Ozark | Netflix zamawia 4 sezon serialu 30 cze 2020

Mateusz

Jak informuje portal Deadline, Netflix postanowił zamówić 4 sezon uwielbianego przez widzów serialu Ozark. Jednocześnie poinformowano, że 4 seria będzie serią finałową. Sezon będzie jednak dłuższy od dotychczasowych, bo zamówienie obejmuje aż 14 epizodów, które zostaną podzielone na dwie części, każda po 7 odcinków (jak to ma miejsce w wielu serialach Netflixa z finałowym sezonem np. Telefonistki czy BoJack Horseman).

W roli showrunnera, scenarzysty i producenta wykonawczego powróci Chris Mundy, który razem z Jasonem Batemanem będzie odpowiedzialny za obie części finałowego sezonu. Serial jest produkowany przez MRC Television, a w roli producentów wykonawczych znajdują się Bateman, Mundy, Mark Williams, John Shiban, Patrick Markey oraz Bill Dubuque. Do roli współproducentki dołączy również Laura Linney.

W obsadzie serialu znajdują się Jason Bateman, Laura Linney oraz Julia Garner. Data premiery pierwszej części ostatniego sezonu nie jest póki co znana. Nie będzie to jednak wcześniej niż w 2021 roku.

Jason Bateman z okazji zamówienia nowych odcinków:

"Super długi sezon oznacza super duże problemy dla rodziny Byrde. jestem podekscytowany mogąc zakończyć to z hukiem (hukami)

Chris Mundy:

"Bardzo się cieszymy, że Netflix uznał, że warto dać Ozark więcej czasu na opowiedzenie właściwego zakończenia sagi rodziny Byrdów. To była świetna przygoda dla nas wszystkich, zarówno na ekranie, jak i poza nim, dlatego cieszymy się, ze mamy szansę zakończyć to w najbardziej satysfakcjonujący sposób."


źródło: Deadline

Ozark / Ozark
8.4

Ozark

Serial2017

Zobacz także

pokaż więcej