Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Listopad w CANAL+ | The Office PL, Possessor oraz Drogi Evanie Hansenie wkrótce na platformie! 30 paź 2022

Mateusz Szczepański

canalplus_2022_11

Pojawiła się lista filmów i seriali, które w listopadzie pojawią się na platformie CANAL+ online. Wśród tytułów wartych uwagi znalazły się między drugi sezon The Office PL, a także filmy Possessor, Powrót do tamtych dni, Drogi Evanie Hansenie oraz Nawet myszy idą do nieba. A co jeszcze przygotowano na nadchodzące tygodnie?

Pamiętajcie, że lista jest nieoficjalna i dotyczy emisji w linearnych kanałach CANAL+ oraz Ale Kino+. Daty premier na platformie online mogą ulec zmianie.


The Office PL - sezon 2

The Office PL to z pewnością najważniejsza serialowa propozycja CANAL+ zaplanowana na nadchodzący miesiąc. Już 4 listopada na platformie pojawi się od razu cały, 12-odcinkowy sezon polskiej wersji Biura. Kontynuacja przygód bohaterów fikcyjnego biura z Siedlec będzie bogatsza o dwie nowe postacie. Do zespół zarządzanego przez Michała Holca dołączy energiczna Marzena, w tej roli Daria Widawska, a także nowy stażysta Adam, w którego rolę wcielił się aktor młodego pokolenia, Rafał Kowalski. Nowy „młody” zastąpi Franka, stażystę z pierwszego sezonu, który zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu studiów wyjechał do Warszawy.


TytułyTytuł oryginalnySezonData premieryOcena
Niewypowiedziana wojnaThe Undeclared WarMiniserialod 03.112022
The Office PLThe Office PLSezon 204.112021
Scarlet HillScarlet HillSezon 1od 05.112022
Chwila prawdyMoment of TruthSezon 1od 07.112022

Possessor

Niedaleka przyszłość. Tasya pracuje dla tajnej organizacji i na zlecenie bogatych klientów pozbywa się niewygodnych dla nich osób. Nigdy nie robi tego własnymi rękami, za to za pomocą zaawansowanej technologii doskonale manipuluje swoimi ofiarami i przejmuje kontrolę nad ciałami oraz umysłami wybranych jednostek. Niespodziewanie dla Tasyi, jej nowy cel i kolejne ludzkie narzędzie, Colin, stawia opór i postanawia walczyć. Nie tylko nie poddaje się jej kontroli, ale też za wszelką cenę pragnie odnaleźć osobę, która włamała się do jego umysłu. Tak rysuje się fabuła thrillera science fiction Possessor, w którym zagrali Andrea Riseborough, Christopher Abbott, Jennifer Jason Leigh oraz Sean Bean.


Powrót do tamtych dni

Powrót do tamtych dni to polski dramat w reżyserii Konrada Aksinowicza, w którym zagrali Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz oraz Teodor Koziar. Historia koncentruje się na Tomku, który mieszka sam z matką, bo jego ojciec Alek wyjechał do USA za pieniędzmi. Niespodziewanie mężczyzna pojawia się w domu z naręczem prezentów, ale nie wyjaśnia powodu swojego powrotu. Wszyscy wydają się szczęśliwi, jednak coś niepokojącego wisi w powietrzu. W miarę upływu czasu daje się zauważyć, że Alek walczy z silnym uzależnieniem od alkoholu, co stopniowo niszczy rodzinę Tomka oraz jego dzieciństwo. Chłopiec musi bardzo szybko dorosnąć i zmierzyć się z rzeczywistością niepisaną żadnemu dziecku.


