Opowieści z San Francisco | Materiały zza kulis od Netflix Polska 14 maj 2019

Zajrzyj za kulisy nowego rozdziału fantastycznych „Opowieści z San Francisco” jeszcze przed ich premierą, która będzie miała miejsce 7 czerwca w serwisie Netflix. Co nowego pod adresem 28 Barbary Lane? Otóż Mary Ann (Laura Linney) próbuje zbudować nową relację ze swoją córką (Ellen Page) i odnowić przyjaźń z Anną Madrigal (Olympia Dukakis). Oczywiście na ekranie pojawia się rodzina Anny, która przeżywa wzloty i upadki we współczesnym San Francisco. Ponadto z miniserialu inspirowanego książkami Armistead Maupin dowiadujemy się co nieco na temat przeszłości Anny.

Opowieści z San Francisco | Opowieści pokoleń | Netflix
 

Opowieściach z San Francisco

Oparty na powieściach Armisteada Maupina serial Opowieści z San Francisco pokazuje kolejny dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Serial Opowieści z San Francisco został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International dla Netflix. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title.

źródło: informacja prasowa

Zobacz także

Zdjęcia i zwiastuny z nadchodzących produkcji Netflixa

Zdjęcia i zwiastuny z nadchodzących produkcji Netflixa

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was materiały promocyjne z produkcji Netflixa. Na początku prezentujemy plakat oraz zwiastun serialu Curon, w dalszej części newsa możecie zobaczyć plakat oraz zdjęcia z finałowych odcinków Telefonistek, nowe plakaty z Umbrella Academy, zwiastun filmu Mistrzowie dyktand oraz materiał zakulisowy z Tyler Rake: Ocalenie. Zapraszamy do oglądania! #Curon #Telefonistki #UmbrellaAcademy #TylerRakeOcalenie #MistrzowieDyktand #Dokument #upflixtrailers

30 maj 2020
Aktualizacja oferty Chili Polska
30 maj 2020