Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Luty w Prime Video | "Cross", "56 dni", "The Lighthouse" oraz "Together" nadchodzą!

Opublikowano

Mateusz Szczepański

Luty w Prime Video | "Cross", "56 dni", "The Lighthouse" oraz "Together" nadchodzą!

Prime Video zaprezentowało listę filmów i seriali, które pojawią się w lutym na platformie. Waszą uwagę może przykuć Cross, 56 dni, The Lighthouse czy Together. Z pełną lista obecnie znanych tytułów zapoznacie się poniżej!


Cross

W drugim sezonie Cross staje w obliczu bezwzględnego stróża sprawiedliwości, który uderza w skorumpowanych amerykańskich miliarderów. W obsadzie znaleźli się m.in. Aldis Hodge, Isaiah Mustafa, Alona Tal, Samantha Walkes, Juanita Jennings, Caleb Elijah, Melody Hurd, Johnny Ray Gill, Matthew Lillard, Jeanine Mason oraz Wes Chatham.


56 dni

Gdy w luksusowym apartamencie zostaje odnalezione niezidentyfikowane ciało, śledztwo prowadzi do Olivera Kennedy’ego i jego dziewczyny, Ciary Wyse. Detektywi Lee Reardon i Karl Connolly krok po kroku odtwarzają ostatnie 56 dni śmiertelnie niebezpiecznego romansu pary. Tak rysuje sie fabuła thrillera 56 dni (ang. 56 Days), będącego adaptacją bestsellerowej powieści Catherine Ryan Howard. W obsadzie znaleźli się Dove Cameron, Avan Jogia, Karla Souza oraz Dorian Missick.


DODA

DODA to autentyczny i szczery portret artystki, który odsłania kulisy kryjące się za dwoma dekadami nagłówków, medialnych konfliktów, skandali i nieustającego dążenia do sukcesu. Serial ujawnia nieznane dotąd oblicze Dody, ukazując pełen kontrastów obraz życia wokalistki – od momentów triumfu po bolesne doświadczenia. To historia o odporności, kruchości, samotności, presji oczekiwań i cenie, jaką płaci się za życie w świetle reflektorów.


Tytuły oryginalne

TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
Fallout - sezon 2 - finałFallout04.0220248.3
Relationship GoalsRelationship Goals04.022026
Finding Harmony: A King’s VisionFinding Harmony: A King’s Vision06.022026
LOL: Last One Laughing Brazil - sezon 5LOL: Se Rir, Já Era!od 06.0220216.8
Cross - sezon 2Crossod 11.0220247.2
Kochaj mnie, kochaj mnieLove Me Love Me13.022026
56 dni - sezon 156 Daysod 18.022026
DODA - sezon 1DODA20.022026
The CEO Club - sezon 1The CEO Club23.022026
Man on the RunMan on the Run27.022025

The Lighthouse

The Lighthouse to historia dwóch strażników latarni morskiej, którzy w obliczu samotności powoli tracą zdrowie psychiczne, a wkrótce zaczynają im zagrażać ich własne najgorsze koszmary. Za reżyserię produkcji odpowiadał Robert Eggers, a w głównych rolach wystąpili Robert Pattinson oraz Willem Dafoe.


Together

Together to ciekawe połączenie romansu i horroru, którą wyreżyserował Michael Shanks. W obsadzie znaleźli się m.in. Dave Franco, Alison Brie, Damon Herriman, Mia Morrissey, Karl Richmond, Jack Kenny oraz Francesca Waters. Historia koncentruje się na Millie i Timie, którzy wprowadzają się do pięknego domu w idyllicznej małej miejscowości. Wszystko wskazuje na to, że tu ich uczucie będzie mogło w pełni rozkwitnąć. Jednak na skutek pewnego pozornie drobnego incydentu wszystko, co ich łączy zaczyna przybierać niepokojącą formę. Ich związek, ich życie, ich ciała wkrótce ulegną przerażającej transformacji.


