Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Styczeń w HBO GO | Ciche Miejsce 2, Lodowy szlak oraz Judasz i Czarny Mesjasz premierami na początek 2022 roku 17 gru 2021

Mateusz Szczepański

hbogo_01_2022

Początek roku w HBO GO zapowiada się interesująco. Wśród obecnych tytułów znalazło się kilka głośnych produkcji ostatnich miesięcy, w tym Ciche Miejsce 2, Lodowy szlak, Małe rzeczy oraz Judasz i Czarny Mesjasz. Ponadto do serwisu trafią starsze produkcje, jak kilka odsłon Transformersów czy Ona. A co jeszcze przygotowano na styczeń 2022?

Pamiętajcie, że podana niżej rozpiska jest nieoficjalna, więc wymienione tytuły i daty premier mogą ulec zmianie.


Ciche Miejsce 2 – 2 stycznia

Jedną z ciekawszych premier stycznia będzie doceniony przez widzów i krytyków horror Ciche Miejsce 2, które wyreżyserował John Krasinski. W obsadzie znaleźli się m.in. Emily Blunt, Cillian Murphy, Millicent Simmonds, Noah Jupe oraz John Krasinski. Fabuła po raz kolejny koncentruje się na rodzinie Abbott, która wyrusza w nieznane. Tym razem potwory, które zwabia najmniejszy hałas, nie są już jedynym zagrożeniem. Premierę w HBO GO zaplanowano na 2 stycznia.


Tom & Jerry - 9 stycznia

Tom & Jerry z 2021 roku to połączenie filmu aktorskiego z animacją, które wyreżyserował Tim Story. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Colin Jost, Rob Delaney oraz Ken Jeong. Tym razem Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć "ślubu stulecia". Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Premiera na platformie już 9 stycznia.


Judasz i Czarny Mesjasz - 16 stycznia

Judasz i Czarny Mesjasz to historia Freda Hamptona, przewodniczącego Partii Czarnych Panter w Illinois i jego fatalnej zdrady dokonanej przez informatora FBI Williama O'Neala. Za reżyserię filmu odpowiadał Shaka King, a w obsadzie znaleźli się m.in. Daniel Kaluuya, Lakeith Stanfield, Jesse Plemons, Dominique Fishback oraz Ashton Sanders. Premierę zaplanowano na 16 stycznia.


Lodowy szlak - 22 stycznia

Są na sali fani Liama Neesona? Jeśli tak, to powinniście sobie zapisać datę 22 stycznia, kiedy to w HBO pojawi się film akcji Lodowy szlak, za który odpowiadał Jonathan Hensleigh. Oprócz Neesona na ekranie pojawiają się także Marcus Thomas, Laurence Fishburne, Amber Midthunder, Holt McCallany oraz Matt McCoy. Historia zaczyna się, gdy w kopalni diamentów na północy Kanady dochodzi do wypadku. Twardy kierowca tira przyzwyczajony do lodowych szlaków staje na czele misji ratunkowej. Aby ocalić uwięzionych górników, jego ekipa musi pokonać zamarznięty ocean. Walcząc z topniejącym lodem i potężnym sztormem, odkrywają prawdziwe zagrożenie, którego nikt nie mógł przewidzieć.


Małe rzeczy - 30 stycznia

Małe rzeczy to kryminał w gwiazdorskiej obsadzie, w której znaleźli się m.in. Denzel Washington, Rami Malek oraz Jared Leto. Oprócz nich na ekranie pojawili się także Chris Bauer, Michael Hyatt, Terry Kinney oraz Natalie Morales. Film to historia zastępcy szeryfa hrabstwa Kern, Joe'a Deacona, który zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter, pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu. Premiera w HBO już 30 stycznia.


TytułyTytuł oryginalnyData premieryRokOcena
Tata kontra tataDaddy's Home01.0120156.2
Awaken the ShadowmanAwaken the Shadowman01.0120173.9
Goodbye Soviet UnionGoodbye Soviet Union01.0120206.5
Szkoła Czarownic: DziedzictwoThe Craft: Legacy01.0120204.5
Ciche miejsce 2A Quiet Place Part II02.0120217.3
Shiva BabyShiva Baby02.0120217.2
BacurauBacurau02.0120197.4
OnaHer03.0120137.9
First BlushFirst Blush06.0120205.9
TransformersTransformers07.0120077.1
Nie na moim podwórkuNimby - Not In My Backyard08.0120205.5
BykBull09.0120196.5
Tom & JerryTom & Jerry09.0120215.4
Ciężkie uderzenieBlast Beat09.0120214.9
Euforia: sezon 2Euphoria10.0120198.4
CosmosMicrocosmos10.0119967.9
Transformers: Zemsta upadłychTransformers: Revenge of the Fallen14.0120096.3
Królowie DogtownLords of Dogtown15.0120057.1
JosepJosep15.0120207.5
Judasz i Czarny MesjaszJudas and the Black Messiah16.0120217.5
Dyskretny urok niebezpiecznych myśliLove Affair(s)17.0120207.0
August 32nd on EarthAugust 32nd on Earth17.0119986.8
Transformers 3Transformers: Dark of the Moon21.0120116.4
Lodowy szlakIce Road22.0120215.7
Świat, który nadejdzieThe World to Come23.0120206.2
Snake Eyes: Geneza G.I. JoeSnake Eyes: G.I. Joe Origins23.0120215.5
MaelstromMaelström24.0120006.9
Wojna światówWar of the Worlds27.0120056.4
Transformers: Wiek zagładyTransformers: Age of Extinction28.0120145.6
Czarny MłynCzarny młyn29.012021
Ostatni KomersOstatni Komers29.0120206.4
After loveAfter love29.0120207.5
InwersjaThe Education of Fredrick Fitzell30.0120205.4
Małe rzeczyThe Little Things30.0120216.3
Zanka ContactZanka Contact30.0120215.9
Burza hormonówScenes of a Sexual Nature31.0120066.0

źródło: forum SATKurier

Tata kontra tata / Daddy's Home
6.1
Ciche Miejsce 2 / A Quiet Place Part II
7.2
Shiva Baby / Shiva Baby
7.1

Shiva Baby

Film2021
Bacurau / Bacurau
7.3

Bacurau

Film2019
Ona / Her
7.9

Ona

Film2013
Żegnaj, ZSRR! / Goodbye Soviet Union
6.4
Transformers / Transformers
7.1

Transformers

Film2007
Sparowani / First Blush
5.7

Sparowani

Film2020
Byk / Bull
6.5

Byk

Film2019
Tom & Jerry / Tom & Jerry
5.3

Tom & Jerry

Film2021
Euforia / Euphoria
8.4

Euforia

Serial2019
Mikrokosmos / Microcosmos
7.9

Mikrokosmos

Film1996
Królowie Dogtown / Lords of Dogtown
7.1
Josep / Josep
7.4

Josep

Film2020
Lodowy szlak / The Ice Road
5.6

Lodowy szlak

Film2021
Maelström / Maelström
6.8

Maelström

Film2000
Wojna światów / War of the Worlds
6.4
Czarny młyn / Czarny młyn
5.3

Czarny młyn

Film2021
Ostatni Komers / Ostatni Komers
6.0
Po miłości / After love
7.3

Po miłości

Film2020
Inwersja / The Education of Fredrick Fitzell
5.3

Inwersja

Film2020
Małe rzeczy / The Little Things
6.3

Małe rzeczy

Film2021
Burza hormonów / Scenes of a Sexual Nature
6.0
Zanka Contact / Zanka Contact
5.8
pokaż więcej