Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Lista tytułów usuwanych z Netflix Polska na koniec czerwca! Hobbit, Zielona mila i inne produkcje wkrótce znikną z katalogu! 24 cze 2022

Upflix.pl

Zaplanowano usunięcie:

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
10 jours en or10 jours en or2022-06-305.92012
Adwokat diabłaDevil's Advocate2022-06-307.71997
Ciemno, prawie nocCiemno, prawie noc2022-06-305.02018
ContratiempoContratiempo2022-06-308.12016
Czego pragnie dziewczynaWhat a Girl Wants2022-06-305.82003
DunkierkaDunkirk2022-06-307.82017
Dziesiąty mężczyznaThe Tenth Man2022-06-305.82016
Dziewczyna w sieci pająkaThe Girl in the Spider's Web2022-06-306.12018
Dziewczyna w wannieThe Girl in the Bathtub2022-06-305.52018
Gnomy rozrabiająGnome Alone2022-06-305.62017
Hobbit: Bitwa Pięciu ArmiiThe Hobbit: The Battle of the Five Armies2022-06-307.32014
Hobbit: Niezwykła podróżThe Hobbit: An Unexpected Journey2022-06-307.72012
Hobbit: Pustkowie SmaugaThe Hobbit: The Desolation of Smaug2022-06-307.72013
HondrosHondros2022-06-302018
Jak wytresować smoka 2How to Train Your Dragon 22022-06-307.82014
Kaczki z gęsiej paczkiDuck Duck Goose2022-06-305.82018
KomórkaCellular2022-06-306.52004
KumbaKhumba2022-06-305.72013
Liar's DiceLiar's Dice2022-06-306.82014
Miłosny algorytmMy Perfect Romance2022-06-304.72018
Nadejdzie ten dzieńThe Day Shall Come2022-06-305.92019
Narodziny gwiazdyA Star Is Born2022-06-307.61954
Obce ciałoForeign Body2022-06-302014
Oddział zabójcówThe Kill Team2022-06-306.02019
OszukanaChangeling2022-06-307.72008
Randka w ciemnoDi que sí2022-06-305.22004
Rodzina AddamsówThe Addams Family2022-06-305.82019
Smerfy 2The Smurfs 22022-06-305.32013
SoyerSoyer2022-06-302017
Special ChabbisSpecial 262022-06-308.02013
Stan gryState of Play2022-06-307.12009
Sweet VirginiaSweet Virginia2022-06-306.22017
Szkoła melanżuBooksmart2022-06-307.22019
To, co straconeThe Parts You Lose2022-06-305.72019
TurystaThe Tourist2022-06-306.02010
TwarzTwarz2022-06-306.12018
What We StartedWhat We Started2022-06-307.12018
Wojna światówWar of the Worlds2022-06-306.42005
ZerovilleZeroville2022-06-304.62019
Zielona milaThe Green Mile2022-06-308.61999
Zip, Zap i Wyspa KapitanaZip & Zap and the Captain's Island2022-06-305.82016
Wojna światów / War of the Worlds
6.4
Stan gry / State of Play
7.1

Stan gry

Film2009
Turysta / The Tourist
6.0

Turysta

Film2010
Obce ciało / Foreign Body
4.5

Obce ciało

Film2014
Kumba / Khumba
5.6

Kumba

Film2013
Special Chabbis / Special 26
8.0
Contratiempo / Contratiempo
8.0

Contratiempo

Film2016
Liar's Dice / Liar's Dice
6.7

Liar's Dice

Film2014
10 jours en or / 10 jours en or
6.0
Oszukana / Changeling
7.8

Oszukana

Film2008
Zielona mila / The Green Mile
8.6

Zielona mila

Film1999
Smerfy 2 / The Smurfs 2
5.3

Smerfy 2

Film2013
Miłosny algorytm / My Perfect Romance
4.6
Hondros / Hondros
7.5

Hondros

Film2018
What We Started / What We Started
7.1
Sweet Virginia / Sweet Virginia
6.2
Soyer / Soyer
-

Soyer

Film2017
Dunkierka / Dunkirk
7.8

Dunkierka

Film2017
Gnomy rozrabiają / Gnome Alone
5.6
Twarz / Twarz
6.1

Twarz

Film2018
Randka w ciemno / Di que sí
5.2
Adwokat diabła / Devil's Advocate
7.7
Narodziny gwiazdy / A Star Is Born
7.5
Szkoła melanżu / Booksmart
7.1
Ciemno, prawie noc / Ciemno, prawie noc
4.9
Rodzina Addamsów / The Addams Family
5.8
To, co stracone / The Parts You Lose
5.7
Komórka / Cellular
6.5

Komórka

Film2004
Zeroville / Zeroville
4.5

Zeroville

Film2019
pokaż więcej