Ratched | Diabeł wcielony | Class Of '83 | Materiały promocyjne 11 sie 2020

Mateusz Szczepański

Netflix zaprezentował nowe plakaty z serialu Ratched, pierwszy plakat Diabła wcielonego, a także zdjęcia oraz zwiastun indyjskiego filmu Class Of '83. Zapraszamy do oglądania!


Nowe plakaty z Ratched

Na oficjalnym profilu serialu Ratched na Twitterze pojawiła się seria nowych plakatów promujących najnowszą produkcję Ryana Murphy'ego, która zadebiutuje już 18 września.

Ratched to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy'ego i Iana Brennana o historii pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 r. Mildred przyjeżdża do Północnej Kaliforni szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, w którym zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna swoją przygodę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę infiltracji systemu opieki zdrowia i jego pracowników, u Mildred uzewnętrznia się od dawna tląca się w niej ciemność, ujawniająca, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim.

W obsadzie znaleźli się m.in. Sarah Paulson, Cynthia Nixon, Judy Davis oraz Sharon Stone. Jeśli jesteście zainteresowani zwiastunem, to odsyłamy Was do tego newsa.

ratched-1


Plakat promujący Diabła wcielonego

Amerykański Netflix zaprezentował pierwszy plakat filmu Diabeł wcielony, w którym zagrali m.in. Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clark, Riley Keough, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Haley Bennett, Mia WasikowskaEliza Scanlen. Premierę filmu zaplanowano na 16 września 2020. Jeśli chcecie zobaczyć 4 oficjalne zdjęcia z filmu, to odsyłamy Was do tego newsa.

Platforma ogłosiła również, że już wkrótce zadebiutuje zwiastun produkcji. Jak tylko się tak stanie, od razu Was o tym poinformujemy.

THE DEVIL ALL THE TIME


Zdjęcia i zwiastun z Class Of '83

Netflix opublikował na swoim Twitterze pierwsze 3 zdjęcia z indyjskiej produkcji zatytułowanej Class Of '83, która pojawi się na platformie już 21 sierpnia. W obsadzie znaleźli się m.in. Bobby Deol, Anup Soni, Vishwajeet Pradhan oraz Geetika Tyagi. Zaprezentowano również pierwszy zwiastun, który w z angielskimi napisami zobaczycie poniżej. Polska wersja dostępna jest bezpośrednio na Netflix.

class-1

Zdegradowany gliniarz musi wyszkolić pięciu lekkomyślnych studentów na płatnych morderców w ramach zemsty na przestępcach i skorumpowanych policjantach.

Class of ’83 | Official Trailer | Bobby Deol | Netflix India


źródło: Twitter - Ratched - 1 oraz 2, Diabeł wcielony, Class Of '83

Ratched / Ratched
7.3

Ratched

Serial2020
Diabeł wcielony / The Devil All the Time
7.1
Class of '83 / Class of '83
5.9

Class of '83

Film2020
pokaż więcej