Premiery lipca w Cinemanie 30 cze 2020

Mateusz

premieryLipcaCineman

Koniec czerwca, przyszła więc pora na listę filmów, jakie dla swoich klientów przygotowała platforma Cineman. Wcześniej publikowaliśmy oficjalne zapowiedzi Netflixa oraz HBO GO, a także nasza listę premier w Canal+. Wśród wymienionych produkcji znalazły się zarówno produkcje premierowe, jak i sporo starszych tytułów.

Poniżej przedstawiamy listę premier w skróconej formie, tuż pod tabelką prezentujemy opisy, zdjęcia i zwiastuny wybranych produkcji. Zapraszamy do czytania i oglądania!

Data premieryTytułDystrybutor
Krew. Ostatni wampir01.07Best Film
Nie bój się ciemności01.07Best Film
Spódnice w górę01.07Best Film
Itsy Bitsy03.07Forum Film
Nocne łowy10.07Monolith Films
Osaczony10.07Monolith Films
Odwet15.07Tongariro
Piękny kraj15.07Tongariro
Tom of Finland15.07Tongariro
Szalone noce z Emily15.07Tongariro
Atomowy wiek15.07Tongariro
To tylko przyjaźń15.07Tongariro
Piękny drań15.07Tongariro
Jesus15.07Tongariro
Dobre maniery15.07Tongariro
Horyzont uczuć17.07Monolith Films
Jestem REN17.07Mówi Serwis
Dodaj do ulubionych24.07Monolith Films
Capone30.07Monolith Films

3 lipca - Itsy Bitsy

Itsy Bitsy to jedna z kilku premierowych filmów, które zadebiutują w lipcu w Cinemanie. Produkcja ta to amerykański horror fantasy, za którego reżyserię odpowiadał Micah Gallo, a w obsadzie pojawili się Bruce Davison, Elizabeth Roberts oraz Denise Crosby. Film opowiada historię Kary, pielęgniarki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, którzy przenieśli się na wieś aby opiekować się schorowanym, starszym człowiekiem. Pewnego dnia Jessie, syn Kary, odnajduje tajemniczy przedmiot, który rozpoczyna serię przerażających zdarzeń.

Jeśli opis nie przekonał Was do zapoznania się z produkcją, to poniżej możecie znaleźć zwiastun Itsy Bitsy, niestety dostępny bez polskiego tłumaczenia.

Nawet w najbardziej spokojnym domu może skrywać się złowroga moc. Jeśli ją obudzisz - strzeż się!

ITSY BITSY Official Trailer (2019) Giant Spider, Horror Movie


10 lipca - Nocne łowy

Fani horrorów będą mieli z czego wybierać w lipcu na Cineman. Oprócz wspomnianego wyżej Itsy Bitsy czy Nie bój się ciemności, platforma przygotowała również amerykański film grozy zatytułowany Nocne łowy. Za reżyserię odpowiada Michael Caissie, a w obsadzie znaleźli się Thomas Jane, Sean Patrick Flanery, Katrina Bowden, Jay Mohr oraz Will Carlson.

Hunter's Moon (2020) Exclusive Trailer HD

Film skupia się na Thomasie i jego rodzinie, którzy zamieszkują rezydencję na przedmieściach. Nowi lokatorzy wzbudzają zainteresowanie wśród grupki młodocianych przestępców, którzy podczas włamania terroryzują córki Thomasa. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy, że dom skrywa przerażającą tajemnicę.Panująca właśnie pełnia to bowiem pora łowów czającego się w mroku wilkołaka. Brzmi ciekawie? Zapraszamy wiec do sprawdzenia zwiastuna, który znajduje się powyżej.


17 lipca - Horyzont uczuć

W lipcu znajdzie się również coś dla fanów romansów połączonych z dramatami. Już 17 lipca na Cinemanie zadebiutuje niemiecka produkcja Horyzont uczuć, w którym zagrała Szwajcarka Luna Wedler, wyróżniona nagrodą European Shooting Star dla najbardziej obiecującej aktorki w ekranizacji bestsellerowej powieści Jessiki Koch. Za reżyserię produkcji odpowiada Tim Trachte, a w obsadzie oprócz Luny Wedler, znaleźli się Jannik Schümann oraz Luise Befort.

Opis: Jessica wiedzie beztroskie życie nastolatki. Ma kochających rodziców, a przed sobą świetlaną przyszłość. Kiedy poznaje Danny'ego, z miejsca zakochuje się w czarującym i pewnym siebie zawodniku kickboxingu. I choć on również zdaje się darzyć ją sympatią, to jednak nieustająco stara się trzymać dystans. Pod nieskazitelnym wizerunkiem modela i sportowca skrywa bowiem mroczny sekret z przeszłości. Kiedy Jessica pozna w końcu prawdę o Dannym, będzie musiała zdecydować czy jest gotowa podjąć ryzyko i zawalczyć o łączące ich uczucie.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem produkcji (z angielskimi napisami)

Close To The Horizon Official Trailer


30 lipca - Capone

Praktycznie na sam koniec miesiąca, 30 lipca, na Cineman w opcji do wypożyczenia znajdzie się najnowszy film z Tomem Hardym w roli głównej, Capone. Produkcja mimo bardzo dobrej obsady, bo oprócz Hardy'ego zagrali m.in. Linda Cardellini, Matt Dillon oraz Kyle MacLachlan nie została zbyt ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Oceny na poziomie 50/100 mówią same za siebie. Za reżyserię tego hitu, który niestety hitem się nie stał, odpowiadał Josh Trank. Jeśli mimo wszystko chcecie sami sprawdzić produkcję, to zachęcamy Was do obejrzenia zwiastuna, który publikujemy poniżej.

CAPONE Official Trailer (2020) Tom Hardy, Al Capone Movie HD

Opis: Al Capone od wielu lat odsiaduje dożywotnie więzienie. Pozbawiony dawnej władzy, chory na syfilis, bez przyjaciół i sojuszników, wspomina swoją kryminalną przeszłość i brutalne zbrodnie popełnione na ulicach Chicago. Powracają obrazy krwawej masakry w dniu Świętego Walentego, w czasie której bezwzględnie wybił swoich rywali. Największy gangster Ameryki czuje, że koniec już bliski, tymczasem policja na wyścigi z przestępczym półświatkiem stara się odnaleźć mityczny skarb Ala Capone.

Itsy Bitsy / Itsy Bitsy
4.9

Itsy Bitsy

Film2019
Nocne łowy / Hunter's Moon
3.2

Nocne łowy

Film2020
Osaczony / Hostage
6.7

Osaczony

Film2005
Odwet / 1:54
6.6

Odwet

Film2016
Tom of Finland / Tom of Finland
6.8
Piękny kraj / God's Own Country
7.7

Piękny kraj

Film2017
Atomowy wiek / Atomic Age
6.0

Atomowy wiek

Film2012
Piękny drań / Handsome Devil
7.1
Dobre maniery / As Boas Maneiras
6.7
Jesus / Jesus
5.8

Jesus

Film2016
Capone / Capone
4.7

Capone

Film2020
Horyzont uczuć / Close to the Horizon
6.9

Zobacz także

pokaż więcej