Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Pierwsza krowa w sierpniu na MOJEeKINO! 03 sie 2021

Mateusz Szczepański

Już wkrótce na platformie MOJEeKINO swoją premierę będzie miał film Pierwsza krowa od studia A24. Jest to produkcja doceniona na świecie, która zdobyła ponad 150 wyróżnień, nagród i nominacji. Niestety, dystrybucja filmu w Polsce miała mocno limitowany charakter, więc spora cześć z Was nie załapała się na seanse.

Dlatego z pewnością ucieszy Was wiadomość, że premiera online będzie miała miejsce już 16 sierpnia. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy film od tego dnia będzie dostępny na dłuższy okres, czy będzie to pokaz specjalny tylko 16 sierpnia. Za reżyserię filmu odpowiadał Kelly Reichardt, a w obsadzie znaleźli się m.in. John Magaro, Orion Lee, Toby Jones oraz Ewen Bremner.

Jeśli nie wiecie czy warto poświęcić swój czas tej produkcji, to kanał Sfilmowani przychodzi Wam z pomocą. Ich recenzje znajdziecie w tym miejscu!

Opis: Utalentowany kucharz jedzie na zachód i dołącza do grupy traperów w Oregonie. Zaprzyjaźnia się z chińskim imigrantem szukającym szczęścia, wkrótce obaj współpracują, budując udany biznes.

Pierwsza krowa / First Cow
7.1
pokaż więcej