Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Miłość, śmierć i roboty oraz filmy Netflixa | Nowe zwiastuny 11 maj 2021

Mateusz Szczepański

Netflix zaprezentował nowy zwiastun drugiej serii Miłość, śmierć i roboty, zapowiedź filmu Ojcostwo z Kevinem Hartem oraz trailer dokumentu Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców, w którym narratorem jest David Attenborough. Zapraszamy do oglądania!


Nowy zwiastun drugiej serii Miłość, śmierć i roboty

Pojawił się nowy zwiastun drugiej odsłony animowanej antologii Miłość, śmierć i roboty. Tym razem niespełna minutowy klip przeznaczony jest tylko dla dorosłych widzów. Za sterami nowych odcinków stanęli m.in. Tim Miller, David Fincher, Jennifer Miller oraz Joshua Donen.

Premiera nowej serii już 14 maja.

LOVE DEATH + ROBOTS VOLUME 2 | Official Red Band Trailer | Netflix


Zapowiedź filmu Ojcostwo

Polski oddział Netflixa zaprezentował zwiastun filmu Ojcostwo, który został wyreżyserowany przez Paula Weitza. Całość oparta jest na podnoszących na duchu wspomnieniach Matthew Logelina. W obsadzie pojawili się Kevin Hart, Alfre Woodard, Lil Rel Howery, DeWanda Wise, Anthony CarriganPaul Reiser.

Premiera 18 czerwca.

W tej ciepłej, zabawnej i opartej na faktach historii Kevin Hart wciela się we wdowca, który mierzy się z jednym z najtrudniejszych wyzwań świata — ojcostwem.

Ojcostwo z Kevinem Hartem | Oficjalny zwiastun | Netflix


Świat na granicy z pierwszym trailerem

AAAABZXEza3D6D_zVX355rGvo7HcfoXM-z_Dhw5p_QTeWRyHwsSJ_atzoXWDjEr2D9jq37v9noWoCNTzXjgaPhna-gq1FRqR

Świętujący w ostatnich dniach swoje 95 urodziny David Attenborough zaprasza na kolejny film dokumentalny: Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców (ang. Breaking Boundaries: The Science Of Our Planet). Netflix opublikował pierwszy zwiastun, który w polskiej wersji językowej zobaczycie bezpośrednio na platformie.

Premiera już 4 czerwca.

Film opowiada o ustaleniach naukowych profesora Johana Rockströma, który cieszy się uznaniem na całym świecie. To historia o najważniejszym odkryciu naukowym naszych czasów — o tym, że ludzkość maksymalnie przesunęła granice zapewniające stabilność życia na Ziemi przez 10 000 lat, od zarania cywilizacji. Podczas 75 minut filmu wybierzemy się w podróż, podczas której dowiemy się, jakich granic absolutnie nie wolno nam przekroczyć, nie tylko ze względu na stabilność naszej planety, ale przede wszystkich z uwagi na przyszłość ludzkości. Poznamy rozwiązania, które możemy i musimy wdrożyć już teraz, jeżeli chcemy chronić mechanizmy utrzymujące życie na Ziemi.

Breaking Boundaries: The Science of Our Planet | Official Trailer | Netflix

pokaż więcej