Przeklęta i inne produkcje Netflixa | Materiały promocyjne 13 lip 2020

Mateusz

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was materiały zakulisowe z serialu Przeklęta (premiera już 17 lipca), filmu The Old Guard, a także zapowiedź nowego miniserialu dokumentalnego Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia. Zapraszamy do oglądania!


Materiał zakulisowy z Przeklętej

Polski oddział Netflixa, z okazji zbliżającej się premiery serialu Przeklęta, opublikował materiał zakulisowy z produkcji, w którym twórcy przedstawiają świat serialu. Cały 10 odcinkowy pierwszy sezon zadebiutuje już w nadchodzący piątek, 17 lipca. W Przeklętej w rolach głównych znaleźli się: Katherine Langford, Daniel Sharman, Gustaf Skarsgard, Devon Terrell i inni.

Opis: Przeklęta, serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem

Poznaj fantastyczny świat „Przeklętej” — genialnej wersji legendy arturiańskiej opowiedzianej przez Franka Millera i Thomasa Wheelera.

Budowanie świata | Przeklęta | Netflix


Materiał zakulisowy z The Old Guard

The Old Guard

Od premiery The Old Guard z Charlize Theron minęło już kilka dni. Produkcja zbiera ciepłe recenzje, zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Polski oddział Netflixa nie ustaje więc w promocji filmu, aby zachęcić do niego jeszcze tych nieprzekonanych. Tym razem opublikowano materiał, w którym zaprezentowane są kulisy treningu ekipy. Materiał dostępny poniżej, sam film zaś od piątku możecie oglądać na Netflix.

Bycie nieśmiertelnym strażnikiem znaczy, że musisz walczyć jak współczesna amazonka. Zobacz Charlize Theron i resztę ekipy The Old Guard w akcji.

Walcz jak The Old Guard | Netflix


Zwiastun serialu Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia

Miasto strachu Nowy Jork kontra mafia

Polski oddział Netflixa opublikował pierwszy zwiastun miniserialu dokumentalnego Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia, za który odpowiadają producenci docenionej przez widzów produkcji Odwal się od kotów. Produkcja zadebiutuje na platformie już 22 lipca.

W latach 70. Nowym Jorkiem rządziła mafia. Producenci „Odwal się od kotów” przedstawiają historię wzlotu i upadku najpotężniejszych rodzin mafijnych Nowego Jorku oraz schyłek złotej ery mafii. Masowe podsłuchy, armia agentów pod przykryciem — FBI nie szczędziło zasobów, aby zebrać dowody przeciwko mafiosom. Ta największa operacja w historii FBI zakończyła się głośną sprawą sądową przeciwko „Komisji” mafii, której wynik zmienił wszystko.

„Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia” | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz także

pokaż więcej