Opowieści z San Francisco | Materiały zza kulis od Netflix Polska 14 maj 2019

Zajrzyj za kulisy nowego rozdziału fantastycznych „Opowieści z San Francisco” jeszcze przed ich premierą, która będzie miała miejsce 7 czerwca w serwisie Netflix. Co nowego pod adresem 28 Barbary Lane? Otóż Mary Ann (Laura Linney) próbuje zbudować nową relację ze swoją córką (Ellen Page) i odnowić przyjaźń z Anną Madrigal (Olympia Dukakis). Oczywiście na ekranie pojawia się rodzina Anny, która przeżywa wzloty i upadki we współczesnym San Francisco. Ponadto z miniserialu inspirowanego książkami Armistead Maupin dowiadujemy się co nieco na temat przeszłości Anny.

Opowieści z San Francisco | Opowieści pokoleń | Netflix
 

Opowieściach z San Francisco

Oparty na powieściach Armisteada Maupina serial Opowieści z San Francisco pokazuje kolejny dalsze losy Mary Ann (Laura Linney), która 20 lat po tym, jak opuściła San Francisco, aby poświęcić się karierze, wraca do rodzinnego miasta, w którym dalej mieszka jej córka (Ellen Page) i były mąż Brian (Paul Gross). Próbując uciec od kryzysu wieku średniego, do którego dopowadziło ją jej pozornie idealne życie w Connecticut, Mary Ann wraca do domu, gdzie, dzięki Annie Madrigal (Olympia Dukakis) i mieszkańcom 28 Barbary Lane, jej życie szybko wraca na właściwy tor.

Serial Opowieści z San Francisco został wyprodukowany przez Working Title Television i NBCUniversal International dla Netflix. Showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Lauren Morelli. Producentami wykonawczymi są także Alan Poul, Armistead Maupin i Laura Linney oraz Andrew Stearn, Liza Chasin, Tim Bevan i Eric Fellner z Working Title.

źródło: informacja prasowa

Zobacz także

Zwiastuny i grafiki promocyjne z produkcji Netflixa

Zwiastuny i grafiki promocyjne z produkcji Netflixa

Dzisiaj zebraliśmy dla Was materiały promocyjne z produkcji Netflixa, które pojawiły się w ostatnich dniach. Na początek zwiastuny francuskiego Lost Bullet i drugiego sezonu Alienisty od stacji TNT. W dalszej części plakaty i zdjęcia z 13 powodów, Ostatniego skoku w historii USA, stand-upu Jo Koy: In His Elements oraz filmu Nobody Knows I'm Here. Zapraszamy do czytania i oglądania! #LostBullet #Alienista #13Powodow #OstatniSkokWHistoriiUSA #JoKoy #NobodyKnowsI'mHere #upflixtrailers

24 maj 2020
Od dziś w Netflix - nowe tytuł i odcinki

Od dziś w Netflix - nowe tytuł i odcinki

2 tytuły dodane, nowe odcinki, 6 tytułów usunięto #supergirl #hasanminhaj #jstyletrip

24 maj 2020