Pierwsze premiery października w HBO GO 17 wrz 2020

Mateusz

premieryPazdziernikaHBO

Po nieoficjalnej liście premier Netflixa na październik, przyszła kolej na drugą dużą i popularną w naszym kraju platformę streamingową, HBO GO. Nowy miesiąc zapowiada się równie dobrze jak obecny. Serwis przygotował premiery głośnych hitów kinowych i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Standardowo informujemy, że poniższe daty i tytuły dotyczą linearnych kanałów HBO i Cinemax, ale do tej pory wszystko pojawia się również w HBO GO. Miejcie więc na uwadze, że lista dostępnych pozycji, a także daty premier, mogą ulec zmianie. Oficjalna lista premier powinna się pojawić w okolicach 28-30 września.


Jedną z ważniejszych i pierwszych premier nadchodzących tygodni będzie film Grety Gerwig Małe kobietki, który powstał na bazie powieści autorstwa Louisy May Alcott. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród widzów i krytyków. Doceniono ją na gali rozdania Oscarów w 2020 roku przyznając 6 nominacji, co przełożyło się na 1 statuetkę. W obsadzie znaleźli się m.in. Saoirse Ronan, Florence Pugh, Emma Watson, Eliza Scanlen, Laura Dern, Timothée Chalamet, Meryl Streep oraz Tracy Letts. Fabuła skupia się na przedstawieniu losów 4 dziewczyn: statecznej Meg, żywej jak iskra Jo, nieśmiałej, uzdolnionej muzycznie Beth i nieco przemądrzałej Amy. Premierę zaplanowano na 11 października.

Kolejną pozycją wartą uwagi w październiku będzie film Ślicznotki, który zadebiutuje na HBO GO już 18 października. Za reżyserię odpowiada Lorene Scafaria, a w obsadzie pojawiły się m.in. Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart, Cardi B oraz Lizzo. Film skupia się na kobietach, pracujących w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku, które tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku.

Pod koniec przyszłego miesiąca polski oddział HBO zaprezentuje swoim klientom horror To: Rozdział 2 oparty na powieści autorstwa Stephena Kinga. W obsadzie kontynuacji pojawili się m.in. Bill Skarsgård, Jessica Chastain, Bill Hader, James McAvoy, Isaiah Mustafa, Jay Ryan, James Ransone oraz Andy Bean. Akcja filmu rozgrywa się 27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry. Dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem. Premiera już 25 października.

Również 25 października zadebiutuje kryminał 21 mostów, w którym zagrał niedawno zmarły Chadwick Boseman. Oprócz niego na ekranie pojawili się m.in. Sienna Miller, J.K. Simmons, Stephan James, Taylor Kitsch czy Keith David. Fabuła opowiada o zhańbionym detektywie nowojorskiej policji, który otrzymuje szansę na odkupienie.

W ostatnie dni miesiąca na platformie HBO GO pojawi się horror science fiction Kolor z przestworzy, w którym w główną rolę wcielił się Nicolas Cage. Film przedstawia losy Nathana Gardnera, który od niedawna mieszka z rodziną na odziedziczonej po ojcu farmie leżącej nieopodal miasta Arkham w stanie Massachusetts. Wiodą oni spokojne życie. Wkrótce jednak wszystko się zmienia za sprawą meteorytu o nadzwyczajnym właściwościach. W obsadzie oprócz Cage'a pojawili się m.in. Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Brendan Meyer oraz Julian Hilliard. Za reżyserię odpowiadał Richard Stanley. Kolor z przestworzy zadebiutuje już 30 października.

A co jeszcze przygotowało HBO GO oprócz wymienionych wyżej pozycji? Pojawią się m.in. produkcje science fiction Rajskie wzgórza oraz Replikacji, Mroczne wody z Markiem Ruffalo, film familijny Był sobie pies 2 czy doceniona przez widzów i krytyków Asystentka. Nie zabraknie również kolejnych odcinków serialu Trzeci dzień oraz Tacy właśnie jesteśmy. Spośród produkcji oryginalnych HBO przygotowało miniserial Od nowa z Nicole Kidman.

Pełną listę znanych premier możecie zobaczyć poniżej.


TytułyData premieryRokOcena
Czarny kapelusz01.102019
Habla now: Latynosi mają głos01.102020
Mężczyzna, który spadł z nieba01.102017
Rajskie wzgórza01.1020195.6
Ruby01.102018
Spokojna kraina, dobrzy ludzie01.102019
Virago01.1020197.0
Replikanci02.1020195.5
Jakub, Mimmi i gadające psy03.1020197.4
Mroczne wody04.1020197.6
Siła Ognia04.1020197.0
Kombinatorzy05.1020205.4
Biały, biały dzień10.1020196.9
Paskudy. Uglydolls10.1020195.0
Ucieczka z Pretorii10.1020196.8
Małe kobietki11.1020197.8
Werdykt11.102019
Dorośli w pokoju17.1020195.8
Był sobie pies 217.1020197.5
Ślicznotki18.1020196.3
Wyspa Fantazji18.1020195.0
Oleg18.1020196.7
Selfie Dad21.1020203.2
To: Rozdział 225.1020196.5
21 mostów25.1020196.6
Asystentka25.1020196.1
Marona - psia opowieść26.1020197.6
Od nowa26.102020
Kolor z przestworzy30.1020196.2
De Patrick31.1020197.0
Cleo31.1020197.0

źródło: Forum SatKurier

Premiera: 01 paź 2020
Rajskie wzgórza / Paradise Hills
5.6
Premiera: 02 paź 2020
Replikanci / Replicas
5.5

Replikanci

Film2018
Premiera: 03 paź 2020
Premiera: 04 paź 2020
Mroczne wody / Dark Waters
7.6

Mroczne wody

Film2019
Paskudy. UglyDolls / UglyDolls
5.0
Małe kobietki / Little Women
7.8
Był sobie pies 2 / A Dog's Journey
7.5
Ślicznotki / Hustlers
6.3

Ślicznotki

Film2019
To: Rozdział 2 / It: Chapter Two
6.5
21 mostów / 21 Bridges
6.6

21 mostów

Film2019
Od nowa / The Undoing
-

Od nowa

Serial2020
Premiera: 04 paź 2020
Siła ognia / Fire Will Come
7.0

Siła ognia

Film2019
Premiera: 05 paź 2020
Kombinatorzy / Schemers
5.4

Kombinatorzy

Film2020
Dorośli w pokoju / Adults in the Room
5.8
Wyspa Fantazji / Fantasy Island
5.0
Selfie Dad / Selfie Dad
3.2

Selfie Dad

Film2020
Asystentka / The Assistant
6.1

Asystentka

Film2019
Oleg / Oleg
6.7

Oleg

Film2019
Cleo / Cleo
7.0

Cleo

Film2019
Patrick / Patrick
7.0

Patrick

Film2019

Zobacz także

pokaż więcej