Materiały z nadchodzących produkcji Netflixa 03 wrz 2020

Mateusz

Zapoznajcie się z nowym plakatem promującym film w gwiazdorskiej obsadzie - Diabeł wcielony, poznajcie bohaterów nadchodzącego anime Dragon's Dogma, a także zobaczcie pierwsze sceny z miniserialu dokumentalnego Challanger: Ostatni lot. Zapraszamy do oglądania!


Nowy plakat Diabła wcielonego

diabelWcielony

Amerykański Netflix zaprezentował na swoim Twitterze nowy plakat promujący film Diabeł wcielony, który zadebiutuje na platformie już 16 września. Film został nakręcony na podstawie nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka, a w obsadzie znaleźli się m.in. Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clark, Riley Keough, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Haley Bennett, Mia Wasikowska i Eliza Scanlen.

Niedawno Netflix opublikował zwiastun potencjalnego hitu, który możecie zobaczyć w naszym newsie.


Przedstawienie bohaterów Dragon's Dogmy

Netflix zaprezentował materiał promujący serial anime Dragon's Dogma, w którym zaprezentowano głównych bohaterów produkcji. Trwający ponad minutę klip zobaczycie poniżej w oryginalnej wersji językowej. Premiera całego, siedmioodcinkowego sezonu już 17 września.

Ethan odradza się jako Powstały i wyrusza zgładzić smoka, który zrujnował mu życie, ale z każdą walką, jaką toczy, coraz bardziej oddala się od człowieczeństwa.

Dragon's Dogma | Character showcase | Netflix


Zwiastun miniserialu Challanger: Ostatni lot

Amreykański Netflix zaprezentował zwiastun czteroodcinkowego miniserialu dokumentalnego Challanger: Ostatni lot, którego premierę na platformie zaplanowano na 16 września. Producentami wykonawczymi produkcji są J.J. Abrams oraz Glen Zipper. Poniżej możecie zapoznać się z zapowiedzią w oryginalnej wersji językowej, polski oddział platformy opublikował zajawkę z tłumaczeniem, która jest dostępna bezpośrednio na Netflix.

Inżynierowie, funkcjonariusze publiczni i rodziny członków załogi Challengera opowiadają o katastrofie wahadłowca, do której doszło w 1986 r., i o jej konsekwencjach.

Challenger: The Final Flight | Official Trailer | Netflix


źródło plakatu: Twitter

Diabeł wcielony / The Devil All the Time
7.2
Dragon’s Dogma / Dragon’s Dogma
6.6

Zobacz także

pokaż więcej