Drogi Evanie Hansenie

Evan to bohater musicalu broadwayowskiego oraz powieści Stevena Levensona. To historia nastolatka, który cierpi na fobię społeczna. Terapią mają być listy pisane do samego siebie. Jeden z listów trafia w ręce kolegi z klasy Connora, który popełnia wkrótce samobójstwo. Evan zostaje uznany przez pomyłkę za przyjaciela Connora. Niespodziewanie zyskuje sympatię kolegów oraz rodziców zmarłego chłopaka. Za reżyserię filmu Drogi Evanie Hansenie odpowiadał Stephen Chbosky, a w obsadzie znaleźli się m.in. Ben Platt, Amy Adams, Kaitlyn Dever, Danny Pino, Julianne Moore, Amandla Stenberg oraz Nik Dodani.


Biały potok

Biały potok to kolejna polska propozycja CANAL+ na listopad. Jest to komedia omyłek o perypetiach dwóch małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie podporządkowane dobrej pracy i drugiej ciąży. Kasia i Bartek borykają się z poważnymi problemami finansowymi. Niespodziewanie dla wszystkich podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że spędziła noc z Michałem. Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania. Zależności uczuciowe i finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień. W kameralnej atmosferze emocje sięgają najwyższych rejestrów. Absurd towarzyszy wzruszeniom. Na dodatek w małżeński spór angażują się windykatorzy, policja oraz wścibski sąsiad. Chaos narasta, mnożąc zabawne sytuacje, aż do finałowej tragedii, która okaże się szansą dla obydwu małżeństw - ratunkiem dla ich miłości i przyjaźni. W obsadzie znaleźli się m.in. Marcin Dorociński, Julia Wyszyńska, Dobromir Dymecki, Agnieszka Dulęba-Kasza oraz Zbigniew Antoniewicz.


Nawet myszy idą do nieba

Nawet myszy idą do nieba to poklatkowa animacja, którą wyreżyserowali Denisa Grimmová Abrhámová oraz Jan Bubeníček. W oryginalnej obsadzie głosowej wystapili m.in. Martha Issová, Ondřej Vetchý, Jiří Lábus, David Novotný oraz Ondřej Brousek. A o czym opowiada historia? Choć czasem myszka potwornie się boi, zrobi wszystko, by inni tego nie zauważyli. Jak na tak małe zwierzątko jest bardzo uparta, a popisy to jej specjalność. Za wszelką cenę chce być najszybsza, najbystrzejsza i najdzielniejsza. By to udowodnić, zaryzykuje nawet spotkanie z lisem. Pech sprawia, że zamiast wyjść z tego cało, razem trafią do krainy, która okazuje się… niebem. Nie oznacza to jednak końca przygody. Wręcz przeciwnie! Przed bohaterami wyboista droga, podczas której będą musieli przeprawić się przez gorące źródła, rozwiązać zagadki z przedziwnego wesołego miasteczka i stawić czoła mrocznej Wszechpuszczy.


TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
PrzejściePrzejście01.112021
PossessorPossessor01.1120206.5
Powrót do tamtych dniPowrót do tamtych dni04.1120217.3
Jakoś to będzieJakoś to będzie06.112021
Ups 2! Bunt na arceOoops! The Adventure Continues06.1120206.1
Drogi Evanie HansenieDear Evan Hansen07.1120216.1
(Nie)długo i szczęśliwiePer tutta la vita09.1120215.5
Obłoki śmierci. Bolimów 1915Obłoki śmierci. Bolimów 191510.112020
W imię dzieckaThe Children Act11.1120176.7
Igrzyska zwierzakówDaisy Quokka: World’s Scariest Animal13.1120215.6
Samiec AlfaSamiec Alfa13.112022
Biały potokBiały potok18.1120206.1
Mój długMój dług20.1120225.2
JFK: Droga do prawdyJFK Revisited: Through the Looking Glass22.1120217.5
Zabij to i wyjedź z tego miastaZabij to i wyjedź z tego miasta25.1120206.6
Nawet myszy idą do niebaNawet myszy idą do nieba27.1120216.6
To musi być miłośćTo musi być miłość27.1120214.3

źródło: CANAL+