Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Rewelacyjna oferta Prime Video dla polskich klientów! Amazon Prime od dzisiaj w naszym kraju 12 paź 2021

Mateusz Szczepański

Amazon zaskoczył dzisiaj wszystkich swoich polskich klientów. Do naszego kraju została wprowadzona właśnie usługa Amazon Prime, która oferuje dostęp do platformy Prime Video, darmową dostawę w sklepie Amazona, specjalne promocje tylko dla klientów Prime, a także dostęp do darmowych comiesięcznych gier.

Nie byłoby to nic dziwnego, gdyż taki pakiet jest dostępny w wielu krajach na świecie, w których działa Amazon. Zaskoczeniem jest z pewnością cena, która sprawiła, że Prime Video stało się najtańsza usługą subskrypcyjną na polskim rynku platform streamingowych! Roczna cena została ustalona na 49 zł (miesięczny plan kosztuje 10.99), co przekłada się na około 4 zł za miesiąc korzystania z oferty wideo! Ale to jeszcze nie wszystko. Od teraz będzie to jedyna opcja zakupu platformy, a wszyscy dotychczasowi klienci zostaną z automatu przeniesieni na roczny plan Amazon Prime.

Więcej o ofercie znajdziecie na oficjalnej stronie nowej usługi – zachęcamy do skorzystania z naszego linku polecającego!


O to kilka zapisów z FAQ:

Co jeśli posiadam już subskrypcję Amazon Prime Video?

"Prime Video jest częścią programu Amazon Prime. Jeśli posiadasz subskrypcję Amazon Prime Video, możesz ją anulować i dołączyć do Amazon Prime na Amazon.pl lub zaczekać do końca okresu rozliczeniowego Twojej subskrypcji i Twoja subskrypcja zostanie automatycznie zmieniona na Amazon Prime."

Jakie korzyści oferuje Prime?

"Prime oferuje Ci darmową i szybką dostawę milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej kwoty zamówienia, do domu, Paczkomatu i punktów odbioru. Ciesz się również najlepszą rozrywką - setki filmów i seriali, darmowe gry PC, materiały in-game i darmową comiesięczną subskrypcją kanału Twitch. Prime to również dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day."

pokaż więcej