TillTill01.0720227.2
Doktor DolittleDolittle01.0720205.6
Niewidzialny człowiekThe Invisible Man01.0720207.1
Hobbit: Niezwykła podróżThe Hobbit: An Unexpected Journey01.0720127.8
Hobbit: Pustkowie SmaugaThe Hobbit: The Desolation of Smaug01.0720137.7
Hobbit: Bitwa Pięciu ArmiiThe Hobbit: The Battle of the Five Armies01.0720147.4
Licorice PizzaLicorice Pizza01.0720217.4
Duch II: Druga stronaPoltergeist II: The Other Side01.0719865.8
Prawo krwiLet Him Go01.0720206.7
HerkulesHercules01.0720146.0
Obiecująca. Młoda. Kobieta.Promising Young Woman01.0720207.5
Horyzont: Rozdział 1Horizon: An American Saga - Chapter 101.0720246.6
Cynicy i praktycyIrresistible01.0720206.3
Ukryta strategiaLions for Lambs01.0720076.2
Klątwa Różowej PanteryCurse of the Pink Panther01.0719834.6
Krwawy sportBloodsport01.0719886.8
Różowa PanteraThe Pink Panther01.0719637.0
Różowa PanteraThe Pink Panther01.0720065.7
Różowa Pantera 2The Pink Panther 201.0720095.6
OszustkiThe Hustle01.0720195.5
PoltergeistPoltergeist01.0720154.9
ArchiwumArchive01.0720206.4
2 Hearts2 Hearts01.0720206.4
Rodzina AddamsówThe Addams Family01.0720195.8
Rodzina Addamsów 2The Addams Family 201.0720215.5
Wojna HartaHart's War01.0720026.4
PolowanieThe Hunt01.0720206.6
Każdego dniaEvery Day01.0720186.5
F/X 1F/X01.0719866.7
Na ringu z rodzinąFighting with My Family01.0720197.0
Blue VelvetBlue Velvet01.0719867.7
O jeden most za dalekoA Bridge Too Far01.0719777.5
Trolle 2Trolls World Tour01.0720206.2
Krudowie 2: Nowa eraThe Croods: A New Age01.0720206.9
Bez wyjściaNo Way Out01.0719877.1
F*** Marry KillF*** Marry KIll03.0720255.3
Smak krwiThe Radleys04.0720245.0
Mechanik: KonfrontacjaMechanic: Resurrection06.0720165.8
Mechanik: Prawo zemstyThe Mechanic06.0720116.5
Za tych co na morzu 2Fisherman's Friends: One and All10.0720226.4
W mocy szatanaDark Nuns10.0720255.3
Kto zabił Maggie Moore?Maggie Moore(s)11.0720236.2
3000 metrów nad ziemiąFlight Riskwkrótce20255.3
Do ostatniej kościBones and Allwkrótce20226.8
Wilk z Wall StreetThe Wolf of Wall Streetwkrótce20138.2
Nice Guys: Równi gościeNice Guyswkrótce20167.3
W garniturachSuitswkrótce20118.4
Ostatnia walka Apacza / Apache

Ostatnia walka Apacza

Film · 1954 · 6.4
Król Staten Island / The King of Staten Island

Król Staten Island

Film · 2020 · 7.1
Milczenie / The Silencing

Milczenie

Film · 2020 · 6.3
Rocky Balboa / Rocky Balboa

Rocky Balboa

Film · 2006 · 7.1
Synchronic / Synchronic

Synchronic

Film · 2020 · 6.2
Creed II / Creed II

Creed II

Film · 2018 · 7.1
Rocky 3 / Rocky III

Rocky 3

Film · 1982 · 6.9
Rocky 5 / Rocky V

Rocky 5

Film · 1990 · 5.4
Rybka zwana Wandą / A Fish Called Wanda

Rybka zwana Wandą

Film · 1988 · 7.5
Ben-Hur / Ben-Hur

Ben-Hur

Film · 2016 · 5.7
Till / Till

Till

Film · 2022 · 7.2
Doktor Dolittle / Dolittle

Doktor Dolittle

Film · 2020 · 5.6
Niewidzialny człowiek / The Invisible Man

Niewidzialny człowiek

Film · 2020 · 7.1
Rodzina Addamsów 2 / The Addams Family 2

Rodzina Addamsów 2

Film · 2021 · 5.5
Creed: Narodziny legendy / Creed

Creed: Narodziny legendy

Film · 2015 · 7.6
Hobbit: Pustkowie Smauga / The Hobbit: The Desolation of Smaug

Hobbit: Pustkowie Smauga

Film · 2013 · 7.7
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii / The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Film · 2014 · 7.4
Licorice Pizza / Licorice Pizza

