Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Prawie 50 tytułów oznaczono do usunięcia z Netflix Polska – lista usuwanych filmów i seriali 24 wrz 2021

Upflix.pl

Zaplanowano usunięcie:

TytułTytułUsuwaneOcenaRok
183 metry strachuThe Shallows2021-09-306.32016
AnnabelleAnnabelle2021-09-305.42014
Apollo 11Apollo 112021-09-308.22019
Artur ratuje GwiazdkęArthur Christmas2021-09-307.12011
AutumnAutumn2021-09-302010
Brian BanksBrian Banks2021-09-307.22019
Bękarty diabłaThe Devil's Rejects2021-09-306.82005
Człowiek ciemności II: Durant powracaDarkman II: The Return of Durant2021-09-305.11995
Franca: Chaos and CreationFranca: Chaos and Creation2021-09-307.62016
Generation Iron 2Generation Iron 22021-09-306.12017
Gliniarz w przedszkoluKindergarten Cop2021-09-306.21990
GraThe Game2021-09-307.81997
HalloweenHalloween2021-09-307.71978
Hot Fuzz – Ostre psyHot Fuzz2021-09-307.82007
Jarhead 2: W polu ogniaJarhead 2: Field of Fire2021-09-305.72014
Johnny EnglishJohnny English2021-09-306.22003
KillaKilla2021-09-307.82014
Kobieta LewThe Lion Woman2021-09-306.72017
Koszmar z ulicy WiązówA Nightmare on Elm Street2021-09-305.22010
M jak MordercaHangman2021-09-305.32017
Mi gran nocheMy Big Night2021-09-306.12015
Milion sposobów, jak zginąć na ZachodzieA million ways to die in the west2021-09-306.12014
Much Ado About NothingMuch Ado About Nothing2021-09-306.52016
Mustang z Dzikiej DolinySpirit: Stallion of the Cimarron2021-09-307.42002
Nosorożec OttoOtto the Rhino2021-09-302013
Olej LorenzaLorenzo's Oil2021-09-307.31992
Oni żyjąThey Live2021-09-307.31988
Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnikaDragonheart 3: The Sorcerer's Curse2021-09-305.12015
PasażerowiePassengers2021-09-307.02016
Pokojówka na ManhattanieMaid in Manhattan2021-09-305.32002
PokutaAtonement2021-09-307.82007
Postrach nocyFright Night2021-09-307.11985
Przez kontynentContinental Divide2021-09-306.21981
SmerfyThe Smurfs2021-09-305.42011
Szansa dla karierowiczaCareer Opportunities2021-09-305.91991
Szkoła czarownicThe Craft2021-09-306.41996
Tyler Perry's Boo 2! A Madea HalloweenTyler Perry's Boo 2! A Madea Halloween2021-09-304.02017
Uliczne kotyAlleycats2021-09-304.82016
UmrikaUmrika2021-09-306.62015
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossUnchained: The Untold Story of Freestyle Motocross2021-09-302016
VeronicaVeronica2021-09-305.92017
Welcome Mr. President!Welcome Mr. President!2021-09-306.22013
Wszystko straconeAll Is Lost2021-09-306.82013
Władcy przygód. Stąd do OblivioRock'n'Roll Eddie2021-09-306.02019
XanaduXanadu2021-09-305.31980
Ze śmiercią jej do twarzyDeath Becomes Her2021-09-306.61992

Usunięto:

Ma / Ma
5.6

Ma

Film2019
pokaż więcej