Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Riverdale dobiega końca. 7. sezon będzie ostatnim 19 maj 2022

Sara Karmańska

Riverdale zostanie zakończone po 7. sezonie, zgodnie z decyzją The CW. Tym samym dołączy do grupy innych anulowanych przez stację seriali, takich jak: Dynastia, Charmed, Naomi, 4400, In the DarkRoswell, w Nowym Meksyku.

colNDt09PACkwtCgWILJQ8i6vSR

Prezes i dyrektor generalny stacji The CW, Mark Pedowitz, powiedział: Jestem wielkim zwolennikiem tego, by tak długim serialom zapewnić odpowiednie pożegnanie. Wczoraj odbyliśmy rozmowę z [producentem wykonawczym] Roberto [Aguirre-Sacasa], który jest zachwycony tą wiadomością i tym, że potraktujemy serial w sposób, na jaki zasługuje… Chcemy mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze.

Myślę, że oni też uważali, że siedem lat to właściwa ilość. Jako fan sam chcę robić to, co jest właściwe dla serialu – dodał Pedowitz.

Liczba odcinków 7. sezonu nie została jeszcze ustalona, ale jak powiedział Pedowitz, nie spodziewa się on, by miał to być skrócony sezon.

Riverdale zostało przedłużone na 7. sezon w marcu 2022 roku. Sezon 6. jest obecnie emitowany na antenie The CW, w Polsce nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki na platformie Netflix.

Emisja sezonu 7. Riverdale została zaplanowana na 2023 rok.


źródło: tvline.com

Riverdale / Riverdale
6.9

Riverdale

Serial2017
pokaż więcej