Tytuły na licencji

TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
Pięćdziesiąt twarzy GreyaFifty Shades of Grey01.0220154.2
PaulPaul01.0220116.9
HerkulesHercules01.0220146.0
RoboCopRoboCop01.0220146.1
RoboCopRoboCop01.0219877.6
RoboCop 2RoboCop 201.0219905.8
RoboCop 3RoboCop 301.0219934.2
Fatalny instynktFatal Instinct01.0219935.8
Nicholas NicklebyNicholas Nickleby01.0220027.1
Eksperyment BelkoThe Belko Experiment01.0220166.2
Mystic PizzaMystic Pizza01.0219886.4
SupernovaSupernova01.0220005.0
Brudny glinaGang Related01.0219976.6
Baby BoomBaby Boom01.0219876.4
Armia ciemnościArmy of Darkness01.0219927.4
KoloryColors01.0219886.7
Szósty stopień oddaleniaSix Degrees of Separation01.0219936.8
Licorice PizzaLicorice Pizza01.0220217.1
Afera Thomasa CrownaThe Thomas Crown Affair01.0219996.9
DiablicaShe-Devil01.0219895.9
Powrót do szkołyBack to School01.0219866.7
Ostatni walcThe Last Waltz01.0219788.1
De-LovelyDe-Lovely01.0220046.6
Kung Fu PandaKung Fu Panda01.0220087.5
Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 201.0220117.2
MumiaThe Mummy01.0219997.1
Mumia: Grobowiec Cesarza SmokaThe Mummy01.0219997.1
MumiaThe Mummy: Tomb of the Dragon Emperor01.0220085.2
Zanim się pojawiłeśMe Before You01.0220167.4
Kochanica FrancuzaThe French Lieutenant's Woman01.0219816.9
Ptasznik z AlcatrazBirdman of Alcatraz01.0219627.8
YesterdayYesterday01.0220196.8
CyborgCyborg01.0219895.3
The LighthouseThe Lighthouse01.0220197.4
Na ringu z rodzinąFighting with My Family01.0220197.0
Każdego dniaEvery Day01.0220186.5
PrzyjęcieThe Party01.0219687.4
Ucieczka od życiaIgby Goes Down01.0220026.8
ChatoChato's Land01.0219726.6
Myszy i ludzieOf Mice and Men01.0219927.4
Blue VelvetBlue Velvet01.0219867.7
Bez wyjściaNo Way Out01.0219877.1
Człowiek z bliznąScarface01.0219838.3
SiećNetwork01.0219768.1
Jak wytresować smoka 3How to Train Your Dragon: The Hidden World01.0220197.5
Gru, Dru i MinionkiDespicable Me 301.0220176.3
OszustkiThe Hustle01.0220195.5
Shrek 2Shrek 201.0220047.4
Shrek TrzeciShrek the Third01.0220076.3
Shrek ForeverShrek Forever After01.0220106.4
Madagaskar 3Madagascar 3: Europe's Most Wanted01.0220126.8
Piła 3DSaw: The Final Chapter03.0220105.5
Kill BillKill Bill: Vol. 103.0220038.0
Kill Bill 2Kill Bill: Vol. 203.0220047.9
Mów mi DaveMeet Dave06.0220085.3
ElektraElektra06.0220054.9
NegocjatorThe Negotiator06.0219987.4
Najczarniejsza godzinaThe Darkest Hour06.0220114.9
Czarny rycerzBlack Knight06.0220015.3
Obcy na poddaszuAliens in the Attic06.0220095.6
ŹródłoThe Fountain06.0220067.2
Złodziej tożsamości. Historia prawdziwaTrue Story06.02201576.3
Lekarstwo na życieA Cure for Wellness06.0220166.4
Wielkie kinoEpic Movie06.0220073.0
TogetherTogether06.02202576.7
DaredevilDaredevil06.0220035.4
Niedokończony InteresUnfinished Business06.0220155.4
Noe: Wybrany przez BogaNoah06.0220145.8
Logan LuckyLogan Lucky07.0220177.0
Herkules / Hercules

Herkules

Film · 2014 · 6.0
RoboCop / RoboCop

RoboCop

Film · 2014 · 6.1
Fatalny instynkt / Fatal Instinct

Fatalny instynkt

Film · 1993 · 5.8
Nicholas Nickleby / Nicholas Nickleby

Nicholas Nickleby

Film · 2002 · 7.1
Eksperyment Belko / The Belko Experiment

Eksperyment Belko

Film · 2016 · 6.2
Mystic Pizza / Mystic Pizza

Mystic Pizza

Film · 1988 · 6.4
Supernova / Supernova

Supernova

Film · 2000 · 5.0
Brudny glina / Gang Related

Brudny glina

Film · 1997 · 6.6
Baby Boom / Baby Boom

Baby Boom

Film · 1987 · 6.4
RoboCop 2 / RoboCop 2

RoboCop 2

Film · 1990 · 5.9
Armia ciemności / Army of Darkness

Armia ciemności

Film · 1992 · 7.4
Kolory / Colors

Kolory

Film · 1988 · 6.7
Szósty stopień oddalenia / Six Degrees of Separation

Szósty stopień oddalenia

Film · 1993 · 6.7
Licorice Pizza / Licorice Pizza

Licorice Pizza

Film · 2021 · 7.1
Afera Thomasa Crowna / The Thomas Crown Affair

Afera Thomasa Crowna

Film · 1999 · 6.9
Diablica / She-Devil

Diablica

Film · 1989 · 5.9
Powrót do szkoły / Back to School

Powrót do szkoły

Film · 1986 · 6.7
De-Lovely / De-Lovely

De-Lovely

Film · 2004 · 6.6
Ostatni walc / The Last Waltz

Ostatni walc

Film · 1978 · 8.1
RoboCop / RoboCop

RoboCop

Film · 1987 · 7.6
Kung Fu Panda 2 / Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

