Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska 10 paź 2019

Patrz dalej, niż sięga wzrok. Obejrzyj film #PTAKKTÓRYZWIASTOWAŁTRZĘSIENIEZIEMI już 15 listopada 2019 r. Tylko na Netflix.

Niepokojący, nastrojowy thriller rozgrywający się w Tokio w roku 1989 w reżyserii Washa Westmorelanda („Colette”, „Motyl Still Alice”). „Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi” to historia Lucy Fly (Alicia Vikander), tajemniczej ekspatki dręczonej demonami przeszłości, która wikła się w poważny związek z Teijim (Naoki Kobayashi), przystojnym fotografem zmagającym się, podobnie jak ona, z traumatycznymi doświadczeniami. Pozorny spokój Lucy zakłóca pojawienie się w ich życiu naiwnej Lily Bridges (Riley Keough), która pewnego dnia znika bez wieści i wszystko wskazuje na to, że nie żyje.

Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz także

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe premiery na Netflix | Lista oficjalna

Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. W głębi lasu. Poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w Poradach Różowej Brygady: Sezon 5. Na Netflix pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy, Zimna wojna czy Złodziejaszki. Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera Córki Boga. #Dark #Flash #NarodzinyGwiazdy #Zlodziejaszki #zimnaWojna #WGlebiLasu #PoradyRozowejBrygady #upflixtrailers

27 maj 2020