Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

The Boys z zakończeniem w postaci filmu? Tego chciałby jeden z aktorów 09 lip 2024

Sara Karmańska

W zeszłym miesiącu ujawniono, że serial The Boys zakończy się wraz z piątym sezonem. Obecnie na platformie prime video emitowany jest 4. sezon produkcji. Premiera finałowego odcinka odbędzie się 18 lipca.

7cqKGQMnNabzOpi7qaIgZvQ7NGV

Laz Alonso, czyli serialowy Cycuś Glancuś, zdradził, że starał się przekonać showrunnera Erica Kripke, by serial zakończył się filmem fabularnym. Jak ujawnił w podcaście Happy Sad Confused, chciałby zakończyć ostatni odcinek piątego sezonu cliffhangerem, a następnie ogłosić film, który kręcono od początku serialu. Ale [Kripke] zawsze jakoś się z tego wykręca – powiedział aktor.

Taka wersja wydarzeń wydaje się jednak mało prawdopodobna, ponieważ jak zdradził Kripke, ma już w głowie finał historii. Ta od zawsze miała zakończyć się po 5. sezonie, ale jak zdradził showrunner, zachowywał ostrożność, dopóki nie otrzymał ostatecznej decyzji od Vought.

Antony Starr, wcielający się w Homelandera, także rozważał kwestię piątego sezonu i zakończenia serialu. Jak zdradził, Kripke od samego początku planował, że serial będzie trwał pięć sezonów. Z tego powodu Starr ma nadzieję, że uda im się zakończyć produkcję na wysokim poziomie, ponieważ jego zdaniem nie ma nic gorszego niż słaby ostatni sezon, ponieważ wówczas cały serial zostaje w ten sposób zapamiętany.

Mimo ogłoszenia zakończenia The Boys wraz z piątym sezonem wciąż trwają prace nad spin-offami osadzonymi w tym uniwersum. Jak dotąd swoje premiery miały pierwsze sezony animacji Chłopaki przedstawiają: Czyste zło oraz serialu rozgrywającego się na uniwersytecie dla supków, Pokolenie V. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu tego serialu. W fazie rozwoju jest natomiast produkcja The Boys: Meksyk.


Źródło: deadline.com

The Boys / The Boys
8.7

The Boys

Serial2019
Pokolenie V / Gen V
7.7

Pokolenie V

Serial2023