Film · 2011 · 7.2
Mumia / The Mummy

Mumia

Film · 1999 · 7.1
Zanim się pojawiłeś / Me Before You

Zanim się pojawiłeś

Film · 2016 · 7.4
Kochanica Francuza / The French Lieutenant's Woman

Kochanica Francuza

Film · 1981 · 6.9
Ptasznik z Alcatraz / Birdman of Alcatraz

Ptasznik z Alcatraz

Film · 1962 · 7.8
Cyborg / Cyborg

Cyborg

Film · 1989 · 5.3
Kung Fu Panda / Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

Film · 2008 · 7.5
The Lighthouse / The Lighthouse

The Lighthouse

Film · 2019 · 7.4
Na ringu z rodziną / Fighting with My Family

Na ringu z rodziną

Film · 2019 · 7.0
Każdego dnia / Every Day

Każdego dnia

Film · 2018 · 6.5
Przyjęcie / The Party

Przyjęcie

Film · 1968 · 7.4
Ucieczka od życia / Igby Goes Down

Ucieczka od życia

Film · 2002 · 6.8
Chato / Chato's Land

Chato

Film · 1972 · 6.6
Myszy i ludzie / Of Mice and Men

Myszy i ludzie

Film · 1992 · 7.4
Blue Velvet / Blue Velvet

Blue Velvet

Film · 1986 · 7.7
Bez wyjścia / No Way Out

Bez wyjścia

Film · 1987 · 7.1
Sieć / Network

Sieć

Film · 1976 · 8.0
Jak wytresować smoka 3 / How to Train Your Dragon: The Hidden World

Jak wytresować smoka 3

Film · 2019 · 7.4
RoboCop 3 / RoboCop 3

RoboCop 3

Film · 1993 · 4.2
Oszustki / The Hustle

Oszustki

Film · 2019 · 5.5
Piła 3D / Saw: The Final Chapter

Piła 3D

Film · 2010 · 5.5
Kill Bill / Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill

Film · 2003 · 8.0
Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill 2

Film · 2004 · 7.9
Shrek Forever / Shrek Forever After

Shrek Forever

Film · 2010 · 6.5
Mów mi Dave / Meet Dave

Mów mi Dave

Film · 2008 · 5.3
Elektra / Elektra

Elektra

Film · 2005 · 4.9
Negocjator / The Negotiator

Negocjator

Film · 1998 · 7.4
Najczarniejsza godzina / The Darkest Hour

Najczarniejsza godzina

Film · 2011 · 4.9
Czarny rycerz / Black Knight

Czarny rycerz

Film · 2001 · 5.3
Obcy na poddaszu / Aliens in the Attic

Obcy na poddaszu

Film · 2009 · 5.7
Źródło / The Fountain

Źródło

Film · 2006 · 7.2
Lekarstwo na życie / A Cure for Wellness

Lekarstwo na życie

Film · 2016 · 6.4
Wielkie kino / Epic Movie

Wielkie kino

Film · 2007 · 3.0
Together / Together

Together

Film · 2025 · 6.7
Daredevil / Daredevil

Daredevil

Film · 2003 · 5.4
Niedokończony Interes / Unfinished Business

Niedokończony Interes

Film · 2015 · 5.4
Noe: Wybrany przez Boga / Noah

Noe: Wybrany przez Boga

Film · 2014 · 5.8
Fallout / Fallout

Fallout

Serial · 2024 · 8.3
Przepis na związek / Relationship Goals

Przepis na związek

Film · 2026 · 4.7
LOL: Last One Laughing Brazil / LOL: Last One Laughing Brazil

LOL: Last One Laughing Brazil

Serial · 2021 · 6.8
Cross / Cross

Cross

Serial · 2024 · 7.2
Kochaj mnie, kochaj mnie / Love Me, Love Me

Kochaj mnie, kochaj mnie

Film · 2026 · 4.4
56 dni / 56 Days

56 dni

Serial · 2026 · 6.7
Doda / Doda

Doda

Serial · 2026 · -
The CEO Club / The CEO Club

The CEO Club

Serial · 2026 · 3.9
Gru, Dru i Minionki / Despicable Me 3

Gru, Dru i Minionki

Film · 2017 · 6.3
Pięćdziesiąt twarzy Greya / Fifty Shades of Grey

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Film · 2015 · 4.2
Paul / Paul

Paul

Film · 2011 · 6.9
Shrek 2 / Shrek 2

Shrek 2

Film · 2004 · 7.4
Shrek Trzeci / Shrek the Third

Shrek Trzeci

Film · 2007 · 6.3
Mumia / The Mummy

Mumia

Film · 2017 · 5.4
Człowiek z blizną / Scarface

Człowiek z blizną

Film · 1983 · 8.3
Madagaskar 3 / Madagascar 3: Europe's Most Wanted

Madagaskar 3

Film · 2012 · 6.8
Yesterday / Yesterday

Yesterday

Film · 2019 · 6.8

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zasady komentowania