Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Maj w Cineman | Pies, Mój dług oraz Operacja Mincemeat wkrótce w serwisie 29 kwi 2022

Mateusz Szczepański

cineman_2022_05

Pojawiła się lista filmów, które już w maju zawitają na platformę Cineman. Z pewnością najciekawszymi propozycjami będą Pies, Operacja Mincemeat (który w wielu krajach jest dystrybuowany przez Netflixa) oraz Mój dług. A co jeszcze zawita do biblioteki serwisu?


Pies - 12 maja

Pies to komedia z pazurem o szorstkiej przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością. Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Z entuzjazmem przyjmuje propozycję powrotu do wojska. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu. W obsadzie znaleźli się m.in. Channing Tatum, Q'orianka Kilcher oraz Emmy Raver-Lampman.


Operacja Mincemeat - 31 maja

Operacja Mincemeat to niesamowita historia dwóch oficerów wywiadu, którzy zmienili bieg II wojny światowej, uratowali tysiące ludzkich istnień i przełamali śmiertelną passę Hitlera w Europie, wykorzystując umiejętności wyjątkowego — bo nieżyjącego — tajnego agenta. Za reżyserię produkcji odpowiadał John Madden, a w obsadzie znaleźli się m.in. Colin Firth, Matthew Macfadyen oraz Kelly Macdonald.


TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
My WayCloclo04.0520126.9
Czwarte piętroThe 4th Floor04.0519995.8
Duch i mrokThe Ghost and the Darkness04.0519966.8
Smaki miłościFeast of Love10.0520076.6
Mój długMój dług12.052022
PiesDog12.0520227.4
Arlington RoadArlington Road17.0519997.2
Czas porachunkówA Day to Die19.0520224.5
(Nie)długo i szczęśliwiePer tutta la vita27.0520215.6
Operacja MincemeatOperation Mincemeat31.052022
Potworna rodzinka 2Monster Family 231.0520214.8

źródło: Cineman

My Way / My Way
6.9

My Way

Film2012
Czwarte piętro / The 4th Floor
5.7
Duch i Mrok / The Ghost and the Darkness
6.8

Duch i Mrok

Film1996
Tylko do 31 maj 2023
Smaki miłości / Feast of Love
6.6
Tylko do 31 maj 2023
Mój dług / Mój dług
5.1

Mój dług

Film2022
Tylko do 31 maj 2023
Pies / Dog
6.5

Pies

Film2022
Tylko do 31 maj 2023
Arlington Road / Arlington Road
7.2
Tylko do 31 maj 2023
Czas porachunków / A Day to Die
3.6
Tylko do 31 maj 2023
Operacja Mincemeat / Operation Mincemeat
6.6
Tylko do 31 maj 2023