Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Serialowy Mass Effect w drodze? Newsy i materiały promocyjne ze świata Prime Video 25 lis 2021

Mateusz Szczepański

Amazon pokazał materiały promujące serial As We See It, a także miniserial Chloe. Trwają także rozmowy dotyczące zakupu praw do serialowej adaptacji gry science fiction – Mass Effect. Zapraszamy do czytania i ogladania!


Serialowy Mass Effect w drodze?

mele-hero-large-keyart-16x9-xl.jpg.adapt.crop16x9.1920w

Amazon prawdopodobnie sięgnie po kolejną dużą markę. Po zapowiedziach serialowego Fallouta, Władcy pierścieni czy obecnie emitowanego Koła czasu, Prime Video jest w trakcie rozmów o prawach do marki Mass Effect. Platforma jest bliska podpisania umowy na wysokobudżetowy serial science fiction, jednak póki co żadne szczegóły nie są znane.

"Wciąż planujemy inwestować w nowe gatunki fantasy, mamy już specjalny zespół w Amazon Studios, który niestrudzenie współpracuje z naszymi partnerami kreatywnymi w tej dziedzinie. Na pewno możesz spodziewać się kolejnych produkcji.


As We See It na pierwszych materiałach promocyjnych

AsWeSeeIt_S1_ShowBanner_1920x1080_SensoryOverload_Andresen_FINAL

As We See It to nowy komediodramat Prime Video, za który odpowiada nagrodzony nagrodą Emmy Jason Katims (Friday Night Lights). Z okazji ogłoszenia daty premiery, która została ustalona na 21 stycznia, platforma pokazała plakat oraz zwiastun, który zobaczycie poniżej. Pierwsza seria będzie złożona z 8 odcinków, które pojawią się w serwisie tego samego dnia. W obsadzie znaleźli się m.in. Rick Glassman, Albert Rutecki, Sue Ann Pien, Sosie Bacon, Chris Pang oraz Joe Mantegna.

Fabuła podążą za za Jackiem, Harrison i Violet, dwudziestoparoletnimi współlokatorami ze spektrum autyzmu, którzy starają się zdobyć i utrzymać pracę, nawiązywać przyjaźnie, zakochiwać się i poruszać się po świecie, który im umyka. Z pomocą swoich rodzin, doradców i siebie nawzajem, współlokatorzy doświadczają niepowodzeń i świętują sukcesy podczas własnych, wyjątkowych podróżach ku niezależności i akceptacji.

As We See It - Official Trailer | Prime Video


Chloe na fotkach

Chloe - Erin Doherty as Becky

Chloe to nowy miniserial który współtworzą BBC oraz Amazon Studios. Jest to thriller psychologiczny, którego twórczynią jest Alice Seabright, a w obsadzie znaleźli się m.in. Erin Doherty, Poppy Gilbert oraz Pippa Bennett-Warner. Całość ma liczyć 6 odcinków, a premiera została zaplanowana na nadchodzącą zimę. Serial będzie dostępny na Prime Video na całym świecie, oprócz Wielkiej Brytanii, gdzie prawa do produkcji ma BBC.

Historia podąża za Becky Green, która od jakiegoś czasu obserwuje Chloe Fairbourne za pośrednictwem jej doskonałych zdjęć w mediach społecznościowych. Urocze życie Chloe, ukochany mąż i krąg przyjaciół o dużych osiągnięciach są zawsze na wyciągnięcie ręki Becky. Dziewczyna nie może oprzeć się podglądaniu cudzego życia, które tak mocno kontrastuje z jej własnym. Musi się troszczy się o swoją matkę, która wcześnie zachorowała na demencję. Kiedy Chloe nagle umiera, Becky przyjmuje nową tożsamość i infiltruje życie najbliższych przyjaciół dziewczyny, aby dowiedzieć się, co się z nią stało.

Chloe - Billy Howle as Elliot


źródła zdjęć: Amazon, EA

Tak to widzimy / As We See It
8.1

Tak to widzimy

Serial2022
pokaż więcej