The Old Guard i Czarodzieje | Materiały promocyjne 09 lip 2020

Mateusz

Netflix mocno promuje swój najnowszy film akcji z Charlize Theron w roli głównej, The Old Guard, którego premierę zaplanowano już na najbliższy piątek. Ostatnio publikowaliśmy zwiastun, dzisiaj przyszła pora na 2 kolejne materiały. A co oprócz tego? Zdjęcia, plakat oraz data premiery serialu animowanego Czarodzieje: Opowieści z Arkadii. Zapraszamy do oglądania!


The Old Guard - Ze stron komiksu na ekran

The_Old_Guard_01_54_59_18_R

Pierwszy z zaprezentowanych materiałów pokazuje, jak przenoszono historię znaną z komiksu The Old Guard na filmową adaptację. Materiał trwa około 2.5 minut i zobaczycie go poniżej. Sam film będzie do obejrzenia już jutro, 10 lipca.

W obsadzie znaleźli się m.in. Charlize Theron oraz Kiki Layne. Za reżyserię odpowiada zaś Ginę Prince-Bythewood.

Film „The Old Guard” na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood, to mocna, pełna autentyzmu i akcji opowieść, o tym, że naprawdę niełatwo żyć bez końca.

Ze stron komiksu na ekran | The Old Guard | Netflix


The Old Guard - Klub filmowy Netflix

The Old Guard (1)

W kolejnym wideo polski oddział Netflixa zaprezentował krótko historię, bohaterów na bazie wybranych scen z filmu i komiksu The Old Guard. Materiał ten jest dobrym wprowadzeniem przed seansem pełnoprawnej produkcji, która zadebiutuje już jutro. Wciąż zastanawiacie się czy warto poświęcić swój czas? Od paru dni w sieci można znaleźć pierwsze recenzje, które powinny zagwarantować, że mamy do czynienia z udaną produkcją ze stajni Netflixa. Aktualna średnia w portalu Metacritic oscyluje w okolicy 70/100 punktów. Czy zasłużenie? O tym będziecie się mogli przekonać już jutro (10 lipca) o godzinie 9:00.

Film „The Old Guard”, na podstawie komiksu Grega Rucki, to historia wojowniczki imieniem Andyi jej sekretnej grupy nieśmiertelnych najemników, którzy od stuleci chronią świat. Kiedy zespół podejmuje się nowej misji ratunkowej i ich nadzwyczajne zdolności zostają ujawnione, Andy i Nile, świeżo upieczona żołnierz w szeregach grupy, muszą wyeliminować zagrożenie ze strony ludzi, którzy za wszelką cenę chcą dla pieniędzy zawładnąć ich mocą.

Klub filmowy Netflix | The Old Guard


Czarodzieje: Opowieści z Arkadii - materiały promocyjne

czarodzeieje-3

Na oficjalnym Twitterze finałowej części trylogii Opowieści z Arkadii zaprezentowano pierwszy plakat, datę premiery oraz zdjęcia z nadchodzącej serialowej odsłony zatytułowanej Czarodzieje: Opowieści z Arkadii. Produkcja, za którą odpowiada Guillermo del Toro pojawi się na platformie już 7 sierpnia.

Jedno ze zdjęć promocyjnym zobaczycie powyżej, zaś dwa kolejne oraz plakat tuż poniżej.

Opis serialu: Trolle, obcy i czarodzieje mieszkający w Arkadii stają przeciwko sobie w apokaliptycznej walce o władzę nad magicznym światem.

czarodzeieje-1


źródła zdjęć: Twitter - 1, 2, 3, 4

Zobacz także

pokaż więcej