Licorice Pizza

Film · 2021 · 7.1
Różowa Pantera 2 / The Pink Panther 2

Różowa Pantera 2

Film · 2009 · 5.6
Duch II: Druga strona / Poltergeist II: The Other Side

Duch II: Druga strona

Film · 1986 · 5.8
Prawo krwi / Let Him Go

Prawo krwi

Film · 2020 · 6.7
Herkules / Hercules

Herkules

Film · 2014 · 6.0
Rocky 4 / Rocky IV

Rocky 4

Film · 1985 · 6.9
Horyzont: Rozdział 1 / Horizon: An American Saga - Chapter 1

Horyzont: Rozdział 1

Film · 2024 · 6.6
Cynicy i praktycy / Irresistible

Cynicy i praktycy

Film · 2020 · 6.3
Ukryta strategia / Lions for Lambs

Ukryta strategia

Film · 2007 · 6.2
Klątwa Różowej Pantery / Curse of the Pink Panther

Klątwa Różowej Pantery

Film · 1983 · 4.7
Krwawy sport / Bloodsport

Krwawy sport

Film · 1988 · 6.8
Rocky / Rocky

Rocky

Film · 1976 · 8.1
Różowa Pantera / The Pink Panther

Różowa Pantera

Film · 1963 · 7.0
Różowa Pantera / The Pink Panther

Różowa Pantera

Film · 2006 · 5.7
Oszustki / The Hustle

Oszustki

Film · 2019 · 5.5
Poltergeist / Poltergeist

Poltergeist

Film · 2015 · 4.9
Archiwum / Archive

Archiwum

Film · 2020 · 6.4
2 Hearts / 2 Hearts

2 Hearts

Film · 2020 · 6.3
Rodzina Addamsów / The Addams Family

Rodzina Addamsów

Film · 2019 · 5.9
Wojna Harta / Hart's War

Wojna Harta

Film · 2002 · 6.4
Polowanie / The Hunt

Polowanie

Film · 2020 · 6.6
Każdego dnia / Every Day

Każdego dnia

Film · 2018 · 6.5
F/X 1 / F/X

F/X 1

Film · 1986 · 6.7
Na ringu z rodziną / Fighting with My Family

Na ringu z rodziną

Film · 2019 · 7.0
Blue Velvet / Blue Velvet

Blue Velvet

Film · 1986 · 7.7
Rocky 2 / Rocky II

Rocky 2

Film · 1979 · 7.3
Hobbit: Niezwykła podróż / The Hobbit: An Unexpected Journey

Hobbit: Niezwykła podróż

Film · 2012 · 7.8
O jeden most za daleko / A Bridge Too Far

O jeden most za daleko

Film · 1977 · 7.5
Trolle 2 / Trolls World Tour

Trolle 2

Film · 2020 · 6.2
Krudowie 2: Nowa era / The Croods: A New Age

Krudowie 2: Nowa era

Film · 2020 · 6.9
Bez wyjścia / No Way Out

Bez wyjścia

Film · 1987 · 7.1
F*** Marry Kill / F Marry Kill

F*** Marry Kill

Film · 2025 · 5.4
Smak krwi / The Radleys

Smak krwi

Film · 2024 · 5.1
Mechanik: Konfrontacja / Mechanic: Resurrection

Mechanik: Konfrontacja

Film · 2016 · 5.9
Mechanik: Prawo zemsty / The Mechanic

Mechanik: Prawo zemsty

Film · 2011 · 6.5
Za tych co na morzu 2 / Fisherman's Friends: One and All

Za tych co na morzu 2

Film · 2022 · 6.5
W mocy szatana / Dark Nuns

W mocy szatana

Film · 2025 · 5.2
3000 metrów nad ziemią / Flight Risk

3000 metrów nad ziemią

Film · 2025 · 5.2
Do ostatniej kości / Bones and All

Do ostatniej kości

Film · 2022 · 6.8
W garniturach / Suits

W garniturach

Serial · 2011 · 8.4
Wilk z Wall Street / The Wolf of Wall Street

Wilk z Wall Street

Film · 2013 · 8.2
Nice Guys. Równi goście / The Nice Guys

Nice Guys. Równi goście

Film · 2016 · 7.3
Sojusznicy / Heads of State

Sojusznicy

Film · 2025 · 6.4
Ballard / Ballard

Ballard

Serial · 2025 · 7.5
Tego lata stałam się piękna / The Summer I Turned Pretty

Tego lata stałam się piękna

Serial · 2021 · 7.2
Justice on Trial / Justice on Trial

Justice on Trial

Serial · 2025 · 6.5
Kto zabił Maggie Moore? / Maggie Moore(s)

Kto zabił Maggie Moore?

Film · 2023 · 6.2

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania