Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Prawie 40 tytułów zniknie z katalogu Netflixa z końcem lutego! 22 lut 2021

Upflix.pl

Zaplanowano usunięcie:

Z końcem lutego wygasają licencje dla wielu tytułów dostępnych w ofercie Netflix Polska. Wśród nich warto zwrócić uwagę na serię filmów o Człowieku Pająku, Bady Driver, czy Nietykalnych. Poniżej, oraz w naszej wyszukiwarce, kompletna lista!

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
40 dni i 40 nocy40 days and 40 nights2021-02-285.72002
AnakondaAnaconda2021-02-284.81997
Anioły i DemonyAngels & Demons2021-02-286.72009
Baby DriverBaby Driver2021-02-287.62017
CzarownicaBewitched2021-02-284.92005
Dudley DoskonałyDudley Do-Right2021-02-283.91999
Dziewczyna moich koszmarówThe Heartbreak Kid2021-02-285.92007
Dzikie żądzeWild Things2021-02-286.51998
FifyFify2021-02-285.92015
FlowersFlowers2021-02-286.82014
Gorączka sobotniej nocySaturday Night Fever2021-02-286.91977
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego facetaHitch2021-02-286.62005
Klopsiki i inne zjawiska pogodoweCloudy with a Chance of Meatballs2021-02-286.92009
Kod da VinciThe Da Vinci Code2021-02-286.62006
Los Angeles w ogniuLA 922021-02-288.22017
Maska ZorroThe Mask of Zorro2021-02-286.71998
Moja dziewczyna wychodzi za mążMade of Honor2021-02-285.92008
My Honor Was LoyaltyMy Honor Was Loyalty2021-02-284.32015
Na linii ogniaIn the Line of Fire2021-02-287.21993
Nieproszeni gościeThe Uninvited2021-02-286.32009
NietykalniThe Untouchables2021-02-287.91987
NieznanyRetribution2021-02-286.62015
Night FareNight Fare2021-02-285.52016
NorbitNorbit2021-02-284.12007
Norweski speed 2Burnout 22021-02-285.92016
ObsesjaObsessed2021-02-285.02009
Obłędny RycerzA Knight's Tale2021-02-286.92001
Podwójne kłopoty wracająHanni & Nanni 32021-02-285.12013
Policja zastępczaThe Other Guys2021-02-286.62010
Spider-Man 2Spider-Man 22021-02-287.32004
Spider-Man 3Spider-Man 32021-02-286.32007
Spider-ManSpider-Man2021-02-287.32002
StripteaseStriptease2021-02-284.51996
TammyTammy2021-02-284.92014
The RingThe Ring2021-02-287.12002
Women at War (1939-1945)Women at War (1939-1945)2021-02-282015
Zabić Hitlera! Diabelne szczęście zbrodniarzaKill Hitler! The Luck of the Devil2021-02-286.52015
21212021-02-286.82008
Nieznany / Retribution
6.6

Nieznany

Film2015
Fifty / Fifty
6.1

Fifty

Film2015
Flowers / Flowers
6.7

Flowers

Film2014
21 / 21
6.8

21

Film2008
Obłędny rycerz / A Knight's Tale
6.9
Na linii ognia / In the Line of Fire
7.2
Maska Zorro / The Mask of Zorro
6.8

Maska Zorro

Film1998
Policja zastępcza / The Other Guys
6.6
Spider-Man 2 / Spider-Man 2
7.4

Spider-Man 2

Film2004
Spider-Man 3 / Spider-Man 3
6.4

Spider-Man 3

Film2007
Kod da Vinci / The Da Vinci Code
6.6

Kod da Vinci

Film2006
Spider-Man / Spider-Man
7.4

Spider-Man

Film2002
Dzikie żądze / Wild Things
6.6
Obsesja / Obsessed
5.0

Obsesja

Film2009
Norweski speed 2 / Burnout 2
5.9
Anioły i demony / Angels & Demons
6.7
Night Fare / Night Fare
5.5

Night Fare

Film2016
Baby Driver / Baby Driver
7.6

Baby Driver

Film2017
Anakonda / Anaconda
4.8

Anakonda

Film1997
The Ring / The Ring
7.1

The Ring

Film2002
Nietykalni / The Untouchables
7.9

Nietykalni

Film1987
Norbit / Norbit
4.1

Norbit

Film2007
Dudley Doskonały / Dudley Do-Right
3.9
Tammy / Tammy
4.9

Tammy

Film2014
Czarownica / Bewitched
4.9

Czarownica

Film2005
Striptease / Striptease
4.5

Striptease

Film1996
40 dni i 40 nocy / 40 days and 40 nights
5.7
Kod Annie Parker / Decoding Annie Parker
6.2
Norweski speed / Borning
6.1
Życzliwe podróże / The Kindness Diaries
8.1
Damulka / Damsel
5.6

Damulka

Film2018
pokaż więcej