Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Ponad 40 tytułów usuwanych z HBO Max Polska z końcem września! Spider-Man, Shrek i inne tytuły na liście! 30 sie 2023

Upflix.pl

Informacja

Bardzo dziękujemy redakcjom, które korzystając z naszych list podają źródło! Wszystkie pozostałe uprzejmie prosimy o zaprzestanie kopiowania naszej pracy, lub uzupełnienie artykułów o wspomniane źródło.


Nowe odcinki:

TytułTytułRok
Fantastyczni przyjaciele [S02E04] [+ audio, + napisy]Fantastic Friends [S02E04] [+ audio, + napisy]2021

Zaplanowano usunięcie:

Data prezentowana w poniższej tabeli pochodzi z danych udostępnianych przez platformę i oznacza ona ostatni dzień obowiązywania licencji dla tytułu w momencie publikacji artykułu. Zazwyczaj po tym terminie tytuły zostają usunięte z oferty, jednak zdarzają się sytuacje, w któych platformy odnawiają licencje od razu, lub po pewnym czasie. Więcej informacji.
TytułTytułKoniec licencjiOcenaRok
.Dog.Dog2023-09-302021
A Change of HeartA Change of Heart2023-09-302022
Amores PerrosAmores perros2023-09-308.12000
City of EmberCity of Ember2023-09-306.42008
CobbCobb2023-09-306.41994
Czynniki ludzkieHuman Factors2023-09-305.82021
Drugi etapSecond Round2023-09-302021
Dzikie łowyHunt for the Wilderpeople2023-09-307.82016
FargoFargo2023-09-308.92014
Godzina cieniaThe Shadow Hour2023-09-302022
Hotel dla psówHotel for Dogs2023-09-305.52009
lnni rodziceOther Parents2023-09-302019
Julie i JuliaJulie & Julia2023-09-306.92009
JunoJuno2023-09-307.52007
Koktajl mazeł towMasel Tov Cocktail2023-09-302020
Kung Fu Panda 2Kung Fu Panda 22023-09-307.22011
Kung Fu PandaKung Fu Panda2023-09-307.52008
Lada dzieńAny Day Now2023-09-306.52020
Legion Samobójców: The Suicide SquadThe Suicide Squad2023-09-307.22021
MadaIenaMadaIena2023-09-302021
MaixabelMaixabel2023-09-307.12021
Marley i jaMarley & Me2023-09-307.12008
Moje jezioroMy Lake2023-09-302020
NastępnaGirl Next2023-09-303.62021
Noc pod OrłemNight at the Eagle Inn2023-09-304.02021
Ostatnia falaThe last wave2023-09-306.91977
Pewnego razu w Kraju BaskówOnce Upon a Time in Euskadi2023-09-306.22021
Po prostu miłośćLast Chance Harvey2023-09-306.62008
Podziemny krągFight Club2023-09-308.71999
Randkowanie w Nowym JorkuDating & New York2023-09-304.82021
ReminiscencjaReminiscence2023-09-305.92021
Requiem dla snuRequiem for a Dream2023-09-308.12000
SevarambesSevarambes2023-09-302020
Shrek ForeverShrek Forever After2023-09-306.42010
Spider-Man: HomecomingSpider-Man: Homecoming2023-09-307.42017
Studio 666Studio 6662023-09-305.72022
SzczęścieBliss2023-09-302021
ToveTove2023-09-306.82020
Wyspa tajemnicShutter Island2023-09-308.22010
Wściekłe psyReservoir Dogs2023-09-308.21992
Śmierć OtaraOtar's Death2023-09-302021
Marley i ja / Marley & Me
7.1

Marley i ja

Film2008
Podziemny krąg / Fight Club
8.7
Tylko do 30 cze 2024
Wyspa tajemnic / Shutter Island
8.2
Kung Fu Panda / Kung Fu Panda
7.5
2024-07-01 01:00
Shrek Forever / Shrek Forever After
6.4
Tylko do 30 cze 2024
Kung Fu Panda 2 / Kung Fu Panda 2
7.2
Julie i Julia / Julie & Julia
6.9
Cobb / Cobb
6.4

Cobb

Film1994
Juno / Juno
7.4

Juno

Film2007
Fargo / Fargo
8.9

Fargo

Serial2014
Hotel dla psów / Hotel for Dogs
5.5
Dzikie łowy / Hunt for the Wilderpeople
7.8

Dzikie łowy

Film2016
Wściekłe psy / Reservoir Dogs
8.2
City of Ember / City of Ember
6.4
Requiem dla snu / Requiem for a Dream
8.1
Ostatnia fala / The last wave
6.9
Amores Perros / Amores perros
8.1
Inni rodzice / Other Parents
7.0

Inni rodzice

Serial2019
Moje jezioro / My Lake
5.9

Moje jezioro

Film2020
Reminiscencja / Reminiscence
5.9
Lada dzień / Any Day Now
6.4

Lada dzień

Film2020
Studio 666 / Studio 666
5.7

Studio 666

Film2022
Maixabel / Maixabel
7.1

Maixabel

Film2021
Czynniki ludzkie / Human Factors
5.7
Godzina cienia / The Shadow Hour
5.3
Drugi etap / Second Round
7.2

Drugi etap

Film2021
Noc pod Orłem / Night at the Eagle Inn
4.0
Szczęście / Bliss
5.5

Szczęście

Film2021
Następna / Girl Next
3.6

Następna

Film2021
A Change of Heart / A Change of Heart
5.7
Tove / Tove
6.8

Tove

Film2020
Madalena / Madalena
5.7

Madalena

Film2021
Śmierć Otara / Otar's Death
6.7
Koktajl mazeł tow / Masel Tov Cocktail
8.0
Sevarambes / Sevarambes
5.9

Sevarambes

Film2020
.Dog / .Dog
6.2

.Dog

Film2021